SAS vs GENERALS

DeletedUser67130

Ziyaretçi
Dünya’nın dönme hızı giderek yavaşlamaktadır. 140 milyon yıl sonra bir gün 25 saat sürecek.

Aklıma gelmişken.

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Abi çağırdığın insan iş adamı saygı değer istanbul beyefendisi lütfen biz gibi boş zamanı da yokmuş ama gece 4 de bile uyanık hitamlarımıza biz çok dikkat ettik savaşa nokta koymadan tek bir sizi şöyle yendik böyle yendik de demedik. Kaldı ki diplomasi işleri beni hiç ilgilendirmez operasyon sorumlusu kendi köyünü yazsa ona bile verilen saatler de kami mis atılır hiç merak etme

Pikacuu37

Mızrakçı
Girdiği her dünyada kaybedince bahaneler üretip giden klanlarin en iyi klanı gnrls yine ayni seride devam ediyor gitmeye :)

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Bu adam sürekli yenilirsek tebrik ederiz elinize sağlık der çeker gideriz derken hd midir full hd midir nedir ego kasıyordu sesi solugu kesildi bir anda

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Generalse kızmayın. Adamlar solda pre bastı köy büyüttü silindiler sağa gittiler orada pre bastılar gene siliniyorlar. Sağolsunlar 30 k pre kastırdılar . Biz hem pre kasıp hem vurduk :)))

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Forumu takip ederek aldığım zevki oyundan alamıyorum. Her dünyada o forumu kitleyen en az bir kişi çıkıyor. İsimler yanlış olabilir ama mehmet36 vardı sanırım, sonra w50'de sinser çıktı ortaya. Şimdi bakiyorum buranın da meşhur ismi hd1903 adlı vatandaş. Sizler olmasanız bu oyunun tadı tuzu olmaz, samimi söylüyorum. Ayrıca başarılarınızın devamını dilerim. ( Kimseye bi garezim yok yanlış anlaşılmasın)

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Girdiği her dünyada kaybedince bahaneler üretip giden klanlarin en iyi klanı gnrls yine ayni seride devam ediyor gitmeye :)

sen gerçekten ne boş adamsın elektrikli arkadaş =) 52 de ne olduğun belli değildi, yine belli değil, senin bir ekibin bile yok ? her serverda bir ekibin kapıcısı ve tetikçisi olmaktan başka yaptığın bişey de yok, o yüzden burada en son konuşacak kişi sensin.
GNRLS öyle bahaneler üreterek çekip gitmez, 52 yi neden bıraktığımızı biliyormusun da boş konuşuyosun? bıraktığımızda stalker ile birlikte 2 klandan birisi bizdik, öyle havadan konuşma, şuan ilk 5 de 2 HANEDAN üyesi var.

burada bizim yaptığımız bir hatadan dolayı geldiğimiz durumda ne bahanesi üreteceğiz ? 3 klan bir oldunuz GNRLS e savaş açıyosunuz, kazanırız kaybederiz lakin kimseye eyvallah etmeyiz, tek kızdığımız nokta diplomasi ve birleşme meselesi. GNRLS klanlarının kurucusu benim, başlangıçta yapılan hatanın mesulu de benim, şuan o yaptığım hatanın bedelini hep birlikte ödüyoruz, kimsenin oyunculuğuna laf etmek ne bizim ne de sizin haddiniz, derdiniz varsa direk bana gelirsiniz, hd full hd gibi çoluk çocuk muhabbeti kimseye yakışmıyor, bizdeki arkadaşlar küfür etmişse, argo konuşmuşsa o da yanlıştır.
yanlışa doğru diyecek durumda da değiliz.

siz pre kastınız biz pre bastık diyosunuz ? sanki 55.kıtadaki tüm preleri biz çektik , bu şekildemi kandırıyosunuz kendinizi =)

bir kişiye kıtanın 3 büyük klanın mis geliyorsa demekki o kişi ve klanı birçok yaraya tuz basmış demektir.

saygılar sevgiler,

herkese iyi oyunlar dilerim.

