LAS VEGAS & İNFAZ :)

• Konuyu başlatan DeletedUser69543
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

L E G E N D

Yasaklı
Korkmayın arkadaşlar

Şimdi öncelikle ahmet abi , bak hala abi diyorum büyüğümsün
klanındaki vukuatım birol abi beni iyi tanır
tek kami yakalatan sen değilsin önce şunu bi bil , First and Last , SAVAŞCI ve Siomange ye kadar , OYUNCU dedigin adamlar kami yakalattı...

ben sınırda değilim birşey değilim , benim için çevremde tehdit de kalmadı , savunma ihtiyacım yok.
Vereyim bakıcılık komutlara gir bak
hatrımın geçtiği bir abimden bayrak istedim , istediğimi aldım 3dakika içinde de geri klanıma geçtim

Kaldı ki , ban yemesen ne farkedecekti ? , o ekiple fazla bile durdunuz , içlerinizde oyuncu dedigim sağlam 2 adam , 1 ini topladınız , geriye 1 i kaldı
oda tek başına harcanacak o klanda...

ŞİMDİ SANA KOLAY GELSİN
56 YA HAZIRLAN , GERÇİ ORADADA BİRİLERİNE KÖY BESLER GİDERSİNİZ
O DEĞİLDE SİZDE İYİ BAYRAK BİRİKMİŞTİR
BENİMLE BAYRAĞINI TAKAS EDERMİSİN AHMET ABİ?

- TİRAN -

Acemi
Paşa benim yaşım 44 senin boyunda çocuklarım var saygıyı sana bu yaşta öğretecekte değilim ama çok saygılı ve dürüstsünüz
o vızıldı diyen arkadaş çok biliyorsan ban yemediğimde keseydin o köyleri vızıltıyı görürdün
Ben düşmanında mertini beklerdim ama o sizde yok bas şikayet butonuna heyecanlanma bas bas siz ve sizin gibiler yüzünden bu oyundan soğuyan okadar güzel insanlar dostlar düşmanlar vardıki size türkçe yazsamda anlamayacaksınız lazca yassamda anlamayacaksınız
Kalın sağlıcakla

bence senin çocuğunun boyu benim çocuğumun yaşındanda boyundanda küçük

yaşının getirdiği oılgunlukla yenilgi kabullenmek yerine profilinde kullandığın kelimelere dikkat etseydin ceza yemezdin
cezayı yedin bahanelere sığınıyorsun üzüldüm böyle olmamlıydı

olması gereken senden yaşının verdiği olgunlukla AKGEZENLERİ TEBRİK ETMEK

- TİRAN -

Acemi
bence senin çocuğunun boyu benim çocuğumun yaşındanda boyundanda küçük

yaşının getirdiği oılgunlukla yenilgi kabullenmek yerine profilinde kullandığın kelimelere dikkat etseydin ceza yemezdin
cezayı yedin bahanelere sığınıyorsun üzüldüm böyle olmamlıydı

olması gereken senden yaşının verdiği olgunlukla AKGEZENLERİ TEBRİK ETMEK

BU ARADA BENİ PAŞA STATÜSÜNE KOYDUĞUN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER

DeletedUser2849

Ziyaretçi
Bu konunun uzamasının tek sebebi sizsiniz Ahmet bey.

Söz verdikten sonra, telefonlarınızı açmadınız. Şimdi millete vicdan yaptırıyorsunuz. Artık oyuncularımıza özelden yazmayı bırakın lütfen. Bahaneler aramayın, neden yukarıda bizden aldığınız köy sayısı 2 diyorsunuz? Cobain ve kapak tayfası sizden değil mi? Sürekli ırkınızın verdiği özellik olduğunu öne sürdüğünüz 'biz adam satmayız' diyorsunuz. Sattınız Ahmet bey. O gün dc'de konuştuk sözü direkt olarak sizi ağzınızdan duydum. Neden inkar ediyorsunuz? Vurduğumuz oyuncuları klana aldınız. Ahkam keser gibi oyuncularıma tehdit konuşmaları yaptınız. Saldırmazlık anlaşmasını bitirdiniz. Savaş ilanı verdik, Suçlu biz olduk. Bak Güzel Abiciğim Benden saygı bekliyorsan profilinde farklı anlamlar içeren kelimeler yazıp bizi karalamayacaksın. Sonra benden saygı bekleyeceksin. Yan hesaplarından bana küfür ettirmeyeceksin. Kaç yaşında olduğunun önemi yok. Konuşma tarzın sana olan davranışımı belirler. Bu sebeplerden ötürü daha fazla küçülme gözümüzde. İyi oyuncuysanız köylerimizi gelin vurun. Bekliyoruz. Bahaneler senin şu yazdığın kelime gibidir. Herkes de bulunur. Fakat kimse senin kadar kullanmadı. Sende nasıl varsa artık.

