Zorba vs Ribat

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Anlama yeteneğinde bir problem olduğunu düşünüyorum, belki beyninde bir hasar olabilir gidip en kısa sürede bir doktora görünmeni öneririm. Hesap sil yapan klan ve ekip ile bir alakam olmadığını ve eskiden o ekiple savaştığımı kavrayamaman bir problem olduğunu kanıtlıyor. World başından bu yana kimseye bağlı kalmadım ve her zaman ekibim için en iyi kararları almaya çalıştım, yeni bir klan açmamın sebebi de ekibimin vermiş oldukları emekleri hesap sil yapacağını bildiğim bir topluluğun yanından ayırmaktı.
tmm balım kur klanını işte ne hikayen varsa kendine sakla herkes biliyo ne olduğunu oyunun keyfini alalım kuzeyin hangi tepesiysen onu bilelim hadi bakalım

DeletedUser62855

Ziyaretçi
160 saatlik mis mesafesiyle ve daha önce birbirimizle konuşmamış olmamıza rağmen, beraber olduğum klan ile alakalı olarak sizinle savaşa girmiş bulunduk. Herhangi bir köy verme durumum söz konusu olmadı istatistiklere bakılabilir. Ayrı klan kurmamın sebebi ezilme psikolojisi değil çok yanlış anlamışsınız. Beraber oynadığım ekibin oyundan soğuyup ezilişe geçmesinin benimle alakalı bir durumu yoktur. Beraber oynadığım insanların oyunu bırakması ve diğer ekiplerden gelen teklifleri değerlendirmek amaçlı yeni bir klan kurulmuştur. Yakında alınan kararların hepimizi etkileyeceğini göreceksiniz beklemeniz yeterli. Tüm klanların dünya başından beri düzgünce savaşmayıp sadece diplomasi ile şeklini değiştirdiği bu dünyada masaya katılma kararı aldık sadece :)
Yahu bu arkadaş kendisini planların içine dahil mi zannediyor ?

Yoksa dahil olduğunu zannettiği o planları bilmediğimizi mi düşünüyor :)

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Biz 4-5 op dayanır diyorduk ribat için ama ilk optan sonra dağıldılar.
yazık oldu,
çok yazık oldu.
Burada gevşek gevşek konuşan arkadaşlara en başta olacakları söylediğimizde dayılanıyordu bazıları.
Hani nereye gittiniz beyler ?
@Tr KiRKe II savaşı biz kazandığımıza göre şu editleri artık paylaş bakalım bekliyoruz.

bu kirke kılıçla fake atan arkadaş demi ah balımmm bekle sen silme seni canlı toplayalım çok isterim

pskkral

Mızrakçı
Politik cevaplar verme bro, beceremiyorsun :)
Senelerdir kanlı davalı olduğum düşmanım değilsin sonuçta, hatta ilk defa bugün konuştuğum bir insansın. Politik cevap değilde saygı çerçevesinde, kimseyi kırmayacak cevaplar vermeye çalışıyorum. World kapatacağıma dair bir iddaada bulunmuyorum, sadece hepimizin bildiği gibi bu world savaş yerine diplomasi ile işledi ve işlemeye devam ediyor. Hepimizin kullandığı bu diplomasi hakkını kendim için kullanmaya çalışıyorum, bu konuda saygı göstereceğinizi düşünüyorum :)

DeletedUser68814

Ziyaretçi
160 saatlik mis mesafesiyle ve daha önce birbirimizle konuşmamış olmamıza rağmen, beraber olduğum klan ile alakalı olarak sizinle savaşa girmiş bulunduk. Herhangi bir köy verme durumum söz konusu olmadı istatistiklere bakılabilir. Ayrı klan kurmamın sebebi ezilme psikolojisi değil çok yanlış anlamışsınız. Beraber oynadığım ekibin oyundan soğuyup ezilişe geçmesinin benimle alakalı bir durumu yoktur. Beraber oynadığım insanların oyunu bırakması ve diğer ekiplerden gelen teklifleri değerlendirmek amaçlı yeni bir klan kurulmuştur. Yakında alınan kararların hepimizi etkileyeceğini göreceksiniz beklemeniz yeterli. Tüm klanların dünya başından beri düzgünce savaşmayıp sadece diplomasi ile şeklini değiştirdiği bu dünyada masaya katılma kararı aldık sadece :)

Dostum ben o bahsettiğin masa olaylarını hiç bilmiyorum. Pasif oyuncuyum ben. Oyuncu dosyamdan bakabilirsin. Forumda da öylesine takılırım işte.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası

Beraber oynadığın adamları hemen hiç ettin helal olsun.

Senelerdir kanlı davalı olduğum düşmanım değilsin sonuçta, hatta ilk defa bugün konuştuğum bir insansın. Politik cevap değilde saygı çerçevesinde, kimseyi kırmayacak cevaplar vermeye çalışıyorum. World kapatacağıma dair bir iddaada bulunmuyorum, sadece hepimizin bildiği gibi bu world savaş yerine diplomasi ile işledi ve işlemeye devam ediyor. Hepimizin kullandığı bu diplomasi hakkını kendim için kullanmaya çalışıyorum, bu konuda saygı göstereceğinizi düşünüyorum :)

Sizin diplomasi hakkınız kirke nin yaptığı yorumlar yüzünden bitti ne yazık ki o hakkı kaybettiniz. Söylediklerini tek tek alıntılamak ile uğraşamam ama önceki yorumlara bakarsan görürsün.

pskkral

Mızrakçı
Beraber oynadığın adamları hemen hiç ettin helal olsun.

