Çekirdekciler hazır olun

DeletedUser61056

Ziyaretçi
En son köy başı 15 kamisini kestiklerim ağlıyordur :))
O kadar inanmışlardı ki alacaklarına bi an acıdım bari 1 tane versem mi diye :))

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Sen anlamıyorsun galiba herkes ceza yer yada yiyebilir bunda bi sıkıntı yok biz şikayet etmedik dersen ve ben ettiğinizi ispatlarsam işte anca böle laga luga ya bağlarsın konu ceza yemek yada yememek değil biz şikayet etmiyoruz deyip iste böle ettiğinizi ispatıyla gösterince kıvırmayınız ?
Adam gibi ettik deyin zaten kimse niye ettiniz demez etmedik deyip böle çıkınca iste böle zor durumda kalırsınız
Onun adı isko bey :))
Sanırım gözlüğünü takmamıssın ben boş laf dışında bir ispat göremiyorum .)

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Sen anlamıyorsun galiba herkes ceza yer yada yiyebilir bunda bi sıkıntı yok biz şikayet etmedik dersen ve ben ettiğinizi ispatlarsam işte anca böle laga luga ya bağlarsın konu ceza yemek yada yememek değil biz şikayet etmiyoruz deyip iste böle ettiğinizi ispatıyla gösterince kıvırmayınız ?
Adam gibi ettik deyin zaten kimse niye ettiniz demez etmedik deyip böle çıkınca iste böle zor durumda kalırsınız
Şikayet etmedik dedikleri kişi Nikki. Yine maydonoz olmuşsun :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ya bırakın bu işleri ha ben ha o ama taktik aynı :))
Ama hata bizde adam yerine koyduk sözlerinize itimat ettik ama itimat edilecek insan değilmişsiniz
Ama bomba replik oldu Söleyip gülüyoruz kızarım ha :)) bak kızdım :)) ha ha ha ha
Ne yaptın kızdım :)))
Çoluk çocuk işleri yeminle muhattap aldıklarımızın muhabbeti bu :)
Ne yaptın ?
Cvp: kızdım
Ha ha ha

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Bidaha yaparsa ne yapacaksın?
Cvp : çok kızıcam
Ya bidaha yaparsa ne yapacaksın
Cvp: çok çok çok kızıcam
O zaman buz koymak gerekir motor yanmasın :))

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Eyup bisiler duydum bende kizcam sana haberim yok ama suan o yuzden kizmiyorum. Ama kesin kizicam

Hocam şu forumda sürekli sen bir ispatlama peşindesin. Destek atılır veya atılmaz sen gelip hesabı ortaya koydum hadi var mısınız diyorsun. Biri şikayet eder Ya da etmez sen yine ispatlarım diyorsun.

Yav bırak oyun bu adam şikayette eder şikayet ettikten sonra mesajda atar bunu oyunda isteyen herkes yapar

bırak artık su iyi polis kötü polis oyununu oyna geç yenilen kazananı tebrik eder çıkar dikkat ediyorum sen gelince tartışma başlıyor.

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Keşke klan arkadaşınız ceza yemesini gerektirecek bi işlemde bulunmasaydıda bizde bunları tartışmadaydık :)
Sonuç olarak ortada ceza alan bi arkadaşınız var kimse keyfi ceza vermedi ceza aldıysa ve kim şikayet ettiyse ki inanın bizim zararımıza olmasına rağmen iyi ki de ceza almış yapmasaydı ceza alıcak bi işlem

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Keşke tüm uygunsuz kural Dışı oynayanlarda ceza alsa daha adil bir oyun olsa.............

DeletedUser66224

Ziyaretçi
ya adam ceza yedi diye bir sürü köyü düştü, biz bu kadar büyütmedik olayı. @alisnky dünden beri ne diyorsun anlayan varsa bana da anlatsın. sanki tek ceza yiyen bizden oluyormuş gibi boş bir ideanın peşindesin. neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? ceza yediyse yedi tamam, daha neyi uzatıyorsun ki?

DeletedUser61853

Ziyaretçi
ya adam ceza yedi diye bir sürü köyü düştü, biz bu kadar büyütmedik olayı. @alisnky dünden beri ne diyorsun anlayan varsa bana da anlatsın. sanki tek ceza yiyen bizden oluyormuş gibi boş bir ideanın peşindesin. neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? ceza yediyse yedi tamam, daha neyi uzatıyorsun ki?

