Çekirdekciler hazır olun

Vogue

Baltacı
Aleyküm selam tatlım yarın dilekçeni veriyorum bir kaç güne görüşürüz : )
ya olum sen neden işine gucune bakmıyorsun burda kavga ediyorsun telefon numaraları istiyorsun,bide savcılık çıkmış uğraşma bu işlerle artık oyununu oyna gerçekten üzülüyorum akıllı çocuksun

bide ablan avukat mı?:D:D:D

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Uyuyordum ya :))
Operasyon a 15 dk kala uyandım :))
Nedir bu rahatlık bilmiyorum

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Siz böle gülüyorsunuz ya :)) bende size diyorum son gülen :)) ya ceza ya pasif hesap bakalım sırada ne var :)) ama dikkatli olun
Ama çok güzel taktiğiniz var ne kadar katakülle hep sizde

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Siz böle gülüyorsunuz ya :)) bende size diyorum son gülen :)) ya ceza ya pasif hesap bakalım sırada ne var :)) ama dikkatli olun
Ama çok güzel taktiğiniz var ne kadar katakülle hep sizde
Çok güzel yazıp çiziyorsunda cin klanından hesap ceza yedi sebebi ne onu söylemiyorsun agaga hucum bize ceza yedirdiiiiiii diye yazıp duruyorsun bunudamı hucum yaptı be vay allah @yandan atmıs siz neymissiniz be .)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Sen anlamıyorsun galiba herkes ceza yer yada yiyebilir bunda bi sıkıntı yok biz şikayet etmedik dersen ve ben ettiğinizi ispatlarsam işte anca böle laga luga ya bağlarsın konu ceza yemek yada yememek değil biz şikayet etmiyoruz deyip iste böle ettiğinizi ispatıyla gösterince kıvırmayınız ?
Adam gibi ettik deyin zaten kimse niye ettiniz demez etmedik deyip böle çıkınca iste böle zor durumda kalırsınız
Onun adı isko bey :))

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Yav maydonoz sende yine ağlıyorsun :) vıdı vıdı konusuyosun ne edeysun anlamıyoruz :) birde op yemiş gibi ağlıyorsun 20 kami mi geldi 30 mu? Maydonoz seniii :)
Bi dahakine seni 50 kamiyle bekliyorum yandan yandan gelme ama adam gibi karşımdan gel :))