EŞKİYA vs ALARM & ROHAN

Edit-997395

Yasaklı
Bu savaş bu sabah itibari ile başlamıştır , istatistikleri zaman zaman atarız ..

Bu arada Rohan ile S.a 3 kasımda bozulacaktı , süper söz tutan arkadaslar yine bir dünyada toplanmış :p

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Sen kim koskoca ulu rohan laf atmak kim
Onlar ki mordor önlerine geldiler
Onlar ki herkes kacar ken ülkeri savundular.. Evet yenildiği savaşlar mevcut ama asla vazgeçmedi..

Bu dünya asla ama asla orklar sahip olamayacak ..simdi hesap silersiniz yada. Rohan atlıları bir gecede sizi süpürür

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Neler oluyorum aman tanrım pardon pardon özür dilerim özür dilerim hayır hayır hayır tuzak tuzak tuzak diRigent.'im diRigent.'im

Acaba bu dünya da daha neler olacak ki süper lig gibi olduk maşallah :D :D

DeletedUser67830

Ziyaretçi
Adamlar forumu da bilmiyorlar herhalde :D bu savaş açılan klanların savaştan haberi var mı

DeletedUser67808

Ziyaretçi
Bizimle diplomasi yapmak için türlü girişimlerde bulunduktan sonra bir yandan da abuk sabuk 50-100k 'lık klanlara "ALARM'ı vurun" diyen sizler mi sözdür, karakterdir, etikliklerdir, bilmem nedir... bunlardan bahsediyor? Güldürmeyin :)

DeletedUser67543

Ziyaretçi
Bu savaş bu sabah itibari ile başlamıştır , istatistikleri zaman zaman atarız ..

Bu arada Rohan ile S.a 3 kasımda bozulacaktı , süper söz tutan arkadaslar yine bir dünyada toplanmış :p

biz sözümüzü yemeyiz. diplomatın bölgedeki klanlara alarmla savaşıcaz bizimle olurmusun tarzında konuşmasaydı 3 kasımı beklicektik. Elimde mesajlar var koydurtma zorla 40 k lık klandan medet ummuşsunuz. adamlr abi eşkiya kim biz sizi tutuyoruz dedi :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
rohan ve alarm da güzel oyuncular var fakat yönetimlerin bunu iyi kullanacağını pek düşünmüyorum ama avantaj olarak eşkiyanın ortasında görmezden gelinemiycek bi azrail klanı var :) İki tarafada başarılar gönlüm Eşkiyadan yana :)

Edit-997395

Yasaklı
Bizimle diplomasi yapmak için türlü girişimlerde bulunduktan sonra bir yandan da abuk sabuk 50-100k 'lık klanlara "ALARM'ı vurun" diyen sizler mi sözdür, karakterdir, etikliklerdir, bilmem nedir... bunlardan bahsediyor? Güldürmeyin :)

Çünkü sizler dünyayı kısırlaştırmışsınız , bizden başka vurabilecek kimse yok etrafınızda . Sadece zaman kazanmaya çalıştık olabildiği kadar . Ileri görüşlü olduğumuz için dünyayı bir nebzede olsa eşitlemeye çalışıyoruz biz . 50 k 100 k farketmez bize :p

Edit-997395

Yasaklı
biz sözümüzü yemeyiz. diplomatın bölgedeki klanlara alarmla savaşıcaz bizimle olurmusun tarzında konuşmasaydı 3 kasımı beklicektik. Elimde mesajlar var koydurtma zorla 40 k lık klandan medet ummuşsunuz. adamlr abi eşkiya kim biz sizi tutuyoruz dedi :D

Koysana bi gülelim eğlenelim :D Eşkiya kim harbi , daha Azraili silemediler Alarmı Rohanı nasıl sileceklerse . Çok işleri var çook :D

DeletedUser67543

Ziyaretçi
Koysana bi gülelim eğlenelim :D Eşkiya kim harbi , daha Azraili silemediler Alarmı Rohanı nasıl sileceklerse . Çok işleri var çook :D

biz sizin iyi 1 klan olduğunuzu biliyoruz. sizinle kişisel problemimizde yok. ama doğru şekilde hareket etmediniz. 1 şekilde savaş açıldı artık 1 taraf yenilgiyi tadıcak. bu arada zaman isteseydin zaten verirdim. beni ve arkadaşlarımı kıran bize müt. teklifi etmiş 1 klanın daha sonra arkamızdan kuyu kazması oldu. he bu demek deyilki siz saygıyı övgüyü haketmeyen 1 klansınız. neyse dediğim gibi iyi olan taraf kazansın .

