KUZEY PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
pegasus özer nerde yaşıyor mı ? Villasının her katına farklı internet hattı koydurmuştu ulan ya

DeletedUser64752

Ziyaretçi
W17 de mikail i hatirlayamiyanlara soylum
*.?!&-#(# gibi bir sürü nickle oynadiydi tokatladikca yeni nickle geliyor du.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
pegasus özer nerde yaşıyor mı ? Villasının her katına farklı internet hattı koydurmuştu ulan ya
Bende parayla savaş kazanıyorlar dediklerinde sürekli pre basıyorlar sanıyordum buda güzel bir taktikmiş tabi parası olana :D

Almahara

Baltacı
kin değil sempatim yok aynı klanda oynamak istemedim sadece aynı foruma bakmak istemedim
bizim sana çok vardı zaten ayrıca diyorum ki şunu kafana sok bizden senin gibi birine davet gitmez ,yani sen istemedin diye değil bizde istemedik diye bizde değilsin :) şimdi kuyruk acını da al git

DeletedUser36620

Ziyaretçi
eskiden köy sayılarıda çoktu haritalarda büyüktü şimdi o kadar asker çıkmıyor ki adamın 5 köyü var sınırda atsan atsan 3k fake atarsın ama diplomasi ve oyuncu kalitesi olarak w50 en üstlerde olduğu kesin bence :)
O zamanın pusulası kadro olarak efsaneydi ya. Ya da çocukluğu doksanlarda geçenlerin anlamsızca doksanlardaki futbolcuları övmeleri gibi biz de eskileri övüp duruyoruz bilemedim şimdi.

DeletedUser68249

Ziyaretçi
W17 deyince aklına w11den sert tokat yeyip doymayıp w13 tede tokat yiyen gölge gelmeyen yoktur herhalde

Musulaya moplar mardım mediyor len :D

Hahhahahhah ben de ordaydim lan : )
Sancak klanindan zacharcion cocuk yazik pusulaya modlar yardim ediyor diye klnanina hesap sildirmisti . Biz golgeden sonra timarhaneye girmistik urgent vlatepes kuzeydogu tarafi yani.( benim nikin bi onemi yok) falan . siz asagida onga ile sancak klanini dagitmistiniz : )))

Yillar sonra sunu okumak hosuma gitti : )) pusula ayricaliktir ;)

UcanZi

Kılıç Ustası
W13 te tüm klanları yenip hesap silmek kaçıncı seviyeyse Pusula onu yaptı.
O zamanlarda dünya kapatınca böyle arşivlenmiyordu ne bileyim dünyalarda sirküler geçilmiyordu herhangi cazibesi falan yoktu biz önemsemedik hiçbir zaman.w11ide w13üde çok çok rahat kapatmıştık zira.Sancak ile w8den kalan hesabı kapattık,gölge yukarda yazdığım gibi w11in tadı damağında kaldığı için bi de w13te tadına baktı,Onga desen onlar bonus oldu vel hasıl çok güzel,eğlenceli ve premiumsuz güzel günlerdi:)
Normal dünya kapatmak demişken ilerde normal bir dünya kapatma düşüncem var Pusula olarak, bu dünya 50 gibi çekişmeli dünya olursa daha bi içime siner diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım

HeyBizBurdayız

Baltacı
W13 te tüm klanları yenip hesap silmek kaçıncı seviyeyse Pusula onu yaptı.
O zamanlarda dünya kapatınca böyle arşivlenmiyordu ne bileyim dünyalarda sirküler geçilmiyordu herhangi cazibesi falan yoktu biz önemsemedik hiçbir zaman.w11ide w13üde çok çok rahat kapatmıştık zira.Sancak ile w8den kalan hesabı kapattık,gölge yukarda yazdığım gibi w11in tadı damağında kaldığı için bi de w13te tadına baktı,Onga desen onlar bonus oldu vel hasıl çok güzel,eğlenceli ve premiumsuz güzel günlerdi:)
Normal dünya kapatmak demişken ilerde normal bir dünya kapatma düşüncem var Pusula olarak, bu dünya 50 gibi çekişmeli dünya olursa daha bi içime siner diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım
walla 11 için ibs olarak iyi savaş verdiğimizi düşünüyorum sercan ama w13de doğrurudur bende ordaydım w17 de de beyler sercanı hacklemişler kısmına kadar herşey iyiydi :D