Ben düzgün ve edepli konuştuğum için sen anlamaman normal ama ben seni ayıplamıyor ve garipsemiyorum..

Ve belirteyim azıcık tarafsız ve hakkaniyetli olan biri sadece benim uzatmadığı aksine sakız gibi uzatanlarının foruma katılımcı arkadaşların olduğunu göreceksin ama sanıyorum ki senin benim ile bi kuyruk acın var ki beni görmüşsün ama yine diyorum ayıplamıyor ve garipsemiyorum son olarak madem uzatan benim bu konuda kimse buraya bir şey yazmasında daha fazla uzamasın..

İyi oyuncular başarılar

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Ben düzgün ve edepli konuştuğum için sen anlamaman normal ama ben seni ayıplamıyor ve garipsemiyorum..

Ve belirteyim azıcık tarafsız ve hakkaniyetli olan biri sadece benim uzatmadığı aksine sakız gibi uzatanlarının foruma katılımcı arkadaşların olduğunu göreceksin ama sanıyorum ki senin benim ile bi kuyruk acın var ki beni görmüşsün ama yine diyorum ayıplamıyor ve garipsemiyorum son olarak madem uzatan benim bu konuda kimse buraya bir şey yazmasında daha fazla uzamasın..

İyi oyuncular başarılar
seninle ne kuyruk acım olacak al*cim? karşılaştığımız her worldde seni toplayan benim, niye kuyruk acım olsun ki?bunun lafını ben etmezken sen nasıl lafını ediyorsun anlamış değilim.

sen bireysel olarak düşünüp sürekli birilerini alkışlamayı bırakırsan eğer normal bir şekilde konuşabileceğimizi de düşünüyorum ama her zamanki gibi yine çok çabuk gaza geliyorsun. adam hesabını bile ortaya koydu o zaman seni burada göremiyordum hiç. eline bir iki resim geçince yine aslan kesildin :))

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Beni hangi worlde toplamışsın ispatlarmısın?
Söylede bende senin adını bileyim
Ben bireysel düşünüyor olsam burada millet gibi ona buna hakaret ederdim ama gel gör ki kolay kolay kimseye ben burada hakaret etmedim
Hangi resimleri kast ediyorsun?

DeletedUser66224

Ziyaretçi
karakterden bahsediyorsun, 1 hafta önceye kadar gaza gelmiş bir biçimde reel hayatımla dalga geçmeye kalkıyordun.

ben anlamadım bu nasıl karakter? bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. bense sana 1 laf bile etmedim bugüne kadar.doğru mu? gelip bana saygısız diyorsun. saygı hak edilir. adam olmayana saygı duymam. hucumda bir sürü abilerimiz var çoğuyla hala konuşuyoruz onlara da saygıda kusur etmem ama bazı dediğiyle yaptığı birbirini tutmayan arkadaşlara saygı falan yok, kusura bakmayın. iyi oyunlar!

saygının ve karşındakinin ne olduğunu bilmeden fevri davranmamak lazım ben de onu söylüyorum işte. daha kim olduğumu bilmeden benim hakkımda yorum yapmaya kalkman bile düşünmeden hareket ettiğinin göstergesidir.

DeletedUser61853

Ziyaretçi
karakterden bahsediyorsun, 1 hafta önceye kadar gaza gelmiş bir biçimde reel hayatımla dalga geçmeye kalkıyordun.

ben anlamadım bu nasıl karakter? bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. bense sana 1 laf bile etmedim bugüne kadar.doğru mu? gelip bana saygısız diyorsun. saygı hak edilir. adam olmayana saygı duymam. hucumda bir sürü abilerimiz var çoğuyla hala konuşuyoruz onlara da saygıda kusur etmem ama bazı dediğiyle yaptığı birbirini tutmayan arkadaşlara saygı falan yok, kusura bakmayın. iyi oyunlar!

saygının ve karşındakinin ne olduğunu bilmeden fevri davranmamak lazım ben de onu söylüyorum işte. daha kim olduğumu bilmeden benim hakkımda yorum yapmaya kalkman bile düşünmeden hareket ettiğinin göstergesidir.

Sorularıma cvp verirmisin?