AZAP vs EIBO

X-Rois.

Kılıç Ustası
Fasulyede kendini nimetten sayarmış..

Çok değerlisin ondan aranmışssındır.

Fasulyede nimet en azından benim açımdan şükür eşimiz dostumuz çok var emin ol senin gibi ortada kalmazdım Aztek ede geçerdim azap ada vuslat ada sevilmek sayılmak arkadaşlık dostluk boyle birsey :) çıkar icin oynamiyoruz şükürler olsun

Stratejist*

Yasaklı
Şuan bile bak diyorum 0 dan başlayım aylık preler harici pre harcamadan yine 1.lik alabilirim. İnsanlara savaşın ancak ve ancak gerektiğinde örneğin harita sıkıştığında daha fazla gelişimin olamayacağı bir durumda kaçınılmaz bir son olarak olması gerektiğini bir göstermek istiyorum. Belki böyle satafatlar ikiyüzlülükler biter de herkes gelişimini maximize edip herkesten önce işine odaklanıp tamamlamaya çalışır. Böylece daha bi kaliteli olabilir bu oyun bilmiyorum kendi düşüncem bu yönde..

Stratejist*

Yasaklı
Fasulyede nimet en azından benim açımdan şükür eşimiz dostumuz çok var emin ol senin gibi ortada kalmazdım Aztek ede geçerdim azap ada vuslat ada sevilmek sayılmak arkadaşlık dostluk boyle birsey :) çıkar icin oynamiyoruz şükürler olsun
La recep sizle savaşırken bizzat emin knk gel klana alıyım def atarım demişliği var ne lafını yaptım ne bişi dedim başka klanlardan hesap teklifleri oldu ama işte okulda son senem biraz oraya odaklanıyım dedim.. Kendini nimetten say tamam ona da bişi demiyorum ama real ol la real...

X-Rois.

Kılıç Ustası
La recep sizle savaşırken bizzat emin knk gel klana alıyım def atarım demişliği var ne lafını yaptım ne bişi dedim başka klanlardan hesap teklifleri oldu ama işte okulda son senem biraz oraya odaklanıyım dedim.. Kendini nimetten say tamam ona da bişi demiyorum ama real ol la real...

Tamam sen Haklısın mutlu ol artık :) oynamayı barbar atıp toplamaktan kastın ise senden iyisi bencede yok :) mükemmel bir bot atma takip etme toplama kapasiten var ayrıca evet o kadar boşluktan ibaretsin ki 24 saatin 20 saatini oyuna bot atmak toplamak ve foruma yazmak ile geçirebiliyorsun malesef ben o kadar bos olamıyorum ayrıca belirtmek isterim ki keşke baska klana geçseydin devam etseydin senin bu kadar çenene maruz kalmasaydık :) sana cevap verdikçe sen kendini ove ove bitiremedin tamam sen en iyi en dürüst en mükemmelsin sen her w 1.cisin ama bakıyorum hic bir basari yok sözde olmuşsun hep w48 dede toplanmıştın sen kankin tarafından bence bot atıp toplayıp puan kasmak yerine biraz oyunu oyun gibi oynayıp emek versen bunları ne 48 de ne 56 da yasardın sana cevap vermicem kendi kendine kudura bilirsin

X-Rois.

Kılıç Ustası

Ayrıca bizle savaşmadın profiline klan profiline atarli ergen sozleri yazdın bizde kafana vura vura topladık :) 61 e beklerim orda göster hünerini tabi seni klana alicak bir klan bulursan :)

DISCIPLIN3

Mızrakçı
Azap klanını ve yönetimini tebrik etmek lazım. önce nop hamlesi ve şimdi eibo hamlesiyle yoktan var oldular resmen. Yalnız bu kadar ekibin bir klanda oynaması büyük risktir. Sonlarının Alpha gibi olucağını düşünüyorum ben

Oyun basinda belki. Ama oyunun orta kismindayiz artik. Boyle bir olasilik mumkun degil. Klan daha ne kadar cendereden gecek cok satis ve uye kaybi yasadik ama yasananlar bizi birbirimize kenetlenmeye itti diyebilirim. Kusmusler daha bi sevkle oyuna dondu oynamak isteyen her uyenin onu acildi organizasyonlar tamamlandi. Kriz masasini kurduk ve iyi yonettik. Bundan sonra Serverde rakip klanlara basarilar dilerim :)

Stratejist*

Yasaklı
Recep benim ne yaşadığımı bilmiyorsun. Ama sen ne yaptığınıda bilmiyorsun.ne yaptığına gelecem.. W48 e hiç girmicem sadece tek cümle edip geçecem şuan o w yi kapatan başta klan kurucusu arif abi ve en az 40 kişiyle iletişimim var. Bu w de sırtımdan vuran ikiyüzlülerle birtek görüşmüyorum.

