LAS VEGAS & İNFAZ :)

• Konuyu başlatan DeletedUser69543
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

- TİRAN -

Acemi
Şimdi okudum yazdıgını

evet feryat ve tiran bizim de zorbaya saldırmamız için dc resmen abi şöyle yapıcaz abi şöyle yapıcaz diye nasıl konustugunubiliyoruz
Ben o dc de de feryat varkende dedim feryat sana güvenmiyorum diye

yoksa bu yazan emre sen misin multilerinden birini
Beni arayan emreydi tiran iş yogunlugundan dolayı acamadım sonra zaten sio tolga konustu emre ile
Ben orda tiran emreye de dedim dc de feryata güvenmiyorum ama emre sonra yaptıklarını buraya yazmaya konuyu uzatmaya gerek yok

cobaın vetayfası dedıgın
Pk daıken cobaınde demırcanda klana geldı bırlıkteydık
Cbaın ıle eskı dunyalarda oynadık dagılmalarının sonucu klana aldım ama saldırı aldıgından degıl ki hiç kimsede desteklemedi sadece Hukukumuz var eskı dunyalarda oynadık dostumuz dıye dusundum buda gayet dogal nasıl feryatın dostlarını? Tıran emrenın aldıgı gibi

EVET EVET KATILIYORUM (GÜLMEKTEN)

DeletedUser2849

Ziyaretçi
Şimdi okudum yazdıgını

evet feryat ve tiran bizim de zorbaya saldırmamız için dc resmen abi şöyle yapıcaz abi şöyle yapıcaz diye nasıl konustugunubiliyoruz

Beni arayan emreydi tiran iş yogunlugundan dolayı acamadım sonra zaten sio tolga konustu emre ile
Ben orda tiran emreye de dedim dc de feryata güvenmiyorum ama emre sonra yaptıklarını buraya yazmaya konuyu uzatmaya gerek yok

cobaın vetayfası dedıgın
Cbaın ıle eskı dunyalarda oynadık dagılmalarının sonucu klana aldım ama saldırı aldıgından degıl ki hiç kimsede desteklemedi sadece Hukukumuz var eskı dunyalarda oynadık dostumuz dıye dusundum buda gayet dogal nasıl feryatın dostlarını? Tıran emrenın aldıgı gibi

Yüzüne karşı öyle demedin. Çıktıktan sonra dedin. SÖZ verdin Tutmadın. Uzatmaya gerek yok.

aLeTi RuHiYe Bu kimin hesabı acaba? sabahtan beri tahrik edici kelimeler yazıyor.

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Oyundaki nickin arnavutmu ??
Şu köylerinin ismini matrax yaptıgın

aleti ruhiyeyi matraxa sor kardeşim

Lv TİRAN

Mızrakçı
Şimdi okudum yazdıgını

cobaın vetayfası dedıgın
Eski hukukun vardı da zorba vururken aklın neredeydi sen gibi müttefik mi olur herkese yanaşıyorsunuz farklı bir yönetim biçiminiz var :)
Feryatın dostları dediğin adamlar zaten bizim oyunculardı.Herkes en başta verdiği sözleri tutsaydı şu an bambaşka bir konum da olabilirdi.
Afedersiniz de gevşeklik yaparak klan yönetilmez.
Ben klanı ayırdığım da dostlarını vurduğumda aklın neredeydi senin niye anlaşma istediğimde kabul ettiniz amacınız neydi ?
Ben söylim çekindiniz.Baktınız tüm pk yı vurduk topluyoruz işinize gelmeyince dostum ahbabım diye sizden tek isteğim adam gibi yalan söyleyin boş konuşmayın neyin ne olduğunu biliyoruz.

DeletedUser2849

Ziyaretçi
Arkadaslar bu muhabbetin sonu yok bence birbirinizin kalbini kirmayin. Keyfli bi savas verin kazanan devam eder kaybeden de tebrik eder. 3 5 tane dost kazanabilitsek ne mutlu bizlere.

Kalp kırılacak bir durum yok. Herkes hakkettiği alıyor. Profilinde terbiyesizce yazı yazarsan karşılığını bulursun. Yoksa çokta umurumda değil. buralara takılmam. Kimse kimseyi yanlış tanımasın. Yanlış tanımasın. Sütten çıkmış ak kaşık moduna girmesin. Çıkacaksın diyeceksin BEN SÖZÜMDE DURMADIM.

DeletedUser69492

Ziyaretçi
“Yüzüne karşı öyle demedin. Çıktıktan sonra dedin. SÖZ verdin Tutmadın.”

Feryat eminin mi söylemedim yüzüne

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Sözünde durmadına acıklık getireyim

Tiran emrenin kendi arkadasları ki bunun aynısını zorbaya da tirana güvenilmezi söyledi

doğru çıktı

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Emre oyundaki nickin mi ?? Feryatın arkadasları diyorsunda ??

gayet iyi türkçe yazıyorum. İstersen başka dillerde de yazarım sıkıntı değil

DeletedUser67351

Ziyaretçi
maşallah ne çene var sende ya hepimize yetişmeye çalışıyosun, az oyuna dönde kamilerini mislerini konuştur

DeletedUser69492

Ziyaretçi
Aleti ruhiye adamdır adanalıdır adamın hasıdır ne yapmışsa doğru yapmıstır

Durum
Konu yanıtlara kapalı.