LAS VEGAS & İNFAZ :)

• Konuyu başlatan DeletedUser69543
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69543

Ziyaretçi
Neyin sözü ?? Kerem kahpelik yap sözümü sizin yaptıgınız gibi
İstanbuldayım burdan atarını yüzüme de yapabileceksen atlıyım geliyim ilk yemeği ben ısmarlıyım sana
Hayhay efendim buyrun ilk ucakdan ınmenizi bekliyor olacagım

Eklentiler

• Screenshot_20191106-011647_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20191106-011647_Samsung Internet.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 30

PARS Estergon

Ağır Atlı
Altı üstü bir oyun kalp kırmaya, kötü söz etmeye değer mi (!) bu yaptıklarınız hiç hoş değil.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Arkadaşlar kusura bakmayın gece meşguldüm anca şaptım, öhüm öhüm başlıyorum,

Şimdi çıkıp Şikayet edip ceza aldığımdan yakaladığıgınız koylerle mi övünüyorsunuz??

Alınan köyler k ile baslayıp lik ile biten seyle klanı ayırıp saldırdıkları arkadaslardan alınan köyler he bide benim koylerı cezalı iken yakaladıkları allahtan ceza lı iken yakaladınız bravo :))

Ben hem hakaret etmedim MUNDİ diniz dedim

demek lazca bilen admin çıktı oda benim şansızlığım

Paşa benim yaşım 44 senin boyunda çocuklarım var saygıyı sana bu yaşta öğretecekte değilim ama çok saygılı ve dürüstsünüz
o vızıldı diyen arkadaş çok biliyorsan ban yemediğimde keseydin o köyleri vızıltıyı görürdün
Ben düşmanında mertini beklerdim ama o sizde yok bas şikayet butonuna heyecanlanma bas bas siz ve sizin gibiler yüzünden bu oyundan soğuyan okadar güzel insanlar dostlar düşmanlar vardıki size türkçe yazsamda anlamayacaksınız lazca yassamda anlamayacaksınız
Kalın sağlıcakla

Banlı ıken yakalanan kamilerden yenilgiyi kabul etmek basıl bir seydir cocugumdan cocugu buyuk olan arkadaş ??
Sizin yaptıgınız etık dımı kendi forumunda ne paylasırsan paylasırsın burda paylasınca eline ne gecti
Ortamı geren sensin demişsin de
Siz raporları paylastınız bende banlı oldugumu bundan dolayı yakaladıgınızı belirtim ama ukela ukela yazan arkadaşlar olunca ortam gerıldı
Uzatmanın anlamı yok kesersın kesılırsın en fazla 26 oluruZ ama yaptıgınızı yapmayız

Dikkat ederseniz hep aynı şeyi denmiş yukarıdaki cümlelerin hepsi aynı , dediğin şu "kestiniz çünkü hakaret ettiğim için ceza aldım" bunu söylerken utanmalıydın. Bu bir savunma değildir. Hakaret etmeseydin de ceza almasaydın. Başına geleni hakketmişsin.

Hakaret olduğu için ceza alıp da, "lazca bilen admin çıktı oda benim şansızlığım" demek... bu cümleyi kurarken utanmalıydın.

Madem dürüsttün saygılıydın hakaret edip de ceza almamalıydın. İnsanlara hakaret et sonra utanmadan bir de şikayet ettiler diye namertlik ile itham et. Yazık...

Akgezegenler kimin ne oldugunu biliyoruz
Scrip yapıp aynı anda ayrı koylere bussuru feyk atmak dürüstlük mü??
Sizden zaten beklemiyorum

Oyun kuralları belli, bu dediğinde haklıysan şikayet ettiğinde hesap ceza alır. Öteki türlü buradan yapılan yok multicisin yok script yaptın iddiaları boştur. Varsa şüpheniz şikayet edin. Bunu Vegaslı klandaşlarım size de söylüyorum, buradan yaptığınız multicisin iddialarınızı yanlış buluyorum.

İyi ki durmamışım sizin gibi kendi klandaşlarınızı kami attırıp sonra gece klan kurup misleyip almak size yakışır
İyiki durmamışım bakıcılık alıp hesaptan küfür ettirip global ban yedirtmek size yakışır
Adamlık buysa
Sürmelide ki daha adamlıktı
İyi geceler

Klandaşlarımıza kami attırmadık, klandan çıkınca da saldırmadık. Üstüne bir de savunma ordularımızda sorun vardı çünkü azdı, klanda kimse birbirine destek atmazken, ordularını feda eden klandaşlarını destekleyen, gece gündüz demeden mis arası atan oyunculardık ayrıldık. Kalanların büyük bir çoğunluğunun savunma ordusu tamdı köylerinde yatıyordu. Bizim ordularımız sınırda destekde mis arasında kesilmişti. Klanları ayırmadan önce sorun olamaması için uğraşıldı hakaret ile cevap alındı yollar ayrıldı. Yine biz saldırmadık durduk, çünkü bize yakışan buydu. Ha noldu bulanıkdusunce yaslı06 hesabıyla ilk saldırıyı başlattı leqend58'e saldırarak. Bize başlayan saldırıları durup izleyecek değildik ya.

