Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi
Allah affetsin

Yaşından ötürü abi diyorum onur abiyi (mhmet36) w42 de tanımıştım , sonra bırakma sebebim oldu

Aynen cümleler şu

Kardeşşş Soaya bir koydum w40 da adamlar bir daha hiçbir dünyaya gelemez

Siz köylerimi doldurun 100 er k bırakın tüm köyleri saldırı yapayım Galaxy nin içinden gecicem

Bu Galaxy nin yarısı benim oyuncum

Bunlar benim nasıl oyuncu olduğumu biliyorlar iki fake de hesap silip gidecekler göreceksiniz

Patladıktan sonra

Bak imkan vermiyorsunuz saldırı yapayım köyleri az olunca patlıyorum ahdjdjajs :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
hahhajajs aynı aynı hala değişmemiş :D

twstatsını da bir görsen, sanki barbarlarla ya da pasiflerle savaşıyor.

oksijen nasıl buna uydu da bizzat gidip adama mesaj attı cidden onu anlamıyorum ben, hadi kafana yattı diyelim(?) bu kadar amatör olunur mu? akjsdkladsjl harbi komedi :D

Allah affetsin

Yaşından ötürü abi diyorum onur abiyi (mhmet36) w42 de tanımıştım , sonra bırakma sebebim oldu

Aynen cümleler şu

Siz köylerimi doldurun 100 er k bırakın tüm köyleri saldırı yapayım Galaxy nin içinden gecicem

Bunlar benim nasıl oyuncu olduğumu biliyorlar iki fake de hesap silip gidecekler göreceksiniz

Patladıktan sonra

Bak imkan vermiyorsunuz saldırı yapayım köyleri az olunca patlıyorum ahdjdjajs :D

DeletedUser64665

Ziyaretçi
oksijennn hesabının sifresine ulasmaya calıstıgınızı ve dejavudan oyun basından bu yana destek aldıgınızı tsk yı dejavu elimizden aldıgını ve serverin acıldıgı günden bu yana hucuma karsı savas planında oldugunuzu neden anlatmıyorsun da simdi herkesin önünde masum rolü oynuyosunuz lazzz ve yanında dejavu oyuncularını aldınız klana arka bölgede savunmasız köylerimize mis cıktıklarınızı unuttunuzmu

1 cisi hayatımda senin kadar korkak ve sözünüzde durmayan birisiniz bu 1 kralruta diğer arkadaşlarını kurtarmak için yaptı bilgim var o kişi benim degerli kişimdir şimdi sen buraya gelip adamlık taslıyorsunya adammısın sen teke tek dediniz tamam dedik dejavu ile sa edin bizle savaşın tamam dedik bizde dejavuya sa ettik peki whatsapta oyuncuların sana ajanlık etmiyormu hucumun içinde elemanın varmı yokmu korkudan dejavuyu savaşa koymakta nedir dermisin kavgada bile teke tek kavga edilir siz oyunu dürüstçemi oynadınız. İLK ORADAN GELİN BANA SİZ HÜCÜMUN KORKUSUNDAN DEJAVU KLANINI KENDİNİZE YAMADINIZ HA 3 4 ADAM ALDIK DİYORSUNYA HABERSİZ OLARAKMI ARKADAN İŞ YAPAN SİZSİNİZ BİZ DEĞİLİZ EĞER GERÇEKTEN ÇOK MERT ÇOK DELİKANLI MESAJ DA ERKEKSİNYA DÜRÜSSÜNYA BİZDE SÖZ SENETTİR SİZDE SEPET OLMUŞ KORKUNUZDAN DELİK DELİK KAÇIP YOK O BUNU ETTİ YOK O ŞUNU YAPTI DEMEYİ BIRAK DÜRÜSTSENİZ SÖZÜNÜZE SADIK KALIN SİZİN EKİPTEN TEK ADAM VARSA FARUK KARDEŞİMDİR TANIDIKLARIMIN İÇİNDE HEPSİNİ TANIMAM EĞER CESURSAN KLANINAOYUNCUNA TANKINA TOPUNA 7 CEDDİNE GÜVENİN VARSA TEKE TEK GEL GELİPTE DEJAVUYLA GELİPTE ONLAR BUNU ETTİ BUNU YAPTI DEMEYİ KES.. SÖZ NEYDİ KITA35 36 DEJAVUYA BIAKILICAKTI BIRAKILDI BIRAKILMADIMI SAVAŞ TEKE TEK YENEN DİĞER KLANLA SAVAŞILICAKTI HANİ SÖZÜNÜZ BARİ KAZANMAK İSTİYORSAN ADAMCA ERKEKÇE BAK ADAMCA KAZAN BAŞKASININ KLANIYLA DEĞİL SEN BİZİM EKİBİ SADECE CİN İLE YEN BENDE BURADA 7 CİHANIN İÇİNDE BENDEN İYİSİN DİYECEĞİM ŞİMDİ LAGALUGAYI KES SÖZ VERDİNİZ MADEM TUTUN BURAYA GELİP ÇAFÇAFLI SÖZLER SÖYLEMEK KLAVYEDEN ÖTMEK KOLAYDIR ADAM OLAN ADAM SÖZÜNDE DURUR BAK 1 KÖY ALDIK YOK ŞUNU ETTİLER BUNU ETTİLER DİYORSUN SANA OYUNCU DA DEMEM ADAM DA EĞER KANITLAMAK İSTİYORSAN MERTÇE ADAMCA YİĞİTÇE LAFINDA DUR SÖZÜNDE DUR ÖZÜNDE DUR KAYBEDEN KAZANANI TEBRİK EDER ÇEKER GİDER ADAM GİBİ BURASI KLANLAR.ORG YİĞİTLİK DİLİN KEMİĞİNDE DEĞİL YÜREĞİNDE OLUR

