***DAYI*** (Canını yirim politikası)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Aylak Adam

Mızrakçı
Tamam sana soruyorum eşkiyan bir kişi klanı dağıtıyor . Hücüm her yerde diye bir sirkü atıp saçmalıyor . Sonra köyünü antiden bir kişi alıyor bu süreç 1 saatlik bir durum yani planlanmış . Normal birisi bile durumu anlar. İspat ise olay ben ispatları gördüm buraya gelir koyarlar koymazlar ben onu bilemem ama ispatı var benden söylemesi :)

@SiNSeR

Merhaba Serhat,

2 haftadır forumda senin boş konuşmalarına maruz kalıyoruz. Hoş çoğu zaman bizim eğlencemiz oluyorsun bunun için teşekkür ederiz. Yalnız sana bir abi tavsiyem var. Eğer yazdıklarında ciddi isen yönettiğin klandan bir haber bu oyunu oynuyorsun. İstersen Classic de geri kalan zamanda Mustafa seni UDW'e klanına alsın. Belki liderlik ve yöneticilik hakkında bir iki şey öğrenir öyle bir klanın sorumluluğunu alırsın. Mustafa'nın yaptığı etik olup olmadığı tartışılır ama en azından senin böyle bir eğitime ihtiyacın var. Belki yardımcı olur ne dersin :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@SiNSeR

Merhaba Serhat,

2 haftadır forumda senin boş konuşmalarına maruz kalıyoruz. Hoş çoğu zaman bizim eğlencemiz oluyorsun bunun için teşekkür ederiz. Yalnız sana bir abi tavsiyem var. Eğer yazdıklarında ciddi isen yönettiğin klandan bir haber bu oyunu oynuyorsun. İstersen Classic de geri kalan zamanda Mustafa seni UDW'e klanına alsın. Belki liderlik ve yöneticilik hakkında bir iki şey öğrenir öyle bir klanın sorumluluğunu alırsın. Mustafa'nın yaptığı etik olup olmadığı tartışılır ama en azından senin böyle bir eğitime ihtiyacın var. Belki yardımcı olur ne dersin :)

Merhaba aylak adam
2 haftadır forumda aslında çok güzel konulara değiniyorum. Savaşan klanlar arasında olması gereken konulara seviyeli tartışmalara davet ediyorum ya seviyesizler geliyor. Yada işte senin gibiler böyle kendine bakmadan karşısındaki hakkında ölçüp tartıp biçiyor :) Sizi FBI a MIT e falan alalım gerçekten 5 mesajda kimin ne olduğunu gayet iyi çözüyorsunuz bu kafalara memleketin dünyanın ihtiyacı var.

Eğitim konusuna gelirsekte 1000 kişi girip 500 kişilik diplomasi yapıp hala böyle oyuncu kapmaya falan medet duyacağıma ben böyle iyiyim başkan sorun yok :) Oyunun ne hale geldiğini gördükçe üzülüyorum açıkcası. Savaş-rapor dışında bir şey konuşmamamız gerekirken konuştuğumuz şeylere bak :)

Siz bu oyunu mahveden insanları savunmaya devam edin.. Ama lütfen aynısını biz yaptığımızda gelipte burada ağlamayın !

Stratejist*

Yasaklı
Sırf Sinser paylaştığı için destekçi çıkmaması forumun ne kadar samimiyetsiz olduğunu gösteriyor.
Başka bir klan yapsa şunu denmedik laf kalmaz.

Sinser w nin başından beri udw de udw diyip duruyor. Bu arada yorumları okudum bu atılan mesajların udw için de gerekli olmadığını belirten yorumlar var. Kısacası forumu takip etmeden ezbere yorum yapmayın.

@EnesKOSOVA attığı capslerle nasıl bir seviyede olduğunu bizlere gösteriyor :) dostum kaşınma seni burada caps manyağı yaparım, sizin dilinizden konuşmuyoruz diye terbiyesizlik yapmanın luzumu yok, capsler yapılır gülünür eğlenilir, senin yaptığın belaltına giriyor, bu şekilde savaş istiyorsan, inan yılmam senin için tasarım programlarında "malum konulu" animasyon yaparım seni burada rezil ederim benim tasarım yeteneklerimi tatmak istemezsin inan :)

Stratejist*

Yasaklı
Sinserin yediği linçi bende yediğim için onu anlıyom ama örneğin udw den bir yöneticinin bu halini basit bir mizah unsuru yapsa hep birlikte gülerdik. Bu forumda da kimse kimseyi düşüremiyo çünkü herkesin grubu var fakat mizahla birşeyler anlatmak herkesçe tebessümle karşılanabiliyor..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sinserin yediği linçi bende yediğim için onu anlıyom ama örneğin udw den bir yöneticinin bu halini basit bir mizah unsuru yapsa hep birlikte gülerdik. Bu forumda da kimse kimseyi düşüremiyo çünkü herkesin grubu var fakat mizahla birşeyler anlatmak herkesçe tebessümle karşılanabiliyor..

Seni yaptığın mizahın videosun da oynatırım çocuk. Defol git benimle ilgili yorum yapma

Stratejist*

Yasaklı
@EnesKOSOVA attığı capslerle nasıl bir seviyede olduğunu bizlere gösteriyor :) dostum kaşınma seni burada caps manyağı yaparım, sizin dilinizden konuşmuyoruz diye terbiyesizlik yapmanın luzumu yok, capsler yapılır gülünür eğlenilir, senin yaptığın belaltına giriyor, bu şekilde savaş istiyorsan, inan yılmam senin için tasarım programlarında "malum konulu" animasyon yaparım seni burada rezil ederim benim tasarım yeteneklerimi tatmak istemezsin inan :)
Hadi yap ta hep beraber gülelim

angry zeynep

Hafif Atlı
Ne kadar moralim bozuk olsada bu Sinserin attıklarını görünce bi gülesim geliyor :D

Bence Mustafa Anti bitti seninde köyünü almadan klana gel eğlenmene devam et demek istemiş ama “ Eşek hoşaftan ne anlar; suyunu içer, tanesini bırakır” :D

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Anti klanından 3-4 oyuncuya yazdım ben de Mustafa gibi.

Bakalım hangimiz daha çok ekip çekeceğiz.

KomutanLogar

Mızrakçı
Senin mizah anlayışına ne küfürler ettiğimi bir bilsen... Ulan kadınları aşağılamaktan, bayağılaştırmaktan başka neye benziyor o attığın görüntü? Aklın sıra @SiNSeR 'e yükleneceksin ama aklın yetmemiş bel altına girmişsin.

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Ne kadar moralim bozuk olsada bu Sinserin attıklarını görünce bi gülesim geliyor :D

Bence Mustafa Anti bitti seninde köyünü almadan klana gel eğlenmene devam et demek istemiş ama “ Eşek hoşaftan ne anlar; suyunu içer, tanesini bırakır” :D

Yalnız Mustafa mesajı Sinser'e atmamış.

BlackBaron.

Mızrakçı
valla oyunda çok bi geçmişim yok..
bir kaç world oynadım..
gördüğüm kadarıyla en çok linç(itilip kakılan-laf atılan-uğraşılan-hatta sevilmeyen) yiyen iki kişi enes ve sinser..
en sonunda ikisinin kavgasını göreceğimi düşünmezdim..
halbuki sırt sırta verseler bence bütün aleme karşı dik durabilirlerdi..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.