Los Galacticos Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

Deadknight

Yasaklı
Başlık Los Galacticos klanlarinin raporları. Klansiz köydeki 20şer savunma kesimini de koyarım. Siz nesiniz ki sizi filtreleyim?

Artist

Şu psikoloji laftasını, gerçek hayatta ne yaptığımızı falan.. EE Yetmedi mi artık ? Hep aynı laflar hep aynı salata. Biraz özverili cümleler kurun. Şu yukarıda saydığın kişilerin kendi yaşantıları gayet yerinde gayet düzgün ve kişilikleri ise gayette oturmuş kişilerdir. Ama senin gibi özenti düşünce sistemine sahip olan bir insana anlatmaktansa duvarı çatlatana kadar anlatmam benim için daha anlamlı

Kıskanç

Deadknight

Yasaklı
Yanlız herkesin şu reel hayattan vurmaya çalışmasını bu arkadaşta denemiş örnek verdiği 5 isim ise ;
-1 adet uluslararası iş yapan müteahhit,
-1 adet gazeteci,
-2 üniversite mezunu,
-1 mühendislik okuyan arkadaş

şimdi sorarlar hacı sen reel hayatında atom mu parçalıyorsun diye ama ben sormuyorum bil boş konuşmuş olma :)

Hain köfteci

Geçen gün sen kimsin ey onmylove diyordun şimdi abi mi oldu korkaaaaaaak

W50 yorumcusu kendi bölgene cnms

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Anatol klanına ilk operasyonumuzu gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Anatol klanı operasyon raporlarından klan forumuna atılanları burada paylaşıyorum :D

anatol11.PNG

anatol10.PNG

anatol9.PNG

anatol8.PNG

anatol7.PNG

anatol6.PNG

anatol5.PNG

anatol4.PNG

anatol3.PNG

anatol2.PNG

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Savaşın genel durumu ise şöyle :

19şubat anatol.PNG

Forumda gördüğüm kadarıyla 6 köy mis arası olmadan sadakatten kalmış. Dedim cuma yapalım abdestli bir şekilde saldıralım diye ama dinleyen kiiiim

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Alperen. Bu hangi. Klan istastis onu yAz bari .herkese savaşıniz var

DeletedUser638

Ziyaretçi
güzel operasyondu arkadasları tebrık ederım kac koye geldınız sayamadık cogu koye mıs arası gırdık operasyon saatınde anladık ki cogu koye gelen saldırıdan haberımız yokmus sagolsunlar:) savas guzel bır hal aldı desek yerıdır bız kendı adımıza eğlendık guzeldı. ( Teke tek geleydınız ıyıydı yıne ama olsun hahaha:D:D:D )) Klan sıralaması savunanda ve toplamda su anda bır avuc ANATOL olarak lıderlıge oturduk :) biz kendi adımıza elimizden gelenı yaptıgımızı dusunuyoruz ancak keske müttefilerimizde aynı özveriyi gösterseydi diyeyim...

Biraz bilgilendirelim:D konusucam salın benı:)

Galax klanları savasına karsın shelby we are ve vegas klanları ıle bır pakt yaptık:D we are sezerim kendılerını toplamaya calısıyorlar zaten bolgede bı onlar yanlız kalmıs bı bız ama sezer candır sagolsun sordu ettı shelby zaten galax ıle dusman bıle degılmıs:D semihlerde bızı yıyormus :D zaten bellıydı ne saldırı ne savunma hicbirsey yok onlar dusman ama kankalar sanırım:D kızmıyorum onlarada stratejıdır saygı duyarım :) demekkı bu sekılde olması ıslerıne gelıyor yapacak bır sey yok vegas desen eren adamdır :) zavallım cocuk mıs arası gırıcem dıye ugrastı gece bızımle beraber ama onun kadar ozverılı on tane adam yok destek almısım saldırı var dıye bı tane fake gelıyır adamlar destegı cekıyor:D gel gelelim diriliş stratejik olarak benım kanımca bızı desteklemek zorunda olmasına ragmen teklıfte bıle bulunmadılar yanı ısın aslı bız bolgede fazla yalnız kaldık ( demiyorum ki öyle kustum böyle kustum soyle oldu boyle oldu dıploması ıse ıs herkesın dıplomasısı ve herkesın dostlarının menfeatı bu bızım ıcınde gecerli )ona rağmen fazlasıyla ıyı mucadele ettık olabılecegının en ıyısını yaptıgımıza ınanıyorum daha ıyısını yapabılecek yoktu bundada en buyuk katkı kesinlikle fatıhimin (efesfth) oldu. Saldırı savunma organizasyonlarını müthis yönetti tüm klanlar huzurundada bır kez daha kendısıne ve onunla beraber mucadele eden bütün klan arkadaslarımızı tebrık ve tesekkur eder bu savasta savasın ortasında kendı klanındakı arkadasları satarak galax klanlarına gecen gızlı gızlı anlaşarak destek atıyormus gıbı yapıp 10 kılıc mızrak atan ıcımızdekı hainleride karakterleri ile bas basa bırakıp kınıyorum. (Akraba hal hatır soruyorum hani derler ya hep anamı soruyorsun hic babamı sormuyorsun o misal ) Unutulmamalı ki herkes ektiğini biçer. Kimse bunun icinde kusura bakmasın.

TEKRARDAN GALAX KLANLARINI TEBRIK EDER HERKESE IYI OYUNLAR DILERIM....

ZOOM

Baltacı
Anatol klanına ilk operasyonumuzu gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Anatol klanı operasyon raporlarından klan forumuna atılanları burada paylaşıyorum :D

autocad kamisi hileli burada @AutoCAD çünkü kendisi çöp @.stup4 çöp arabacısı @onmylove da kamyonu