Oyunda gelişim konusunda plan programım ortada. Sende bundan nasiplendin. Bana bu işi öğret diye de defalarca yazdın. Şimdi kalkıp eleştirirken biraz yüzün kızarsın. Benden büyüksün bir kızın var maşallah dedim abi dedim ne istersen yaptım. Ama sen bana vururlarken vurmayı payını almayı tercih ettin. Kusura bakma ama düşün deki ruhum bozuk mu gerçekten ya da dedi gerçekten yanlış yaptım mı..

Eiboyu karaladın ondan vurdum diceksin. Gercekten yaşının adamı olsan enes w başından beri klan için uğraşmış foruma klan için güzel şeyler yazmış biri o hadde nasıl geldi nasıl eiboyu rezil eder oldu diye düşünürdün. Derdinki enes 30 kişinin oldugu dcde erola 2 mizde silelim dediği halde erol yanaşmadı enes klan için yanaştı derdin.. Bunlar senin bildiklerin.. Ama sen orjinal biri değilmişssin. Kim arkamdan konuşmuşssa sende he hü demişssin hepside kulağıma geldi. Senin bilebileceklerin bunlardı bilmediğin şeyler ise ben istesem eiboyu en kral satardım vuslatla işte yapardım ama yapmadım. Şampanyayı kurdugum gün emin knk klana alayım köylerini destekletiyim dediğinde emine neler söylemişim bir sor.. Onun için hiçbirşey bilmeyen kendi durumunuda sorgulamaya sana ne desem boş.

Düştüğünüz durumu da Allahın adaleti olarak görüyorum. En büyük şakşakçı harwarior erolla bu hale nasıl geldi otur onları düşün. Şuan azapa geçen ayyıldız ekibini tenzil ederek söylüyorum çogu oyuncununda kaderi değişmeyecek... nankörlük eden basit düşünen herkesi allaha havale ediyorum ve takipteyim.

POLİGON

Mızrakçı
Oyun basinda belki. Ama oyunun orta kismindayiz artik. Boyle bir olasilik mumkun degil. Klan daha ne kadar cendereden gecek cok satis ve uye kaybi yasadik ama yasananlar bizi birbirimize kenetlenmeye itti diyebilirim. Kusmusler daha bi sevkle oyuna dondu oynamak isteyen her uyenin onu acildi organizasyonlar tamamlandi. Kriz masasini kurduk ve iyi yonettik. Bundan sonra Serverde rakip klanlara basarilar dilerim :)

oyun bu kardeşim büyük konuşmamak gerekir. en son nop dünya kapatır diyorlardı nopda ekip ekipçilik yok diyorlardı durum ortada. şuan azapdaki ekip ve ekipçilik x4 oldu. bismillah daha yeni bir oluşuma gittiniz hele biraz zaman geçsin ekiplerin ağır abileri devrelere girsin ozaman masanın bir hükmü kalmaz

Pantürkizm*

Çaylak
oyun bu kardeşim büyük konuşmamak gerekir. en son nop dünya kapatır diyorlardı nopda ekip ekipçilik yok diyorlardı durum ortada. şuan azapdaki ekip ve ekipçilik x4 oldu. bismillah daha yeni bir oluşuma gittiniz hele biraz zaman geçsin ekiplerin ağır abileri devrelere girsin ozaman masanın bir hükmü kalmaz
Bende buna imkan vermiyorum, çünkü rakro31 ve diğer yöneticilerin samimiyetine kalan ekipler inandı ve bu arkadaşlar klanı tekçatı altında topladı azalta kolay kolay iç çatışma olmayacaktır bence ÷)

DISCIPLIN3

Mızrakçı

Yahu kardesim. W40 da beraber dunya kapattik. Kacinizi taniyordum? Hepinize ara atmaya calistim bakici aldim op atlattim. Bizi orda birbirimize baglayan neydi ? ortada bir hedef vardi ve onun icin oynuyorduk... Ekipcilikde yapmadik kardes kardes kapattik ben sana olanlarla, yasanmislarla yanit veriyorum. Burda polim yapip insanlarin icine fitne dusurmeye calisma istesende yapamazsin bizim durusumuz bellidir. Otur savasinla ilgilen. Gelirsek yakinina tekrar konusuruz :). Sana tavsiyemdir..