Çekirdekciler hazır olun

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ban yiyen şahısın "15 dakika önce yeseydim 1 köy bile vermezdim" dediği doğru mu acaba

bu sana söleyen kişinin orda gördüğü seyleri sana sölemesi bir nevi onun yediği küfürlere ortak olman demektir:D:D
bide yazılan küfürlere bakta nasıl aklına gelmeycek sekilde anılıyorsunuz :D:D

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Ban yiyen şahısın "15 dakika önce yeseydim 1 köy bile vermezdim" dediği doğru mu acaba
sana ileten doğa yanlış iletmiş...
aynen söyle idi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...
2 köy vericektim ama geri alabilirdim şimdi 1 köy vericem...

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sensiz forum boştur, birlikte banlanmak hoştur,
Coştum, daha çok coştur, ay yüzlü karaktersiz at*kan.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
beyler kavga etmeden kavga edin ufak harflerle bu saatler başım ağrıyor çay vereyim için mekana saygısızlık etmeyin başlık benim mekan benim çekirdek serbest ama yere atmamak kaydıyla.

kim çay içiyorsa bende isteyene gazozda ısmarlarım ama kavga etmeyin

böyle çoluk çocuğu başımıza sararsanız kavga da çıkar, her şey de olur. 14 senedir oynuyorum rakibi geçtim düşman bile olsak buluşur çayımızı kahvemizi içerdik zaten ama şu seviyeye çay kahve değil anca küfür yakışıyor, insanların da bi tahammül sınırı var. 1-2 çocuk der geçeriz 3. de biz de patlıyoruz :))

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Ooo senlede bişey konuşulmuyo benim hatun gibi en ufak şeyde şu tarihte şunu yapmıştınız diye giriyon lafa. 9 k köy var alınacak dedim diye hemen köylere mis mi çıkıldı. Biz alamazssak sizinde alabileceğiniz 15 k köy var sıcaktan bunalmışınız gidin havuza denize bi serinleyin ateşiniz sönsün.
Ne demiş büyük üstad Bob Marley amcamız
“Don’t worry be happy” koy ver gitsin bea:D:D

Senin hatun gibi cumle kuranlara senin hatunun anlicagi dilden cevap veriyorum;) bizi karalamadan once aynaya bakicaksiniz. Kaldiki bu savasta hersey mubah mantigini bize siz gosterdiniz. Daha hicbirsey yapmadan bu kadar konuscaksaniz isimiz var. Cenenizi ilerde ama soz vermistiniz diyeceginiz zamanlara saklayin. Yorulmayin simdiden. Opunuz kotu gecti diye gelip burda sinir yapmasin arkadaslarin.

Surda giRdigi her savastan topuk yapip guclu gordugu klana kacan arkadasiniz yazana kadar girgir samata gidiyordu.

DeletedUser67614

Ziyaretçi
Aynen iki sene oluyor bu fotoğrafı çekineli,nereye atmıştım onu bile hatırlamıyorum : )
Bir de şey,sanırım ban yedin : )

DeletedUser67614

Ziyaretçi
İsterseniz ben de kahveci yakubun çamur maskeli fotoğrafını atayım da ödeşelim,ne dersiniz? : )

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Aynen iki sene oluyor bu fotoğrafı çekineli,nereye atmıştım onu bile hatırlamıyorum : )
Bir de şey,sanırım ban yedin : )
neden ban yiyeyim ki :) sen karı kızın fotoğrafını foruma atarken yemiyorsun da, ben mi yiyeceğim :) isterse 5 sene olsun karakaşım olay burda senin kalıbının adamı olmadığını göstermem :D kaale almayın şunu ya. cidden hücumdaki aklı başında olan insanlara söylüyorum şunun şakşakçılığını yapmayın yeter. oğlum insan kahveci de olur işçi de olur çöpçü de olur fabrikatör de olur. fındık kadar beyninle dalga geçmeye mi çalışıyorsun sen

DeletedUser67614

Ziyaretçi
neden ban yiyeyim ki :) sen karı kızın fotoğrafını foruma atarken yemiyorsun da, ben mi yiyeceğim :) isterse 5 sene olsun karakaşım olay burda senin kalıbının adamı olmadığını göstermem :D kaale almayın şunu ya. cidden hücumdaki aklı başında olan insanlara söylüyorum şunun şakşakçılığını yapmayın yeter. oğlum insan kahveci de olur işçi de olur çöpçü de olur fabrikatör de olur. fındık kadar beyninle dalga geçmeye mi çalışıyorsun sen

Ya numarasını vermekten korkan insanlar ne derse desin it ürür kervan yürür deyip geçmek gerekir.O yüzden hiç takamıyorum seni : )
Taksam mı aslında,Robert Kolejini sen kurmuştun değil mi ahsdahsdjahsd