W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Parcevall

Milis
DtJqo_uWsAA2rpP.jpg

Buraları okuyunca aklıma nedense bu hikaye geldi atayım buraya dedim biraz baktım yazanların istatistiklerine düşmandan çok barbar ve kendi klanından köy toplayan kişiler oyun efsanelerine atarlanıyorlar Pusula eksikte olsa iyi kadro ile oynuyor vurun yıkın namınız yürüsün bizde oyuncu görmüş olalım

Deleted User - 5525603

Ziyaretçi
12227 adlı eklentiyi görüntüle

Buraları okuyunca aklıma nedense bu hikaye geldi atayım buraya dedim biraz baktım yazanların istatistiklerine düşmandan çok barbar ve kendi klanından köy toplayan kişiler oyun efsanelerine atarlanıyorlar Pusula eksikte olsa iyi kadro ile oynuyor vurun yıkın namınız yürüsün bizde oyuncu görmüş olalım

Hocam atarlanmanın sebebi boşa değil.Savaşarak köy alan herkese zaten saygımız var kimse şu an pusula klanından herkesi suçlamıyor.Ayrıca sahtekarlıkla karaktersizlikle oyun kazanmaya çalışan kimse efsane değildir o karaktersizler de kendilerini biliyor.Bu çita muhabbeti falan boş yani durumla alakası yok.

Saygılar :)

RAKI BALBOA

Mızrakçı
Klandan hesap alıp truva yapanlar, klanı bölmek için ekipleri tek tek çağıranlar, insanlara ulasıp klana katılmaları karsılıgında vaatler sunanlar fakat bunları başaramayınca adalet meleği kesılenlere selam olsun..

Bu kirli savaşta kimse temiz değil, savaşı burda boş yaparak kazanamıyacaksınız beyler..

Deleted User - 5525603

Ziyaretçi
Klandan hesap alıp truva yapanlar, klanı bölmek için ekipleri tek tek çağıranlar, insanlara ulasıp klana katılmaları karsılıgında vaatler sunanlar fakat bunları başaramayınca adalet meleği kesılenlere selam olsun..

Bu kirli savaşta kimse temiz değil, savaşı burda boş yaparak kazanamıyacaksınız beyler..

Hocam sanki karşıdan hesap satın alma muhabbeti de vardı liste eksik oldu

Bu dünyaya pusula ekibi geldiğinde klan olarak gerçekten heyecanlanmıştık.Bu durum aslında bizim isim yapmış bir klana karşı kendimizi deneyeceğimiz bir tür sınav gibiydi.Ama ne yazık ki ne zaman operasyon yapsak bir takım durumlar ortaya çıkıyor ve operasyonumuzu baltalamaya çalışıyorlar. "pusulanın tokmağı" tabirinin oyun ile alakası olmadığını anladık bu süreçte.Ne yazık ki karşımızdaki klanın oynadığı oyun ile değil de oyun dışı icraatlarıyla isim yaptığını defalarca gördük.Bu yaptıkları bizi oyunu oynamaktan alıkoymaz.Daha da hırslandırır.Kendi kuyularını kazıyorlar.

W54 KAZANANI HAŞ&NWA Hayırlı olsun.

Ya bu ekibin her çakallığını görmüştüm de operasyon da kendine ceza aldırması nasıl bir seviyedir ya. Bu kadar düşeceklerine oyunu silseler daha kaliteli olurdu.

RAKI BALBOA

Mızrakçı
Önce hesapları şikayet edip sonra ceza aldıgında " kendıne ceza aldırdı " diyosunuz. olum ne yaşıyonuz la siz :D

Şu ağladığınız kadar oyuncu olsanız kazanabilirdiniz belki 2v1 ama belki...

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Önce hesapları şikayet edip sonra ceza aldıgında " kendıne ceza aldırdı " diyosunuz. olum ne yaşıyonuz la siz :D

Şu ağladığınız kadar oyuncu olsanız kazanabilirdiniz belki 2v1 ama belki...

Oyunlarınız size dünyayı kazandırmayacak. Elinize pusulanızı verecekler 61'e yollayacaklar sizi.