W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Red Hair Shanks

Mızrakçı
Lacivert Barbar
Sarı Nwa
Beyaz Haş

SWfeP4.png

DeletedUser53334

Ziyaretçi
harita 1 aydır aynı, uzun bir süre daha böyle bir haritada devam edecek gibi

Richie Rich

Mızrakçı
Oncelikle harita icin cok tesekkur ederim. Hallederiz savasa yeni dahil olmasiyla beraber kita bizim lehimize yada alehimizde mutlaka degisecektir. Ne yazik ki dunyadaki oyuncularin aktif olmamasi yeterli ozveride bulunmamasi ve ozellillerinden dolayi yavas bir sekilde ilerliyor. Belki ilerleyen zamanlarda aktiflikler artarsa keyifli bir hale gelebilir suan icin kesinlikle bir kac kisi haric zevk alindigini sanmiyorum.

karaemmi

Acemi
konularımız sebep yokken kapatılıyor nedense küfür mü ediyoruz birisini mi tehdit ediyoruz . Yoksa hesaplarla ilgili bu tür teklifleri oyun modları gördüğü halde ceza vermediği için mi konuları kapatmakta anlamadık .

diğer başlıkta dediğim gibi ucuz numaralara düşmeyin pusulayı bilen biliyor görüyor 2 aydır dünyada her konuda çamura yattınız ve yatmaya da devam ediyorsunuz . Temiz oyun oynayalım savaşta herşey mübahtır mantığı ile hesap satın bize demelere kadar geldiniz acizleşmeyin .

egElif.

Milis
Bir kişinin hareketi Pusula klanını bağlamaz her şahsı da takip edemeyiz. Ama gereken uyarılarımızı da klan yönetimi olarak yaptık içiniz bu konuda rahat olacaksa olsun. Olmayacaksa da her başlıkta ağlamayı kesin bir yere varamazsınız. Kendi içimizi daha yeni düzenledik. Yakında görürsün pusulayı da tokmağını da. Beynine yediğinde o tokmağı feleğini şaşırdığında gel foruma yaz tamam mı? Hesap alma falan yok kimsenin de hesaplarınızda gözü yok. Bizim bu zamana kadar savaşmaktan çekindiğimiz de yok.

Richie Rich

Mızrakçı
nwa klanlari icin soyluyorum lutfen klandan cikmak yerine gidin diger klanlarinizda halledin islerinizi surekli gir cik yaomayin koy alsakta versekde patlasakda kessekte belli olsun sonra istatistik icin kendinizi yirtiyosunuz bitmedi ivir zivir klanlariniz sonra kimse gelip buraya istatistigi sildiniz diye aglamasin

Deleted User - 5525603

Ziyaretçi
Bir kişinin hareketi Pusula klanını bağlamaz her şahsı da takip edemeyiz. Ama gereken uyarılarımızı da klan yönetimi olarak yaptık içiniz bu konuda rahat olacaksa olsun. Olmayacaksa da her başlıkta ağlamayı kesin bir yere varamazsınız. Kendi içimizi daha yeni düzenledik. Yakında görürsün pusulayı da tokmağını da. Beynine yediğinde o tokmağı feleğini şaşırdığında gel foruma yaz tamam mı? Hesap alma falan yok kimsenin de hesaplarınızda gözü yok. Bizim bu zamana kadar savaşmaktan çekindiğimiz de yok.

şanlı pusula klanı neden bu kadar agresif savunuyor kendini forumda ? bir yarası var da gocunuyo olabilir mi ?

Deadpool

Mızrakçı

Bu dünyaya pusula ekibi geldiğinde klan olarak gerçekten heyecanlanmıştık.Bu durum aslında bizim isim yapmış bir klana karşı kendimizi deneyeceğimiz bir tür sınav gibiydi.Ama ne yazık ki ne zaman operasyon yapsak bir takım durumlar ortaya çıkıyor ve operasyonumuzu baltalamaya çalışıyorlar. "pusulanın tokmağı" tabirinin oyun ile alakası olmadığını anladık bu süreçte.Ne yazık ki karşımızdaki klanın oynadığı oyun ile değil de oyun dışı icraatlarıyla isim yaptığını defalarca gördük.Bu yaptıkları bizi oyunu oynamaktan alıkoymaz.Daha da hırslandırır.Kendi kuyularını kazıyorlar.

W54 KAZANANI HAŞ&NWA Hayırlı olsun.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2020-04-18 at 17.10.15.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-18 at 17.10.15.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 98
  • WhatsApp Image 2020-04-19 at 02.19.13.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-19 at 02.19.13.jpeg
    136,2 KB · Görüntüleme: 99

karaemmi

Acemi
Neden foruma koydun şimdi ayıp değil mi ? hesap satın almaya çalışarak hesap çalarak buralara gelen pusula .

şu bana ağlamaya diyen rahmi beyler 50 saldırı gelince bağlantı paylaşımından hesabını kapattırması ayrı bir konu bana metiyeler düzüyordun ya oyundan 1 gram yok sen de anladın ;) w54 kazanan klanları bugün itibari ile bellidir nwa halllederiz hayır olsun . Burdan da ilan edeyim biz var olduğumuz sürece her dünyada tepenizdeyiz.
Bizim haberimiz olmadı ,diyen pusula üyelerine selam olsun.

Solotürk hallederiz klanı oyuncusudur diğer cezada adı geçen oyuncular pusula klanı oyuncularıdır . solotürk hesabına girerek bağlantı paylaşımından ceza aldırıp sonrasında hesabı barbar düşürmüşlerdir.

seriserseri

Acemi
Yaa hayır deki ben saldırı alınca kontrolden çıkıyorum bedava köy olamadan oynıyamıyorum hileye başvurmadan yapamıyorum bizde seni op listesinden çıkarırdık nwa klanı anlayışıdır dokunamazdı sana :)))