SAS-KoPuZ

Çaylak
Pinhani20 tubbyi bizden ayrı tuttun eyv. dejavu size bi kere bile op yapmadı onu da kartınız eyv. oyun başında siz black ve ocean 3 klan değil miydiniz? Arka kapıların ardında hangi klanların kapısını çaldığınızı iyi biliyorum bizim kıtada dahi olmayan klanlardan medet umduğunuzu da biliyorum biz size 1v1 savaşta da öndeydik siz ismi belli klana arkamzdan vurdurduğunuzda da biz size op.a gelip kaç köy düşürdük. İşiniz gücünüz burada ajitasyon yapmak

hd1903

Çaylak
Forumu takip ederek aldığım zevki oyundan alamıyorum. Her dünyada o forumu kitleyen en az bir kişi çıkıyor. İsimler yanlış olabilir ama mehmet36 vardı sanırım, sonra w50'de sinser çıktı ortaya. Şimdi bakiyorum buranın da meşhur ismi hd1903 adlı vatandaş. Sizler olmasanız bu oyunun tadı tuzu olmaz, samimi söylüyorum. Ayrıca başarılarınızın devamını dilerim. ( Kimseye bi garezim yok yanlış anlaşılmasın)
Bozdun ama işin bütün sırrını. Düşman düşmana bunu yapmaz. Ak listemdesin artık...

hd1903

Çaylak
Pinhani20 tubbyi bizden ayrı tuttun eyv. dejavu size bi kere bile op yapmadı onu da kartınız eyv. oyun başında siz black ve ocean 3 klan değil miydiniz? Arka kapıların ardında hangi klanların kapısını çaldığınızı iyi biliyorum bizim kıtada dahi olmayan klanlardan medet umduğunuzu da biliyorum biz size 1v1 savaşta da öndeydik siz ismi belli klana arkamzdan vurdurduğunuzda da biz size op.a gelip kaç köy düşürdük. İşiniz gücünüz burada ajitasyon yapmak
İsmi belli klana biz mi vurdurttuk sizi? Ben de seni kac zamandır kaale alıyorum. Yazıklar olsun...

Salihi getirin bana...

Son düzenleme:

hd1903

Çaylak
Screenshot_2019-10-31-16-03-56-340_air.com.innogames.staemme.png
Pikaaaa bak bunların hepsi mis. Biri sizden biri dejavudan. Ama siz dejavu ile ortak hareket etmezsiniz canım.

hd1903

Çaylak
Screenshot_2019-10-31-16-05-51-679_com.android.browser.png
Saliiih bak bu da sizin sentinus. Bol bol kaçıp dejavudan destek almaları var. 26 october günü saat 15:06da ben kami sallayınca yine kaçıp dejavu destekleriyle kurtarıyor paçayı eheheheh.

Ah Salih ah...

hd1903

Çaylak
7970 adlı eklentiyi görüntüle
Pikaaaa bak bunların hepsi mis. Biri sizden biri dejavudan. Ama siz dejavu ile ortak hareket etmezsiniz canım.
Bunlar sadece bana gelenler. Dejavu ile ortak takildiginiza dair onlarca örnek mevcut. Anlayan bundan da anlar. Hepsini dokmeyecegim ortaya. Gerçi gerçekten de haberiniz olmayabilir bu işlerden. Liderleriniz anca bu kadar liderlik ediyor.

Bu arada wp grubumuza casus sokan Dejavu klanindan Cem adlı arkadaşa binlerce kere selam ederim. O wp grubundan anca BİNLERCE SEFER selam alır :)

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Gene karışmış buralar...

Hdciğim ana köyümü başkalarına yar etme, ben geleceğim. :)

Sınırda olmaktan yeterince yıprandım bana laf söylemeyip gülüp geçiniz lütfen.

hd1903

Çaylak
En son 32de böyle olmuştu. İki klan sayıca üstün olmasina rağmen dış geciremeyince birkaç klan daha vurmaya başlamıştı. Özlemişim bu duyguyu. İnsan gücünün hudutları yokmuş gibi hissediyor. Tavsiye ederim bir kaşık alın siz de. Göz hakkıdır