LAS VEGAS & İNFAZ :)

• Konuyu başlatan DeletedUser69543
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

- TİRAN -

Mızrakçı
ŞU ARKADAŞ NİCK DEĞİSSİN "SÖZÜNDE DURMAYAN ADAM" YAPSIN ADINI BİDE YAŞI BUYUK HATIRLAR ARKADAŞA LEBLEBİ TOZU EMZİK ŞEKER FALAN ALALIMDA OYUNUNA BAKSIN

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Sizin adamlık anlayışınız bu olduğu için normal geliyor size. O yüzden çok konuşma işine bak kamileri karşıla aslancık ;)

Forumda baska nick oyunda baş ka nick sonra dürüstlükten bahsedin
İspatladınmı benim multim olduğunu??
iyi oyunlar

DeletedUser69492

Ziyaretçi
ŞU ARKADAŞ NİCK DEĞİSSİN "SÖZÜNDE DURMAYAN ADAM" YAPSIN ADINI BİDE YAŞI BUYUK HATIRLAR ARKADAŞA LEBLEBİ TOZU EMZİK ŞEKER FALAN ALALIMDA OYUNUNA BAKSIN

İyi ki durmamışım sizin gibi kendi klandaşlarınızı kami attırıp sonra gece klan kurup misleyip almak size yakışır
İyiki durmamışım bakıcılık alıp hesaptan küfür ettirip global ban yedirtmek size yakışır
Adamlık buysa
Sürmelide ki daha adamlıktı
İyi geceler

DeletedUser2849

Ziyaretçi
İyi ki durmamışım sizin gibi kendi klandaşlarınızı kami attırıp sonra gece klan kurup misleyip almak size yakışır
İyiki durmamışım bakıcılık alıp hesaptan küfür ettirip global ban yedirtmek size yakışır
Adamlık buysa
İyi geceler

sürmeli idolün herhalde çok etkilendiysen ayarlayalım sana bir sürmeli.

Bizim yaptığımızı kanıtla hesap silelim. kanıtlayamazsan sen sileceksin.

Çok önemli değil kişiliğin verdiğin sözlerden belli olur. verdiğin sözü tutmadın sürmeli bile tuttu. Yazık be..

DeletedUser69543

Ziyaretçi
Ultralıon hwr hafta trabzon rıze gezer et dagıtırım hamsi varmı hamsiiiiii Bırak Oyunu Felan Kimse Sevmiii Seni Adminlerde Hileci Sana göre:)

- TİRAN -

Mızrakçı
Adamlık buysa
İyi geceler

BEN BİŞEY MERAK ETTİM BU SÜRMELİ İLE ALAKALI BİR ANINMI VAR DEVAMLI O KONUYA GİRİYORSUN

DeletedUser69492

Ziyaretçi
sürmeli idolün herhalde çok etkilendiysen ayarlayalım sana bir sürmeli.

Bizim yaptığımızı kanıtla hesap silelim. kanıtlayamazsan sen sileceksin.

Çok önemli değil kişiliğin verdiğin sözlerden belli olur. verdiğin sözü tutmadın sürmeli bile tuttu. Yazık be..

Aleti ruhiyenin multim olduğunu söyledin kanıtladın mı ??
hala takmış verdiğin söze bana oyundaki nickle yaz multilerle yazma

DeletedUser69492

Ziyaretçi
BEN BİŞEY MERAK ETTİM BU SÜRMELİ İLE ALAKALI BİR ANINMI VAR DEVAMLI O KONUYA GİRİYORSUN
Senin merakını gidericem de global banlayyırmak için ugraşıyorsun uygun değil burası
Az delikanlı ol terbiyesizlik yapma
Oyunun da muhabbetinin de keyfini kaçırma

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Şu Senin Multiden ARNAVUT kardesıme Attıgın Msjın Dilinden Konuştummmm Nasıl Havalar Diyorum Sen Bence Bidaha ceza Yede Köyler Düşünce Buraya Gelir Cezalıydım Sayılmaz Dersın:)))

Aleti ruhiye benim multim se ispatla madem
Söylüyorum sana murat adı adanalı murat
Cezadan korkan senin gibi olsun nediyeyim

Lv TİRAN

Okçu
İNFAZ dan başka biri yok galiba :D

Neyse daha fazla diyaloğa girmeyin sayın vegas üyeleri
Nasılsa arkadaş gözünü kapatarak yazıyor kendi bildiğine inanıyor boş verin...

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Neyin sözü ?? Kerem kahpelik yap sözümü sizin yaptıgınız gibi
İstanbuldayım burdan atarını yüzüme de yapabileceksen atlıyım geliyim ilk yemeği ben ısmarlıyım sana

- TİRAN -

Mızrakçı
Senin merakını gidericem de global banlayyırmak için ugraşıyorsun uygun değil burası
Az delikanlı ol terbiyesizlik yapma
Oyunun da muhabbetinin de keyfini kaçırma

SEN BİZE SÜRMELİ DİYE HİTAP EDİNCE PROBLEM YOK BİZ SANA YAZINCA MI PROBLEM VAR ZORUNA GİDİYORSA YAZMAYACAKSIN HAK ETTİĞİNİ ALIRSIN
ÖNCE SEN TERBİYELİ OL PROFİLİNE EDEPSİZ YAZIYI YAZAN SENSİN BİZE SÜRMELİ YAKIŞTIRMASI YAPAN SENSİN

ŞU SAATE KADAR ANLADIMKİ SEN NE YAŞININ ADAMISIN
NE SOYLEDİĞİNİN ARKASINDA DURAN BİR ADAMSIN

SANA HAYATTA BAŞARILAR DİLERİM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.