Çekirdekciler hazır olun

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Ya numarasını vermekten korkan insanlar ne derse desin it ürür kervan yürür deyip geçmek gerekir.O yüzden hiç takamıyorum seni : )
Taksam mı aslında,Robert Kolejini sen kurmuştun değil mi ahsdahsdjahsd
evet ben kurdum :D VAYT BE KRALIMA BAK asd:as:dfadf:hgsd:jhafdgh

DeletedUser66224

Ziyaretçi
AĞLAAAAAAAAAAA VELET, SENİN KİLON KADARINI HER GÜN KALDIRIYORUM. MERAK ETME SEN, TAKCAM BEN SANA :d

lafları :D

DeletedUser67614

Ziyaretçi
AĞLAAAAAAAAAAA VELET, SENİN KİLON KADARINI HER GÜN KALDIRIYORUM. MERAK ETME SEN TAKCAM BEN SANA :d

lafları :D

Bana velet diyenin konuşma stiline bakar mısınız : ) Neyse maddeler burada,ben isko gibi yalan da söylemem insanın avukat ablası olması çok güzel biliyor musun : )

MADDE 135. -
(1) Hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilir.
MADDE 132. - (2) Kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Bana velet diyenin konuşma stiline bakar mısınız : ) Neyse maddeler burada,ben isko gibi yalan da söylemem insanın avukat ablası olması çok güzel biliyor musun : )

MADDE 135. -
(1) Hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilir.
MADDE 132. - (2) Kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

babanın numarasını da ablanın avukat olduğunu da biliyorum :D bu kanunları da biliyorum aslanım, sen insana hakaret edersen köpek dersen sibersuçlardan da sen yargılanırsın, selam söyle hukukçulara :D

DeletedUser67614

Ziyaretçi
yiyemiyceğin şeyin altına yatmıycan derler ya, sen onu yaptın çok da ileri gittin cezanı çekmeyeceğini sanıyorsan yanılıyorsun. gel adam akıllı özür dile affedeyim girme bi daha da bu foruma, hadi yallah ;)

Kimin özür dileyeceğini göreceğiz,teşekkür ederim elime böyle bir koz verdiğin için : )

DeletedUser67614

Ziyaretçi
hiç önemli değil :D inşallah dava edersin beni. sen neler konuştuğunun farkında değilsin çünkü :D

Gayet farkındayım da senin cürmün yetmez benim karşıma çıkmaya.Daha numarasını veremeyecek kadar korkak bir yaraktıktan karşıma çıkmasını beklemek saçma olur : ) Bu yüzden ben devlet aracılığıyla karşıma çıkarttıracağım :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
çıkartmazsanız da adam değilsiniz, net :) @Mönch

@Blacknight* tartışmaya girme zaten kardeşim, adamın neler dediğini ettiğini bilmiyorsun gelip ortadan dalma lafa.

DeletedUser67614

Ziyaretçi
çıkartmazsanız da adam değilsiniz, net :) @Mönch

@Blacknight* tartışmaya girme zaten kardeşim, adamın neler dediğini ettiğini bilmiyorsun gelip ortadan dalma lafa.

MADDE 136. - (1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Gel numaranı ver bu konuyu burada kapatayım yoksa yarın savcılığa gitmezsem şu oyuna bir daha girmek nasip olmasın bu kadar net söylüyorum : )

DeletedUser66224

Ziyaretçi
MADDE 136. - (1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Gel numaranı ver bu konuyu burada kapatayım yoksa yarın savcılığa gitmezsem şu oyuna bir daha girmek nasip olmasın bu kadar net söylüyorum : )
gidebilirsin savcılığa istediğin gibi :D umarım da gidersin, gitmezsen de adam değilsin. bu da bu kadar net :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
halkı kışkırtmak, galeyana getirmek ve ırkçılık suçundan bakalım kaç sene yiyeceksin :D

savcılığa gidersin inşallah da 20 sene senle aynı oksijeni solumak zorunda kalmam :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
neden ban yiyeyim ki :) sen karı kızın fotoğrafını foruma atarken yemiyorsun da, ben mi yiyeceğim :) isterse 5 sene olsun karakaşım olay burda senin kalıbının adamı olmadığını göstermem :D kaale almayın şunu ya. cidden hücumdaki aklı başında olan insanlara söylüyorum şunun şakşakçılığını yapmayın yeter. oğlum insan kahveci de olur işçi de olur çöpçü de olur fabrikatör de olur. fındık kadar beyninle dalga geçmeye mi çalışıyorsun sen

madem çocuk diyorsun kaale alma cevap verme olsun bitsin şurada ne güzel insanlar sohbet edip makara çeviriyorlar ikinizin yüzünden herkes tartışmaya dahil oluyor sen kendini büyük olarak görüyorsan o zaman büyük olarak çocuk de geç ama burada öyle bir şeyde görünmüyor ona çocuk diyorsun sende aynı şekilde çocuk gibi davranıyorsun ikinizde çıkın forumdan çıkmıyorsanız da rahat durun şurada he çok tartışmak istiyorsanız da özelden istediğiniz kadar tartışın

atakan uzatma sende konuyu lütfen

Deleted User - 222510

Ziyaretçi
Kendinize gelin
Forumda her gün bir tartisma
Bu foruma girdigimizde güzel, seviyeli ve analitik tartismalar ve konusmalar görmek istiyoruz
Bir oyun icin bu kadar düsmez insanlar

Oyununuza bakin, savasiniza bakin, zevk alin
Birakin buralari, bos bos konusuyonuz

DeletedUser66224

Ziyaretçi
@spy20000 buraya bu çocuk gelmesin ben yazmıyorum zaten abi. şu çocuğa laf geçirsinler gelip bize etek giydiricem dansöz mansöz lafları yapmasın yeter.

DeletedUser67614

Ziyaretçi
halkı kışkırtmak, galeyana getirmek ve ırkçılık suçundan bakalım kaç sene yiyeceksin :D

savcılığa gidersin inşallah da 20 sene senle aynı oksijeni solumak zorunda kalmam :D

MADDE 135. - (1) Hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilir.

(2) Kişilerin siyasî, felsefî veya dinî görüşlerine; hukuka aykırı olarak ahlâkî eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgileri kişisel veri olarak kaydeden kimse, yukarıdaki fıkra hükmüne göre cezalandırılır.

Benim hakkımda forumda daha fazla konuşma lütfen çünkü bu konu bu saatten sonra bu forumdan çıkmıştır.
Diğer oyuncular verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı kusura bakmasın,kendi adıma özür dilerim.Yarından sonra böyle bir olayla bir daha karşılaşmayacaksınız.Çünkü işi çığırından çıkardılar ve kanunen haklıyken daha fazla buraya yazıp uzatma gereği duymuyorum.
Forumda değil reelde devletin önünde görüşürüz.