LAS VEGAS & İNFAZ :)

• Konuyu başlatan DeletedUser69543
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Hoşunamı gidiyor :(

inşallah global yersin... ispiklemeye devam edicem sen global yiyene kadar

200w_d.gif

DeletedUser62519

Ziyaretçi
orantısız güç kullandığımız için üzgünüz.

LordHagi

Kılıç Ustası
Zorba dünyanın yarısınj aldı diğer yarısı da birbirini yiyerek zoebanın işini kolaylaştırıyor yanlışmış şuymuş buymuş birleşip zorbaya dalsanıza kaçıp yeni klan kuruyonuz madem teke tekte yenemediniz birleşip yenin
öyle bir genel foruma bakayim dedim her yerden cikiyorsun birader senin zorba ile derdin ne? 150k puanin var 150 milyonluk post atmissin foruma.

DeletedUser69686

Ziyaretçi
öyle bir genel foruma bakayim dedim her yerden cikiyorsun birader senin zorba ile derdin ne? 150k puanin var 150 milyonluk post atmissin foruma.
150k puanla 1 milyon puanı olanlarla savaşıyorum kesimim de çoğundan fazla zorbayla da başklarıyla da bi derdim yok sadece oyun tarzınız yıllardır oynadığım oyundan soğutuyor beni bunu dile getiriyorum

DeletedUser2315

Ziyaretçi
150k puanla 1 milyon puanı olanlarla savaşıyorum kesimim de çoğundan fazla zorbayla da başklarıyla da bi derdim yok sadece oyun tarzınız yıllardır oynadığım oyundan soğutuyor beni bunu dile getiriyorum
Çok üzgünüz oyun tarzimizla seni isitamadigimiz için:)

DeletedUser69686

Ziyaretçi
Bizim vura vura ilerlememiz zoruna gitmiş arakadışın. Sanada vurduk herelde.
Aynen kardeşim vura vura mükemmel gidiyorsunuz bize de sınırız olunca belki vurabilecek biri çıkar bize yoksa sıkılıyoruz burda siz 300 kişi olunca fazla sıkılmıyorsunuzdur ama biz 20 kişiyiz malum bize vuranlar olmayınca eğlencesi kalmıyor

DeletedUser2849

Ziyaretçi
Klavyem de şapka yok malesef yazarken çok ikileme düştüm ama kaale diye yazarak tekrar bir hata yapmak istedemedim siz doğru yazmışım gibi devam edin lütfen

ilginiz için teşekkür ederim. Mesleğim gereği böyle kelimelere çok dikkat ediyorum. Ayrıca bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bu arada burası VEGAS - İNFAZ forumu gidin başka yerde tartışın :mad:

Mavera01

Mızrakçı
Ultralion ustadim bırak bu isleri oyununa bak cezaları kendin alıyorsun kimse durup dururken ceza almaz millete mesaj atip vegasa sallarsan profilinde ayrı sallarsan ceza alırsın sonra da böyle oturup boş boş konuşursun.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.