Eibo - Shelby

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69043

Ziyaretçi
oXoNqQ.jpg

lqmNPB.jpg

siz bize hain diceginize kendi içinizde birlik olmayı bilin buysa aynı çatı altında omuz omuza verisiniz biz o grupta olmak zaten istemeyiz. rezillik! bu şekilde güçlü olucaksak biz silinmeyi tercih ederiz
aynı çatı altında omuz omuza verişiniz olcakti ora ?
sadece gülüyorum size ama biticeksiniz
biz bitirmesek bile siz içten içe bticeksiniz
yakinda bu tayfa sizin tayfa yi bitirir yada siz onları ya dünyada oluruz yada olmayız biz her zaman sizin savaşınıza dönüp bakıp gulucez

DeletedUser62317

Ziyaretçi
oXoNqQ.jpg

lqmNPB.jpg

siz bize hain diceginize kendi içinizde birlik olmayı bilin buysa aynı çatı altında omuz omuza verisiniz biz o grupta olmak zaten istemeyiz. rezillik! bu şekilde güçlü olucaksak biz silinmeyi tercih ederiz
yakinda bu tayfa sizin tayfa yi bitirir yada siz onları ya dünyada oluruz yada olmayız biz her zaman sizin savaşınıza dönüp bakıp gulucez

Tam bir yaprak dökümü sahnesi yaşıyoruz. Ne olacak bu halimiz...

DeletedUser63084

Ziyaretçi
oXoNqQ.jpg

lqmNPB.jpg

Simdi Soguk cekilmistir yatsi Mamul seni. Erol merol tanimam bu 1 orada ki Fatih abi sozune dikkatini cekeyim. Erdag cakali Konusmanin tamamini at. Ne dedim sana delikanli gibi oyna Ne Erol ne Emre kimse seni ne atabilir nede Eze bilir. Sen oyununu duzgun oyna kimse size birsey yapamaz dedim. Kesitleri degil tamamini at birsey yapacaksan. Wp goruntusu atmaksa dert
Sen bize saldirma yeter dediklerinide atayim ki bu yazismalar Fatih abide var. Sevmedigim adam kadar delikanli olsan kafi de neyse. Sen bak yoluna:) Eibocu degilim oynadigim kalanlarda yaziyor. Birazdan yazacaklarimida paylaș..

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Ne adam yav saldiri attim diye paylasmis hele minnos. Korkuyorsan Oynama bu oyunu Erdag

DeletedUser63084

Ziyaretçi
ASIL DİKKATLERİ ÇEKEN YER BELLİ ASLAN PARÇASI

Dunku (siz anladiniz onu) Bugun cakallik pesinde Neyse erdag her world gibi bu worldde de cok konusup anlik ezileceksin. 46 da nasil Bro ya vur diye yalvardiysan(Wp Konusmalarini silmemisimdir insallah bende yoksa Ahmete atmisimdir) Dejavu olursun.

DeletedUser67387

Ziyaretçi
SONRA SİZDE BRO TARAFINDAN EZİLDİNİZ HERHALDE nese dediğim gibi siz bu şeklde arkanızdan küfürleşerek dünya kaapayın biz halimizden memnunuz

FABRİAN00

Mızrakçı
Dunku (siz anladiniz onu) Bugun cakallik pesinde Neyse erdag her world gibi bu worldde de cok konusup anlik ezileceksin. 46 da nasil Bro ya vur diye yalvardiysan(Wp Konusmalarini silmemisimdir insallah bende yoksa Ahmete atmisimdir) Dejavu olursun.

Ya sen bi sus s..iveririm simdi ahshdhhdgahdj.. Böyle içten böyle samimi küfür görmedim. Hayır yani merak ediyorum taş gibi manitalar varken neden Erol? Nasıl bi tercih la bu :D :D

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Gece gece sinirlerimi hoplattin benim. Ben PTS ekibindeki herkese sovmusumdur belki cogu kisi benim sovdugumu bilir Kucuk Ceylan fakat adam satmamak icin world hediye ettigimi de bilir. Serkan herkes senin cikmani bekliyor. Diye aglayan sen Ki ne dersem diyeyim Regular tayfasi cikmadan cikmam dedigim mesajlari da duruyordur sende at onlarida. Sana dedigim gibi Kucuk ceylan Eiboyla basladiysan EIBOda bitir. Oyun oynuyorsun adam ol. Senin gibi cakallar cok denk geldigi icin. Bu worlde gelme sebebimRegular ve tayfasi sana yazdiklarimin hepsi onlarda da var sen sikma canini.

