W47 Çok Eğlenceli Sizde Gelsenize

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Yoo ben atar yapmıyorum ramboya 1 op yaptık adamakıllı hesabını sile aldı şimdi burda gelmiş aslan kesiliyor gerekli cevabı verdim ve istediğim yerede yazarım sana sorma gibi bir lüksüm yok :)

Bana op yapmadınız bıraktım :/ Çıta düşük bizde..

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yok gözlükler arabamdan kaynaklı arabam şekilse gözlüğümde şekil olmalı

Bu arada wp de foton gitti anlayamadım @*FenerSavar ağlıcaksan oynamayalım demiştik başta :D

Sorma sorma ağlarken 5 top peçete bitirmişiz fark edemedik aman dedik bir vurdular bir vurdular köy kalmadı öyle böyle bitirmediler bizi.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Çağırıp sövmece mi :D

Niye ne zaman gelip de küfür yedin bizden ? Hani bunu başkası yazsa anlarım da. Geldiğin Discord da bize sövdüler Kendal arkalarında durdu biz bunları vurucaz haber vereyim dediğin günleri unutma. Hani dünyadan çıkmış olabiliriz de bu kadar çabuk renk atmayın

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Emirhan ne diyorsun olm... Yiğitle şakasındayız biz özelden dcde de konuşuyoruz o anlıyordur neyse arkasındayım ben dediklerimin rengim de atmadı hatta bilmiyorum geçen gördü mü kendal dcde bize sallarken yazdım yine..

ps. Evet kendal respawndan bi ben vardım ismim Burak olarak vardı nicksiz olduğundan rahat konuştun sanırım.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Allah var iyi vurdum ama gevura vurur gibi :d

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Aynen aynen ben hiç köy toplamadım soa beni 3 defa sildi ahskdjsljs

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Beni cidden sona bıraktınız ama dünya sonuna. Neyse bir başka worldde girmeye cesaretiniz olursa orda da tokatlarız soahaha :)

TyPHonE

Yasaklı
İsko ne tokatlaması dalga mı geçiyon ban yedik ban BAN BAN BAN

1 aydır foruma yazmıyorsun ban yiyince mi aslan kesildi herkes anlamıyorum

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Haydaaa tw statsım orda hiç anlamamışsını az almışsına çevirdin şimdi typhone olmuyor böyle bak. Çok mükemmeldiniz de ne demeye hile hurdaya başvuruyosunuz yazık değil mi geceleri saat başı alarm kurup baktığın hesaplardaki emeklere? :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Foruma yazacak yüzüm her daim oldu zira her girdiğimde bana ne yaptınız yapabildiniz dediğimde ortanızda cumhuriyetini kurmuş isko yu sona bırakıyoruz dediniz. Bana bir tek zararınız olmadı benim size verdiğim zararlar da dünyaları aştı şampiyon:)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
misim bitti :DDDDDdddddddddddddddddddddd

versene çok lazım

Üretilebilecek yeni misyoner sayısı
Misyoner limiti: 109
Mevcut misyonerler: 22
- Üretimi süren misyonerler: 46
- Fethedilen köy sayısı: 0
Daha üretilebilecek olanlar: 41

ayıpsın dediğin yere atıyım :D

Emirhan ne diyorsun olm... Yiğitle şakasındayız biz özelden dcde de konuşuyoruz o anlıyordur neyse arkasındayım ben dediklerimin rengim de atmadı hatta bilmiyorum geçen gördü mü kendal dcde bize sallarken yazdım yine..

ps. Evet kendal respawndan bi ben vardım ismim Burak olarak vardı nicksiz olduğundan rahat konuştun sanırım.

Sallamış derken ne gibi sallamışım Acar mısın canım benim ?

TyPHonE

Yasaklı
Foruma yazacak yüzüm her daim oldu zira her girdiğimde bana ne yaptınız yapabildiniz dediğimde ortanızda cumhuriyetini kurmuş isko yu sona bırakıyoruz dediniz. Bana bir tek zararınız olmadı benim size verdiğim zararlar da dünyaları aştı şampiyon:)
Valla bak ban yedim mutlu oldum neydi o uykusuz geceler ya :D Şimdi bi yatıyorum mis gibi herkese hesap silmeyi öneriyorum arkadaşlar :D

İsko bu arada ben az zarar vermişsine çevirmedim ki at twstatsını 3 kere topladık seni inkar ediyor musun hayır truva bölgesinden sana arkadaşların köy verdi vanilla hesabındaki arkadaşta bakmıyordu oyuna zaten patates gibi topladınız bakmadığı için şimdi bakıyorum twstatsına vanilla harici kimseden köy almamışsın öyle mükemmel bir kesim puanında yok hala neyin egosu bu anlamıyorum

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Sallamış derken ne gibi sallamışım Acar mısın canım benim ?

Canım dediğine göre fıstığım diye hitap edebilirim sanırım.

Prodaki beyin seviyesi çok düşük oyuncularla başlayıp, pro bitmişti ben dirilttim tarzı konuşmaların ve nicesi :) Aslında sesli konuşsak taklitini de iyi yapıyorum dejavu olursun.
Ama banane gerçi oynamıyorum artık... Bu arada Kağanı övdüğünü söyledim sevinsin...
Hepimiz hakaret yerken o övüldü sonuçta