Edit-997395

Yasaklı
biz sizin iyi 1 klan olduğunuzu biliyoruz. sizinle kişisel problemimizde yok. ama doğru şekilde hareket etmediniz. 1 şekilde savaş açıldı artık 1 taraf yenilgiyi tadıcak. bu arada zaman isteseydin zaten verirdim. beni ve arkadaşlarımı kıran bize müt. teklifi etmiş 1 klanın daha sonra arkamızdan kuyu kazması oldu. he bu demek deyilki siz saygıyı övgüyü haketmeyen 1 klansınız. neyse dediğim gibi iyi olan taraf kazansın .

Bizim diplomatımız Nart , söylediginiz gibi 50 100 k'lık bir klana Alarm'a vurun diye birşey söylemez . Yazık günah biz savaşırken onlarda arkada gelişsinler oyunlarını oynasinlar diye dusunur . 50 100 klık klanlara Alarm'a vurun diyen Nart değilse kim yazdı merak ediyorum .Halen postları bekliyorum inan , ister burdan at ister oyundan :)

Bu arada Aztek sizi kandırıyor haberiniz olsun :D :D

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Aaaa buraya kimler gelmiş sesler çıkıyor eğlence çıkıyor bana yani çok gerginsiniz gençler raad olun kargaşaya gerek yok şimdi size haritayı okuyup geleceğiniz ile konuşurdum da yormayım kendimi :D

DeletedUser59936

Ziyaretçi

Tanışıyormuyuz diplomasi kimde bizim kim kurucumuz oyuncularımız kim nedir biliyor musun acaba karakter mevzusuna gireceksen eğer altında kalıp ezilirsin taşımayazsın sen ;)

DeletedUser67543

Ziyaretçi
Bizim diplomatımız Nart , söylediginiz gibi 50 100 k'lık bir klana Alarm'a vurun diye birşey söylemez . Yazık günah biz savaşırken onlarda arkada gelişsinler oyunlarını oynasinlar diye dusunur . 50 100 klık klanlara Alarm'a vurun diyen Nart değilse kim yazdı merak ediyorum .Halen postları bekliyorum inan , ister burdan at ister oyundan :)

Bu arada Aztek sizi kandırıyor haberiniz olsun :D :D

bu savaşın aztekle bi ilgisi yok onu öncelikle söyleyim. bizi hiç bir klanın yönlendirmesi mümkün değil. mesajları bulup oyundan sana bizzat atıcam. olduğundan emin olabilirsin çünkü gözlerimle okudum. ha inanmıyosan nart dediğin arkadaşa sormak zor olmaz heralde başkanınada yalan söylücek değildir artık ;)

DeletedUser59936

Ziyaretçi

Hadi koy hadi hadi hadi yap neler çıkıyor ortaya görmek istemezsin sanırım fazla kullanma yanmasın sonra :D

DeletedUser67543

Ziyaretçi
Aaaa buraya kimler gelmiş sesler çıkıyor eğlence çıkıyor bana yani çok gerginsiniz gençler raad olun kargaşaya gerek yok şimdi size haritayı okuyup geleceğiniz ile konuşurdum da yormayım kendimi :D

sen bu şekilde konuşmaya devam edersen tavrım 180 derece döner haberin olsun. laflarına dikkat et. yoksa bundan sonra muhattap alınmıcaksın.

Edit-997395

Yasaklı
bu savaşın aztekle bi ilgisi yok onu öncelikle söyleyim. bizi hiç bir klanın yönlendirmesi mümkün değil. mesajları bulup oyundan sana bizzat atıcam. olduğundan emin olabilirsin çünkü gözlerimle okudum. ha inanmıyosan nart dediğin arkadaşa sormak zor olmaz heralde başkanınada yalan söylücek değildir artık ;)

Yönlendirmiyorlar zaten , herkesle müttefik olup veya S.a yapıp sizlerin dikkatini direkt bize çeviriyorlar . Onlarda rahat rahat takılsınlar tabi , multi yağmalansın , beleş köy alınsın ohh kebap :D Bu söylediklerimden şimdilik birsey cikaramiyor olabilirsiniz , ileride ne demek istediklerimi gayet iyi anlayacaksınız veya ben yeri geldiginde size söyleyecegim :)

Klanımızın baskani ben degilim bu arada .
Kurucu ReD-KiT
Genel Sorumlu ve diplomat Nart.
Ben öylesine bir oyuncuyum kendi halimde :p