NOP Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AĞABEY

Yasaklı
Adalet er yada geç yerini bulur. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

O kapatılan hesaplar haksız yere kapatıldı. Nasıl kapatıldıysa suçsuz oldukları gün anlaşıldığında açılmasıda bilinir.

O herşeye çok gülen pichuu arkadaş o gün de gülersin inşallah.

Deleted User - 5538526

Ziyaretçi
sabah "ortalama biri" nickli şahısla yaptığın muhabbeti okumamış olsam kesinlikle seni de ciddiye alırdım :D

giriş bile yapdığın bir dünya için biri gelip derse ki '' seni ezmiştim'' bunun makarası yapılır. Adam size ciddiye alıp bir açıklama sunmuş boş boş yok alkolik vs vs.. Bildiğiniz bişey yok konuşmada en öndesiniz. Sabah ki adam çıkmış 47 de seni ezmiştim diyor 47 de hesabım dünyaya giriş yapmamış... yani arada büyük bi farklılık var ama sende bunu idrak edebilecek kapasite yok sanırım.

*device*

Yasaklı
5uBM72.jpeg

T7u8uZ.jpeg

VecHU2.jpeg

HKqu0r.jpeg

biB73n.jpeg

ZF7SlR.jpeg

6Qv2Vx.jpeg

PPp8A7.jpeg

jNklWM.jpeg

zabyF8.jpeg

sGUusF.jpeg

4xxUtQ.jpeg

lwOF3a.jpeg

J2cCVI.jpeg

zd5HKy.jpeg

ceF72d.jpeg

Zhs6xd.jpeg

Bugünkü opumuzdan sonraki son durum bu şekilde. Saldıran, savunan herkesin emeğine sağlık. Bırakalım şu kavgaları oyunumuza bakalım. Kural ihlali vardır yoktur veya ortada haksız bir ceza vardır bunlar oyun yöneticilerinin işleri onlar gereğini yaparlar.

Herkese iyi oyunlar :)

NOP

DeletedUser68018

Ziyaretçi
Yunus boşver kardeşim
Kendini yorma
Cahille muhabbetten galip çıkamazsın. ( okuyabilmiş yada okuyamamış anlamında söylemiyorum kendini düşünce olarak geliştirememiş anlamında )

DeletedUser63514

Ziyaretçi
@.Abeddon Pushing den alınmış, senin dibinde maden kademelerini yükseltip, içerisinde 40 ar k maden bırakarak aldığın köy var ya mesela o pushing değil ama sadece savunma için girmiş hesaplardan destek almak pushing..

Pushing de haksız kazanç sağlamak anlamına geliyordu..

Ve bu durum bizim operasyon yapacağımız sabah gerçekleşiyor. Ceza alan kişilerde bu operasyondaki kilit isimlerdi. Ne kadar güzelmiş :)
Ağla o zaman...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
2-3 tane kendini bilmez geçmiş klavyedeki bütün tuşlara basıp bölüm geçeceğini zannedercesine amaçsızca konuşuyor. Keşke şuraya 2 tane rapor atsanız şunlar bunlar banlandı diyene kadar.
X kişisi savunma istemiş klanlarından. Y kişiside şu hesaplarda savunma var klana al ben yollatıracam demiş. Y kişisinin kullandığı multi neden X kişisine pusing olarak ceza verilmiş ? Filinta'nın dediği gibi sizin abileriniz klandan destek istediğinde kendileri çıkıp ayrı klanda bi dünya adamdan destek topladı bunların multi olup olmadığını tek tek araştırdınız mı ? Siz multi yaptınız demiyorum bak klana aldığınız herkesin multi yapmadığından emin misiniz ? Klavyedeki tüm tuşlara basacağınıza tüm ihtimalleri düşünün bence :)
Lynx söyle atsın raporları o sizin işiniz 15 tane mismi kestirilir ya yazık o paraya 1 gece krallar gibi alem yapardık

DeletedUser63514

Ziyaretçi
5uBM72.jpeg

T7u8uZ.jpeg

VecHU2.jpeg

HKqu0r.jpeg

biB73n.jpeg

ZF7SlR.jpeg

6Qv2Vx.jpeg

PPp8A7.jpeg

jNklWM.jpeg

zabyF8.jpeg

sGUusF.jpeg

4xxUtQ.jpeg

lwOF3a.jpeg

J2cCVI.jpeg

zd5HKy.jpeg

ceF72d.jpeg

Zhs6xd.jpeg

Bugünkü opumuzdan sonraki son durum bu şekilde. Saldıran, savunan herkesin emeğine sağlık. Bırakalım şu kavgaları oyunumuza bakalım. Kural ihlali vardır yoktur veya ortada haksız bir ceza vardır bunlar oyun yöneticilerinin işleri onlar gereğini yaparlar.

Herkese iyi oyunlar :)

NOP
Lynx ile dalga geçtiğimiz raporlarıda koyarmısın lütfen çok fena haddimi bildirdi

Deleted User - 5538526

Ziyaretçi
Lynx söyle atsın raporları o sizin işiniz 15 tane mismi kestirilir ya yazık o paraya 1 gece krallar gibi alem yapardık
biz yine krallar gibi alemimizi yaparız sen o konuda kafanı çok yormak yerine 15 yaş grubundaki arkadaş grubunla çılgın partiler düzenleyin :)

Furkan Çakır

Kılıç Ustası
Lynx ile dalga geçtiğimiz raporlarıda koyarmısın lütfen çok fena haddimi bildirdi

Hayırdır patlamak ayıp mi:)
Dalga geçilecek ne durum olabilir.

Bugün 15 misimi kestiniz, yarın 30 kesersiniz.

Nihayetinde sen savunuyorsun, ben saldırıyorum.

Yok yani dünya tarihinde sanki ilk misi patlayan eleman benmisim gibi çocukça hareketler falan, ne iş gozum:)

Ceza alan aldı, bu saatten sonra daha multi yapıyorsunuz demezsiniz sanirim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.