Los Galacticos Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Anaaa Recep abiyi kavga ederken gördüm ya la..

Yalnız Recep abi suç sende ne diye kaale alıp cevap verirsen

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yanlız herkesin şu reel hayattan vurmaya çalışmasını bu arkadaşta denemiş örnek verdiği 5 isim ise ;
-1 adet uluslararası iş yapan müteahhit,
-1 adet gazeteci,
-2 üniversite mezunu,
-1 mühendislik okuyan arkadaş

şimdi sorarlar hacı sen reel hayatında atom mu parçalıyorsun diye ama ben sormuyorum bil boş konuşmuş olma :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Anaaa Recep abiyi kavga ederken gördüm ya la..

Yalnız Recep abi suç sende ne diye kaale alıp cevap verirsen

Kavga mı, Burak sen beni kavga ederken görmemişsin :p Kavga etmek için karşında rakip olması lazım. Bakıyorum karşındaki rakibim olabilir mi? Hayır olamaz. O zaman kavga da yok ortada :D

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Bazen diyorum onca işimin gücümün arasında hala neden şu oyunu oynuyorum ama bırakamıyorum valla ve ben burdaki arkadaşlarımdan hiç boş insan görmedim yani hepsi işinde gücünde maşallah eminim o konuşan arkadaş liseli

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
Yanlız herkesin şu reel hayattan vurmaya çalışmasını bu arkadaşta denemiş örnek verdiği 5 isim ise ;
-1 adet uluslararası iş yapan müteahhit,
-1 adet gazeteci,
-2 üniversite mezunu,
-1 mühendislik okuyan arkadaş

şimdi sorarlar hacı sen reel hayatında atom mu parçalıyorsun diye ama ben sormuyorum bil boş konuşmuş olma :)

etkilendim gözlerim doldu :(

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Keşke herkes şu oyunda ve forumda Pressman gibi olsa..
Recepe böyle laf söylenilen bir ortamı ilk kez görüyorum galiba :)
Ayrıca genel forumda öyle gruplar var ki, şu saydığınız kişiler bu forumda en objektif ve düzgün sohbet edeceğiniz kişilerin başında gelir.

Diriliş ekibi de güzel kadro kurmuş ama ilk günden beri Galaxiye karşı bence söylenilenin tam aksi şekilde sizler olumsuz yorumlarda bulunuyorsunuz. Bilmediğim aranızda başka şeyler yaşandı sanırım böyle genelin bilemeyeceği, dıştan bakan biri olarak ufak bir hatırlatmada bulunayım ki yazılarınızla tam tersi siz olumsuz intiba oluşturuyorsunuz farkında olmadan

oyunu bırakmadın mı hala sen ya ?

DeletedUser62042

Ziyaretçi
arkadaşlar raporlar konussun yav , bu sabahki yaptığımız op ta kaç köy aldık öyle , kac köye geldik , oyunun şu aşamasında yapılan en büyük operasyon ve alınan köyler ciddi bir başarı ..
şu forumda bıraz oyun konuşalım , tebrik etmesini bilin , savundugunuz yerde bız de sizleri tebrik ederiz.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Diriliş savaşında 28 köy gerideyiz. Teberistan savaşında 25 köy öndeyiz ve Anatol savaşında 1 köy gerideyiz, istatistikleri güncel tutacağım, rapor ve istatistik dışında buraya yazmayalım lütfen. Gereksiz post yazılırsa da görmezden gelir susar, w50 de sinsere denedim tutuyor.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Güzel raporlar tebrikler. Tripotçu tek başına yargı dağıtmış resmen. Terminatör gibi adam. Shellby ve We klanları o bölgeden nasıl çıkacak merak konusu.