Sizin diplomasi hakkınız kirke nin yaptığı yorumlar yüzünden bitti ne yazık ki o hakkı kaybettiniz. Söylediklerini tek tek alıntılamak ile uğraşamam ama önceki yorumlara bakarsan görürsün.

Benim kimseyi hiç etme gibi bir durumum olamaz, herkes yaptığını kendine yapar. Kendileri çok iyi savaşan bir ekipti, gönülden tebrik ederim. Onlarla savaştığım dönemler oyunun en zevk aldığım dönemleriydi. Fakat aramızda anlaşmalar yapıp birleşme kararı aldığımızdan bu yana; benimle savaşan, gece gündüz farketmeden köy düştüğü andan 5 dakika sonra geri mis atan ve daha sayamayacağım bir çok özelliği olan ekip ruhunu görebildiğimi söyleyemeyeceğim malesef.

İkinci olarakta Halitin söylediği sözlerin hepsini okumuş olmasamda savaşla alakalı sözlerdi bildiğim kadarıyla. Savaşta kullanılan sözler, sonraki savaşları veya diplomasiyi etkilemez. Bu sadece oynadığımız oyunda değil gerçek hayatta olan bir etkendir. Ne büyük düşmanların sonradan dost olduğunu hepimiz görmüşüzdür. Tabi bu dost olacağımız anlamına gelmez daha önceden söylediğim gibi zamanla göreceğiz. Sizin de istediğiniz gibi masaya Halit’le değil benimle oturacak ZORBA klanları. Belli mi olur belki haliti satarım :) @Tr KiRKe II

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Benim kimseyi hiç etme gibi bir durumum olamaz, herkes yaptığını kendine yapar. Kendileri çok iyi savaşan bir ekipti, gönülden tebrik ederim. Onlarla savaştığım dönemler oyunun en zevk aldığım dönemleriydi. Fakat aramızda anlaşmalar yapıp birleşme kararı aldığımızdan bu yana; benimle savaşan, gece gündüz farketmeden köy düştüğü andan 5 dakika sonra geri mis atan ve daha sayamayacağım bir çok özelliği olan ekip ruhunu görebildiğimi söyleyemeyeceğim malesef.

İkinci olarakta Halitin söylediği sözlerin hepsini okumuş olmasamda savaşla alakalı sözlerdi bildiğim kadarıyla. Savaşta kullanılan sözler, sonraki savaşları veya diplomasiyi etkilemez. Bu sadece oynadığımız oyunda değil gerçek hayatta olan bir etkendir. Ne büyük düşmanların sonradan dost olduğunu hepimiz görmüşüzdür. Tabi bu dost olacağımız anlamına gelmez daha önceden söylediğim gibi zamanla göreceğiz. Sizin de istediğiniz gibi masaya Halit’le değil benimle oturacak ZORBA klanları. Belli mi olur belki haliti satarım :) @Tr KiRKe II

Beni adam yerine koyup konuşurlar diyorsun yani :)

pskkral

Mızrakçı
Beni adam yerine koyup konuşurlar diyorsun yani :)
Adam yerine koyulmamam için gördüğünüz bir saygısızlık, bir problem mi var ? Çok düzgün bir şekilde konuştuğumu ve gelen eleştirilere, ağır cümlelere rağmen saygıda kusur etmeden, sadece kendimi savunarak, karşı tarafa laf atmadan, saygıda kusur etmeden cevap verdiğimi düşünüyorum.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Düşman ile dost oluruz eyvallah olduğumuz da çoktur ama bu düşmanlarımız senin Halit gibi velet velet konuşmuyordu. Mesela mataksahin bu adam ile dost olurum. Bizim klanda olan hapazcı hesabındaki adam ile daha önce düşmandık dr duck hesabındaki arkadaş ile daha önce düşmandık adanalii01 şu anda beraber çok güzel işler yapıyor şu anda beraber oynuyoruz ama halit onlar gibi saygılı ve düzgün konuşmadı özellikle VAKVAK lara karşı sanırsın bi Zafer kazandığını sandı ki sonuç ortada. O msjlardan sadece savaş ile alakalı olmayanların bazıları ceza yediği için görünmüyor haberin olsun

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Adam yerine koyulmamam için gördüğünüz bir saygısızlık, bir problem mi var ? Çok düzgün bir şekilde konuştuğumu ve gelen eleştirilere, ağır cümlelere rağmen saygıda kusur etmeden, sadece kendimi savunarak, karşı tarafa laf atmadan, saygıda kusur etmeden cevap verdiğimi düşünüyorum.
bu kadar laf yemene rağmen hala büyük yanlıyorsun tebrikler :)

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Erken bulgu ribat için genelleme konuşup edit sözünü vermişsem yapayım ama şahsi olarak konuşmuşsam sen kazanmış olabilirsin ama ben kaybetmedim bunlar hep beyin yakan sorunlar işte
Klanın yenilmişse sen de şahsi olarak yenilmiş sayılırsın.
Savaştan kaçmışsan yenilmiş sayılırsın.
Klanın dağılmışsa yenilmiş sayılırsın.
Sen nereden bakarsan bak, istediğin kadar beynini yak şuan için yenilen taraftasın, kazanan değil.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Adam çok düzgün bir Türkçe ile yazıyor. Kalbimi çaldı benim <3

pskkral

Mızrakçı
Sanırsam ördek ekibi olarak tek derdiniz polemik yaratmak. Olabildiğince düzgün şekilde yaklaştım sizlere fakat pek laftan anlamayan, hep kendini üstün gören kişilersiniz. Oyunda klan olarak üstün olmuş olabilirsiniz fakat insan olarak hepimizin eşit olduğunu unutuyorsunuz. Boşa tartışmaya gerek yok, zamanla göreceğiz neler olacağını :)