Dombıra eşliğinde okuyorum şuanda. Dünyaya renk geldi tekrardan :D :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
@Mhmet36. ben inanmıyorum da zaten senin gidip kral ruta mı her ne ise onla konuştuğuna? sen öyle bir adam değilsin hepsi abeddonun suçu değil mi?? anlat da seni koruduğuma değsin....

DeletedUser61081

Ziyaretçi
hımm .. o zaman herkes kılıçları bir kenara bırakıp dans etmeli .. Bizi mutsuz eden şeylerden uzaklaşmalıyız..

DeletedUser3191

Ziyaretçi
TAMAM HADİ HUCUM KLANI HAKSIZ VE SİZ HEP SÖZLERİNİZİ TUTTUNUZ. İSTATİSTİKLERDE ÖNDEYİZ DİYE BİR HAFTADIR BURDA YAZIYORSUNUZ TAMAM ONUDA KABUL ETTİK.
PEKİ SORARIM SİZE SAVAŞA KATILMAYACAK DENEN DEJAVU BİR GECE SAVAŞA NEDEN GİRME GEREKSİNİMİ DUYDU.

Şimdi Hucuma karşı almış olduğunuz sözde bu büyük galibiyete gölge düşmüyor mu
yoksa ilmiik ilmik işlediğniz bizans siyasetinin son halkası bu muydu?
Sizin 1 e 1 savaşta geri düştüğünü söylediğiniz hucum klanı büyüklük yaparak diyor ki
dejavu-cin e karşı hucum savaşı olsun ama belli bir süre ara verilsin ki bizde sözünü güvenip boşladığımız dejavu bölgesine sdizayn verelim. Gerçi ben gene yazdığımla kalıcam siz türlü bahaneler uyduracaksınız ama en azından bu forumu okuyanlar belki başka dünyada sizinle diplomasi yaparken bunları göz önüne alır.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
TAMAM HADİ HUCUM KLANI HAKSIZ VE SİZ HEP SÖZLERİNİZİ TUTTUNUZ. İSTATİSTİKLERDE ÖNDEYİZ DİYE BİR HAFTADIR BURDA YAZIYORSUNUZ TAMAM ONUDA KABUL ETTİK.
PEKİ SORARIM SİZE SAVAŞA KATILMAYACAK DENEN DEJAVU BİR GECE SAVAŞA NEDEN GİRME GEREKSİNİMİ DUYDU.

Şimdi Hucuma karşı almış olduğunuz sözde bu büyük galibiyete gölge düşmüyor mu
yoksa ilmiik ilmik işlediğniz bizans siyasetinin son halkası bu muydu?
Sizin 1 e 1 savaşta geri düştüğünü söylediğiniz hucum klanı büyüklük yaparak diyor ki
dejavu-cin e karşı hucum savaşı olsun ama belli bir süre ara verilsin ki bizde sözünü güvenip boşladığımız dejavu bölgesine sdizayn verelim. Gerçi ben gene yazdığımla kalıcam siz türlü bahaneler uyduracaksınız ama en azından bu forumu okuyanlar belki başka dünyada sizinle diplomasi yaparken bunları göz önüne alır.

düşmüyor :D plan kurdunuz altında eziliyorsunuz, geçmiş olsun yerinizde olsam bana da koyardı.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Dışardan biri olarak DEJAVU'nun savaşmadan belki 1 yıl boyunca dışarıda kalıp kimseyle savaşmayacağı fikrine kim kimi inandırdı çok merak ettim =) Bunun gerçekleşeceğini ,düşünüp buna göre hareket etmek gerçekten entresan..