DeletedUser62519

Ziyaretçi
Sen hesabı kimden aldın ???
21384.jpg

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Banlı ıken yakalanan kamilerden yenilgiyi kabul etmek basıl bir seydir cocugumdan cocugu buyuk olan arkadaş ??
Sizin yaptıgınız etık dımı kendi forumunda ne paylasırsan paylasırsın burda paylasınca eline ne gecti
Ortamı geren sensin demişsin de
Siz raporları paylastınız bende banlı oldugumu bundan dolayı yakaladıgınızı belirtim ama ukela ukela yazan arkadaşlar olunca ortam gerıldı
Uzatmanın anlamı yok kesersın kesılırsın en fazla 26 oluruZ ama yaptıgınızı yapmayız

DeletedUser69492

Ziyaretçi
1.YAŞININ ADAMI OL.
2.OYNAMAYI ÖĞREN SONRA BANA YAZ,
3.AĞLAMANA GEREK YOK
4.BENİ KENDİNLE KARIŞTIRMA
5.KAÇTANE MULTİ HESABIN VAR
6.PERŞİAN ETTİĞİM COBAİN VE DEMİRCANA DA ONLAR KAÇ HESAPLA BU DUNYADA OYNUYORLAR

yasımın adamıyım sözlerine dikkat et
Bir tane multi hesabım yoktur bu dünyada
Oyunu ben bilmiyorum sen iyi biliyorsun sıkıntı yok
İyi oyunlar

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Şimdi öncelikle ahmet abi , bak hala abi diyorum büyüğümsün
klanındaki vukuatım birol abi beni iyi tanır
tek kami yakalatan sen değilsin önce şunu bi bil , First and Last , SAVAŞCI ve Siomange ye kadar , OYUNCU dedigin adamlar kami yakalattı...

ben sınırda değilim birşey değilim , benim için çevremde tehdit de kalmadı , savunma ihtiyacım yok.
Vereyim bakıcılık komutlara gir bak
hatrımın geçtiği bir abimden bayrak istedim , istediğimi aldım 3dakika içinde de geri klanıma geçtim

Kaldı ki , ban yemesen ne farkedecekti ? , o ekiple fazla bile durdunuz , içlerinizde oyuncu dedigim sağlam 2 adam , 1 ini topladınız , geriye 1 i kaldı
oda tek başına harcanacak o klanda...

ŞİMDİ SANA KOLAY GELSİN
56 YA HAZIRLAN , GERÇİ ORADADA BİRİLERİNE KÖY BESLER GİDERSİNİZ
O DEĞİLDE SİZDE İYİ BAYRAK BİRİKMİŞTİR
BENİMLE BAYRAĞINI TAKAS EDERMİSİN AHMET ABİ?

Birol abiye saygım sonsuz, birol abinin arkadasın oldugu için sana cevap vermeyecegım kardesım bayrak var sıkıntı yok istediğin zaman

DeletedUser2849

Ziyaretçi

Söz verdikten sonra, telefonlarınızı açmadınız. Şimdi millete vicdan yaptırıyorsunuz. Artık oyuncularımıza özelden yazmayı bırakın lütfen. Bahaneler aramayın, neden yukarıda bizden aldığınız köy sayısı 2 diyorsunuz? Cobain ve kapak tayfası sizden değil mi? Sürekli ırkınızın verdiği özellik olduğunu öne sürdüğünüz 'biz adam satmayız' diyorsunuz. Sattınız Ahmet bey. O gün dc'de konuştuk sözü direkt olarak sizi ağzınızdan duydum. Neden inkar ediyorsunuz? Vurduğumuz oyuncuları klana aldınız. Ahkam keser gibi oyuncularıma tehdit konuşmaları yaptınız. Saldırmazlık anlaşmasını bitirdiniz. Savaş ilanı verdik, Suçlu biz olduk. Bak Güzel Abiciğim Benden saygı bekliyorsan profilinde farklı anlamlar içeren kelimeler yazıp bizi karalamayacaksın. Sonra benden saygı bekleyeceksin. Yan hesaplarından bana küfür ettirmeyeceksin. Kaç yaşında olduğunun önemi yok. Konuşma tarzın sana olan davranışımı belirler. Bu sebeplerden ötürü daha fazla küçülme gözümüzde. İyi oyuncuysanız köylerimizi gelin vurun. Bekliyoruz. Bahaneler senin şu yazdığın kelime gibidir. Herkes de bulunur. Fakat kimse senin kadar kullanmadı. Sende nasıl varsa artık.

VERECEK CEVABINIZ YOK MU ACABA ? @ultralion53

DeletedUser69492

Ziyaretçi

Hangi yan hesabım

eğer ispatla suanda hesap sileceğim

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Şimdi okudum yazdıgını

evet feryat ve tiran bizim de zorbaya saldırmamız için dc resmen abi şöyle yapıcaz abi şöyle yapıcaz diye nasıl konustugunubiliyoruz
Ben o dc de de feryat varkende dedim feryat sana güvenmiyorum diye

yoksa bu yazan emre sen misin multilerinden birini
Beni arayan emreydi tiran iş yogunlugundan dolayı acamadım sonra zaten sio tolga konustu emre ile
Ben orda tiran emreye de dedim dc de feryata güvenmiyorum ama emre sonra yaptıklarını buraya yazmaya konuyu uzatmaya gerek yok

cobaın vetayfası dedıgın
Pk daıken cobaınde demırcanda klana geldı bırlıkteydık
Cbaın ıle eskı dunyalarda oynadık dagılmalarının sonucu klana aldım ama saldırı aldıgından degıl ki hiç kimsede desteklemedi sadece Hukukumuz var eskı dunyalarda oynadık dostumuz dıye dusundum buda gayet dogal nasıl feryatın dostlarını? Tıran emrenın aldıgı gibi

onur1408

Çaylak
Arkadaslar bu muhabbetin sonu yok bence birbirinizin kalbini kirmayin. Keyfli bi savas verin kazanan devam eder kaybeden de tebrik eder. 3 5 tane dost kazanabilitsek ne mutlu bizlere.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.