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Ya sen bi sus s..iveririm simdi ahshdhhdgahdj.. Böyle içten böyle samimi küfür görmedim. Hayır yani merak ediyorum taş gibi manitalar varken neden Erol? Nasıl bi tercih la bu :D :D

Ahahah istemsizce guldum buna :D

SONRA SİZDE BRO TARAFINDAN EZİLDİNİZ HERHALDE nese dediğim gibi siz bu şeklde arkanızdan küfürleşerek dünya kaapayın biz halimizden memnunuz

Bizi Bro ezemedi bunu Broya da sor bizi ezen Bro-Kudret Ittifaki. Kaybetmek sikinti degil. Biz kaybederkende kimseyle kotu olmadikcanim.. Ama dedigim gibi Sen yalvararak oynamaya devam et. Suana kadar oynadigim klanlarda 44 Haric hicbir zaman 1v1 ezilmedim. Sen gibi de kimseye ne yalvardim nede agladim

DeletedUser63084

Ziyaretçi

Dostum Erolu sevmiyorum bunu bizimkiler de biliyor. Bu Soguk cekilmis yatsi Mamule de dedigim gibi sen adam gibi oyununu oyna kimse seni ezemez haksizlik yapamaz hakkini yiyemez Kim olursa olsun o sozum o kisi icin gecerlidir. :D

DeletedUser66983

Ziyaretçi
1 DİRİLİŞ 28,37 Mil.
2 EN İYİ BİZ OYNARIZ 18,75 Mil.
3 We Are Sorry 14,63 Mil.
4 NARCOSAV 14,61 Mil.
5 ARMAGEDON 14,29 Mil.
6 EN İYİ BİZ OYNARIZ! 13,76 Mil.
7 NARCO5 13,74 Mil.
8 Hayır Biz Oynarız! 13,72 Mil.
9 Gala04 13,60 Mil.
10 DİRİLİŞ1 12,69 Mil.
11 KAPAK 12,22 Mil.
12 Gala01 12,11 Mil.
13 DEMİRCİ 11,41 Mil.
14 HAYIR BİZ OYNARIZ 11,23 Mil.
15 En İyi Biz Oynarız3 11,21 Mil.
16 Cimmerian_ 10,73 Mil.
17 Los Galacticos 10,08 Mil.
18 DİRİLİ$ 10,07 Mil.
19 NARCOS12 9,77 Mil.

hadi ikileyin galaxy :D

DeletedUser67387

Ziyaretçi
ulan adam a küfür et sonra tersleşmek için başta uğraş croma kaçmayı planla sonrada yok beni herkez bilir yok bilmez bırak bu işleri seko hala aynı ortamda bulunuyosunuz karışmamak için elinizden geleni yapıyosunuz ama siz çoktan karışmışsınız :) eroll nerdesin brileri arkandan s....veriyo :)

DeletedUser63084

Ziyaretçi
ulan adam a küfür et sonra tersleşmek için başta uğraş croma kaçmayı planla sonrada yok beni herkez bilir yok bilmez bırak bu işleri seko hala aynı ortamda bulunuyosunuz karışmamak için elinizden geleni yapıyosunuz ama siz çoktan karışmışsınız :) eroll nerdesin brileri arkandan s....veriyo :)

Erdag cok guzel bir laf vardir senin guttugun koyun kadar diye baslar. Senin ya kafa basmiyor yada ben seni ciddiye aliyorum. Senin gibi cakallari cok gordum sen cikmasan bir sure sonra ben vurucaktim seni sen safini belli ettik ten sonra hersey belliydi. Regular dan iste mesajlari tarihine de bak. Bu oyunu uzun sure oynadim ama senin gibi oynaklara hic world birakmadim. Aglama oynamadigim worlde basiyorum senin icin Aglamani Yalvarmani tekrar gormek icin ama aferin bak Yalvardigini inkar etmedin ki Erola gelirsek Erola ozel olan birsey degil. Eger sana bir soz verdiysem ben herkes icin ayni lafi kullanirim Isimler degisir attigim raporlar baslangic yakinda yanindayim YALVARTMAYA geliyorum. Soguk cekilmis Yassi Mamul Seni

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Erdag ben mesaj arsivi tutmuyorum gerek de duymuyorum oyun başı mesajlarini da yaz buraya da herkes görsün .

Bide konu shelby eibo savaşı
Ama ne forumda ne savasta shelby yok

Shelbyi tebrik ediyorum
Senin icin savasacaz 2 ay eglenip gidecez sen ne dersen o diyenleri bize vurdurttugu için

Tabi bunlarin içinde mi bu vardı yoksa shelbynkn mi başarısı bilemicem gene de tebrik ederim

Bide ilk 25 e bitane shelby klani sokun siralamada temsil etsin sizi

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Erdag ben mesaj arsivi tutmuyorum gerek de duymuyorum oyun başı mesajlarini da yaz buraya da herkes görsün .

Bide konu shelby eibo savaşı
Ama ne forumda ne savasta shelby yok

Shelbyi tebrik ediyorum
Senin icin savasacaz 2 ay eglenip gidecez sen ne dersen o diyenleri bize vurdurttugu için

Tabi bunlarin içinde mi bu vardı yoksa shelbynkn mi başarısı bilemicem gene de tebrik ederim

Bide ilk 25 e bitane shelby klani sokun siralamada temsil etsin sizi
Tebriklerin için teşekkürler fakat ben hiçbir şey yapmadım. Bu oyunu ilk defa bu worldde oynayan garibanın tekiyim :p Sıralamaya klan sokma fikrini hiç sevmiyorum, zerre umrumda değil ama o güzel laflarından sonra sırf senin hatrın için düşüneceğim :)