DeletedUser63514

Ziyaretçi
oksijennn hesabının sifresine ulasmaya calıstıgınızı ve dejavudan oyun basından bu yana destek aldıgınızı tsk yı dejavu elimizden aldıgını ve serverin acıldıgı günden bu yana hucuma karsı savas planında oldugunuzu neden anlatmıyorsun da simdi herkesin önünde masum rolü oynuyosunuz lazzz ve yanında dejavu oyuncularını aldınız klana arka bölgede savunmasız köylerimize mis cıktıklarınızı unuttunuzmu

oksijennin sifresinimi almaya uğraştık ? -------- sen inanıyormusun bu dediğine...
gelelim diğer mevzulara yok onu engellemisik yok bunu engellemisik farkındamısın bilmiyorum ama siz ilk olarak METEOR KLANINDAN oyuncuları klanınıza alıp sonra köylerini aldınız...

savaş planı olayına gelirsek ben bu oyuna mayıs ayının sonunda döndüm...ve döndüğüm gibi vedatla ilk konuşmam aynen söyle idi
CİN klanı HUCUM klanı ile savaşacak...
Ama önce METEOR KLANINI VURUCAZ...

ODA BANA BİZDE DEJAVUYU VURUCAZ DEDİ...
BENDENDE SÖZ İSTEDİ DEJAVU SAVAŞINA HİÇ BİR ŞEKİLDE KARIŞMICAM DİYE...
SEN METEORA KARIŞMAZSAN BENDE KARIŞMAM DEDİM...

SONUÇ SEN METEOR SAVAŞINA KARIŞTIN BİZİM ALICAĞIMIZ 100 200 KÖYÜ ALDIN ONLAR YETMEZMİŞ GİBİ ORDULARIMIZI PATLATTIN...
BEN DEJAVU SAVAŞINDA NE YAPTIM 1 TANE DEJAVU KÖYÜNE DAHİ SALDIRMADIM...KARIŞMADIM BİLE
METEORDAN SONRA HUCUM İLE SAVAŞCAĞIMI SÖYLEDİM ONU YERİNE GETİRDİM...
BUKADAR BASİT...

AĞLAMA
RRRRRRRRRRRRR YAP...

DeletedUser67752

Ziyaretçi
Allah affetsin

Aynen cümleler şu

Patladıktan sonra

Siz peşimde abi abi diye gezdiniz beni oraya bizi kurtarın diye çağırdınız ve 100 er k demedim yalan konuşma dürüst ol dikkat is back hesabına gecici 3 hafta baktım rakip 2 günde 1 dikkat is back hesabına op yapıyordu 2 hafta baktım köyler en fazla 30k doluydu kimisi boştu yiğiti öldür hak yeme lafı vardır boşa yalan konuşma benim çevrem çoktur sizlere gerçekten acıyorum dikkat is back 3 hafta bakmadan önce günde 5 10 köy düsüyormuş mustafa müsait değil diye w40 famly ile kapattım w42 geldim soa klanını bitirdiğim doğrudur soa fenersavar iletişim kur gel bu oyunda benden iyisi illaki vardır ama beni yenecek yoktur sanada yakıştıramadım seni yaşının ergenliğine bırakıyorum ben kamiciyim doğrudur defans basmayı sevmem oda doğru ama ben sana sadece şunu dedim 1 köye 100 kami geliyor şu köyü 76 saat içinde dolduralım 1 köyü 100 k geri alın. Çekin dedim. 1 köy vermedim Allaha şükür emanet hesap bizde değerlidir