Hakaret edip yada kural ihlali yapıp da ceza alınca rakibi suçlamak sizi küçültür. Dürüst ve saygılı bir oyun oynasaydınız da ceza almasaydınız. 2006'dan beri belli aralıklarla bu oyunu oynarım kimsenin haksız ceza aldığını görmedim. Hata ile ceza alanın zaten hemen düzeltmesi de yapılıyor.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
O kadar yazmışsın ama gift yok ciddiye alamadım üzgünüm

muhabbet ciddiydi ondan şaptım yaa, ama senin için özet geçeyim :D

source.gif

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Size bir masal anlatım mi peri masalı:)
bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde bla bla bla:) birgün zorba ve pk oyuncuları pk dc sinde atışıyor nasıl olmuşsa niye olmussa infazdan ultralion da gelmiş zorbaya demis ki benim klanimin zorba tarafim destekli :) nasıl masal güzel demi:)

kıssadan hisse atar gider yaparken yarını da düşün sonra biri gelir böle dalga geçer haline:)

Keske o destekleri çekip pk tarafına atsaymissin boyle beleş kestirmezmissin :)

DeletedUser69543

Ziyaretçi
Size bir masal anlatım mi peri masalı:)
bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde bla bla bla:) birgün zorba ve pk oyuncuları pk dc sinde atışıyor nasıl olmuşsa niye olmussa infazdan ultralion da gelmiş zorbaya demis ki benim klanimin zorba tarafim destekli :) nasıl masal güzel demi:)

kıssadan hisse atar gider yaparken yarını da düşün sonra biri gelir böle dalga geçer haline:)

Keske o destekleri çekip pk tarafına atsaymissin boyle beleş kestirmezmissin :)
Yok O Ceza Yemeyi Kurtuluş Görüp Onun Arkasına Sığınanlardan:)

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Burası ne karışmış be dur bende atlayacam

Lan bu kami yakalatma ne sorunmuş :)) ceza yemesen bile kami yakalatırsın 5 6 tane problem değil. Önemli olan o kamileri yakattıktan sonra toparlayıp bi şeyler yapabilecek misiniz.

Ben ribata 6 kami yakalattığımın ertesi gecesinde 5 köy aldım ribattan yani kendimi avuttum bi nebze :)

O değilde infaz ekibi tam casual oyuncusu olmaya alışmış casual3 te Mustafa’dan Udw yi aldınız orada yattığınız yerden hesap toplamayla normal dünyaları da aynı sanmaya başladınız. 50.dünyada ilk siz silinmiştiniz.Burada size kimse karışmadığı için bu zamana kadar kaldınız. Bundan sonra dünyada durmanız imkansız gibi.Daha ilk gördüğümde kimseye bir zararları dokunmaz demiştim yine haklı çıktım.

Ayrıca bulanıkdüşüncenin tarafını tutan ultralion zorba tarafına def kaydırmaya devam edin siz bakarsın lazım olur. Vegas ı boşverin hepsi çöp zaten hele bi mehmetvader var boş köy alamıyor.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
haklısın valla, alamıyom :D mis yok mis :p hazırlıksız oldu bu savaş çoğumuzda mis yok :D Zorbaymış Vegasmış boşverin ne varsa VAK VAK ekibinde var :D

Seyanora123

Hafif Atlı
Burası ne karışmış be dur bende atlayacam

Lan bu kami yakalatma ne sorunmuş :)) ceza yemesen bile kami yakalatırsın 5 6 tane problem değil. Önemli olan o kamileri yakattıktan sonra toparlayıp bi şeyler yapabilecek misiniz.

Ben ribata 6 kami yakalattığımın ertesi gecesinde 5 köy aldım ribattan yani kendimi avuttum bi nebze :)

O değilde infaz ekibi tam casual oyuncusu olmaya alışmış casual3 te Mustafa’dan Udw yi aldınız orada yattığınız yerden hesap toplamayla normal dünyaları da aynı sanmaya başladınız. 50.dünyada ilk siz silinmiştiniz.Burada size kimse karışmadığı için bu zamana kadar kaldınız. Bundan sonra dünyada durmanız imkansız gibi.Daha ilk gördüğümde kimseye bir zararları dokunmaz demiştim yine haklı çıktım.

Ayrıca bulanıkdüşüncenin tarafını tutan ultralion zorba tarafına def kaydırmaya devam edin siz bakarsın lazım olur. Vegas ı boşverin hepsi çöp zaten hele bi mehmetvader var boş köy alamıyor.

yok kanka casualide beceremiyolar casual 3ü mustafadan aldılar casual 4de fiyasko oldular o ekipten saygı duyduğum 3 4 kişi var onlar olmadan infaz ekibi çöp ki onlarda bu swde yok

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Benimde saygı duyduğum sevdiğim adam çok casual3 teki ekipte ama ekiplerini gözden geçirmeleri gerçeği ortada.He yok biz hep aynı ekip ile girip millete köy büyütürüz diyorlarsa onların bileceği iş.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.