DeletedUser63514

Ziyaretçi
1 cisi hayatımda senin kadar korkak ve sözünüzde durmayan birisiniz bu 1 kralruta diğer arkadaşlarını kurtarmak için yaptı bilgim var o kişi benim degerli kişimdir şimdi sen buraya gelip adamlık taslıyorsunya adammısın sen teke tek dediniz tamam dedik dejavu ile sa edin bizle savaşın tamam dedik bizde dejavuya sa ettik peki whatsapta oyuncuların sana ajanlık etmiyormu hucumun içinde elemanın varmı yokmu korkudan dejavuyu savaşa koymakta nedir dermisin kavgada bile teke tek kavga edilir siz oyunu dürüstçemi oynadınız. İLK ORADAN GELİN BANA SİZ HÜCÜMUN KORKUSUNDAN DEJAVU KLANINI KENDİNİZE YAMADINIZ HA 3 4 ADAM ALDIK DİYORSUNYA HABERSİZ OLARAKMI ARKADAN İŞ YAPAN SİZSİNİZ BİZ DEĞİLİZ EĞER GERÇEKTEN ÇOK MERT ÇOK DELİKANLI MESAJ DA ERKEKSİNYA DÜRÜSSÜNYA BİZDE SÖZ SENETTİR SİZDE SEPET OLMUŞ KORKUNUZDAN DELİK DELİK KAÇIP YOK O BUNU ETTİ YOK O ŞUNU YAPTI DEMEYİ BIRAK DÜRÜSTSENİZ SÖZÜNÜZE SADIK KALIN SİZİN EKİPTEN TEK ADAM VARSA FARUK KARDEŞİMDİR TANIDIKLARIMIN İÇİNDE HEPSİNİ TANIMAM EĞER CESURSAN KLANINAOYUNCUNA TANKINA TOPUNA 7 CEDDİNE GÜVENİN VARSA TEKE TEK GEL GELİPTE DEJAVUYLA GELİPTE ONLAR BUNU ETTİ BUNU YAPTI DEMEYİ KES.. SÖZ NEYDİ KITA35 36 DEJAVUYA BIAKILICAKTI BIRAKILDI BIRAKILMADIMI SAVAŞ TEKE TEK YENEN DİĞER KLANLA SAVAŞILICAKTI HANİ SÖZÜNÜZ BARİ KAZANMAK İSTİYORSAN ADAMCA ERKEKÇE BAK ADAMCA KAZAN BAŞKASININ KLANIYLA DEĞİL SEN BİZİM EKİBİ SADECE CİN İLE YEN BENDE BURADA 7 CİHANIN İÇİNDE BENDEN İYİSİN DİYECEĞİM ŞİMDİ LAGALUGAYI KES SÖZ VERDİNİZ MADEM TUTUN BURAYA GELİP ÇAFÇAFLI SÖZLER SÖYLEMEK KLAVYEDEN ÖTMEK KOLAYDIR ADAM OLAN ADAM SÖZÜNDE DURUR BAK 1 KÖY ALDIK YOK ŞUNU ETTİLER BUNU ETTİLER DİYORSUN SANA OYUNCU DA DEMEM ADAM DA EĞER KANITLAMAK İSTİYORSAN MERTÇE ADAMCA YİĞİTÇE LAFINDA DUR SÖZÜNDE DUR ÖZÜNDE DUR KAYBEDEN KAZANANI TEBRİK EDER ÇEKER GİDER ADAM GİBİ BURASI KLANLAR.ORG YİĞİTLİK DİLİN KEMİĞİNDE DEĞİL YÜREĞİNDE OLUR

1---BENİM HİÇ BİR ZAMAN HİÇBİR KLANDA AJANIM OLMADI ÖYLE SENİN GİBİ BİR DÜNYA İLE MUHABBET EDEN BİRİ DEĞİLİM...KENDİ KLANIMDA BİLE KONUŞTUĞUM ÜYE SAYISI 15 İ GEÇMEZ TEKTEK SORABİLİRSİN...TELEFONLARINI BİLE AÇMAM ÇOĞU ÜYEMİN...
2---SENİN ÇOK DEĞERLİN DEMİSSİN MESAJLARDA BİLE 9 EKİMDE TANIŞTIĞIN CİN KLANINA KARŞI KUMPAS YAPMAYA ÇALIŞTIĞIN ORTADA...YANİ DEJAVU KLANINDAN HİÇ BİR OYUNCU CİNE GEÇMEDEN ÖNCE SEN HAİNLİK PLANLARINI YAPMISSIN...
3---KORMAKMI ? CESETE OP YAPIN DİYEN KLAN MI BANA KORKAK DİYOR ? CESETİ TEK BAŞINA BİTİREMEYECEĞİNİ ANLAYIP CİN KLANI ACİL SİZİNDE CESET İLE SINIR OLMANIZ LAZIM DİYEN KLANMI...
4---SEN BANA OYUNCU DİYEBİLCEK KAPASİTEDE DEĞİLSİN...ARAMIZDA İNANILMAZ GÜÇ FARKI VAR SEN AMATÖR LİGDE BİLE YEDEK KALIRSIN BEN ŞAMPİYONLAR LİGİNDE BANKO OYNARIM KAPİŞ...
5---SÖZ KONUSUNA GELİNCE
A)METEOR DİYORUM
B)İSLAMGÜNEŞİ DİYORUM
C)BARBAR ALIMI DİYORUM
D)15 AĞUSTOSTAN ÖNCE DALMAK DİYORUM
E)KLANIMDAKİ OYUNCULARA MESAJ ATIP KLANA ÇAĞIRMANI DİYORUM

F)AĞLAMA RRRRRRRRRR YAP...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
SENİN SÖZÜN DEJAVUDAN DESTEK ALARAKMI DEJAVU EKİBİ SAVAŞA KATARAKMI AĞLAYARAKMI ANLADIN KENDİN DEVİREMEYECEKSİN KORKMA ABİM BU KADAR ÖNCE SİZ SÖZÜNÜZÜ TUTUN KONUŞUN BURDA SÜTTEN ÇIKMA AK KAŞIK OLMA YENECEKSEN CİN EKİBİNLE DEVİR YENDİM HAKKIMLA DERSİN ASLAN PARÇASI
AĞLAMA
RRRRRRRRRRRRR YAP...