44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
bu kadar ınsanı bayram oncesı pc basına kıtlemeyı sadece stratejın ıcın dusundun .. o kadar bayram sonrası yapalım desemde ben anlamam tavırlarınla bızı savasa surukledın ...

sımdı cok ıyı bırsey basarmıs gıbı bayram oncesı herkesı pc basına dıktın yaptıgını kendı klanın bıle tasvıp etmesede dedıgım dedık caldıgım duduk mısalı ıstedıgını almaya calıstın ..

dıplomasıyı cın klanı ıstedı
uyduruktan klan ıcı anket kararı ıle dıploması bozup savas kararı aldınız (ben hıc denemedım ama sozlerın ustunu kapatmak ıcın yenı bır fıkır yerse dıyede dusunebılır)

bu kadar ınsan bayram tatılını yapsın dedım bayramdan sonraya alalım burada kendını parcaladın kabul etmedın
bayram sonrası op ıcın hazırlık yapacaktım ama senın bu dık kafalı hareketlerınden dolayı operasyonu one aldım .. benım dejavu ıle savasımı lehıne cevırıp yenı gelın gıbı sunuda ıstıyorum , bunuda alırım , oyle olmaz boyle olacak tavırların bızı bu noktaya getırdı

15 agustos 00:00 da savas baslanacak dedık basladık , senın bayramdan once dıretmelerın tek sebebı aklınca bırseyler planlayıp onu uygulamaktı sımdı burada cok sey yazarımda gerek yok onun yerıne oyunda belkı 1-2 yere daha yetısebılmek ıcın zaman kaybetmemek gerekıyor

artık forumdan bır cıkında oyunumuza bakalım . vurun koylerımızı alın bende tebrık etmek ıcın buraya gıreyım ..

.

yaz vedat bir dünya şey yazıcakmıssın yaz...
hep bir stratejiymiş oymuş bumuş...
valla diplomasi konuşmaları oyunda birşeyler çevirme benim işlerim değil vedat sen bunu çok çok iyi biliyorsun...

senle bu dünyada ilk konuştuğumuzda ne dedi isem şuan o şekilde oynuyorum...yanar döner birşey yok...3 klan kalırsak 2 müttefiğim kalırsa geriye birisi ile savaşırım ve diğerinin sa yapmasını rica ederim dedim çünkü ben müttefiğime 2 klan dalmam dedim...sana bunu ne zaman dedim mayıs ayında dedim deki demedin yakup...(Bu arada Apo nun dediği gibi hucum klanlarını müttefikmiş gibi görme olayıda bitti hakaret etmek nedir ya oyun bu oyun )

bayramda pc başına kitlemekmiş biz savaşı ayın 5inde istemedikmi...sen sonra 10nu demedinmi sonra 15 i diyen gene sen değilmisin...en sonda bayram sonuna kalalım dedin dedim artık yeter 1 kere tamam 2. tamam 3.de artık yeter...

geldin hazır olamam dedin durdun ...
sana oyunun herşeyi ile açıkladım 15 günde boşalan köylerin rahatça dolucağını istediğin yerden destek çekip atabilceğini sen tutturmussun hazırlanmadık filan demeye...

sana telefonda gecenin bir yarısı beni aradığındada dedim...
senin olayın hesaplara oyuncu bulmak savunma mavunma değil bana bunu dürüstçe söyle bende ozaman tarihi bir daha düşüneyim sen ne dedin oyuncu filan aradığımız yok :)

tek tek hesaplara geçen oyuncularını sayarım burda :)

yani vedat kısacası sen gerçekten rakip gördüğün bir klan ile savaşa tamamen hazırlanmadan girmekten çekindin olurda yeniliriz vs vs egomuz çizilir olayı...

biz ise sana bunu defalarca dediğimiz gibi biz yenmekmiş yenilmekmiş umrumuzda değil biz bu oyunun amacını istiyoruz yani savaşmak...klanların bir biri ile savaşmasını
yenmisik yenilmisik birşey kaybetmeyiz...

ilk olarak bunu öğrenmeni tavsiye ederim sana bu oyunda...
öyle insanlara (klanında bile olmayan) emir kipli cümleler kurarak değil...
kimse kimsenin sahibi değil bu hayatta bırak oyundamı sahibi olucak...

bu arada oyunda bir yerlere yetişmek olayınada gelirsek...
saldırı atmak için yetiş o sana kalmıs..

savunma için ise
opumuz 20 ağustos sabahı 05:00 da giricek sekilde...

ona göre ayar çekersin fazla yorulmasın insanlar bayram öncesi demi....

hadi iyi oyunlar herkese....

Yandan Atmış

Yasaklı
(Bu arada Apo nun dediği gibi hucum klanlarını müttefikmiş gibi görme olayıda bitti hakaret etmek nedir ya oyun bu oyun )

hadi iyi oyunlar herkese....

hatırlatayım bir zamanlar sen bana oyun için söylediklerini eğer ki istiyorsan hala mevcut görüntüler, atayım da cümle alem..... görsün(atavratsilah) ın sana mesajı :)

+ olarak forumda bana hakaret vari cümle kullandığını tüm forum kullanıcıları gördü ki sonrasında ban yedin hatırlarsan belki hafızan zayıftır...

bir + daha olarak hücum klanları adam değil şöyledir böyledir yazan sen

bunları yap yap sonra konus oh ne ala memleket, önce kendine ceki düzen ver sen :))

bahaneleri üretmeyi bırak madem savaşmak istiyorsun işte savaş sen niye hala gelip vedat bla bla bla hücüm bla bla bla yazıyorsun işte savaş hayde :)

çin klanlarına başarılar,,, abeddon a ise bol şans :)

DeletedUser60269

Ziyaretçi

çin klanlarına başarılar,,, abeddon a ise bol şans :)
[/QUOTE]

sen kimsinki abeddon a sans diliyorsun , hayir adami illa oyunu sardiracaksiniz , sonra reel hayatinizda isleriniz cikar biri hastalanir yapmayin bunlari bence.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
@MTK 136

47-43 hücum önde,

ilk atağı hücum yaptı

saldırıda 9.5 m kestiler, 5.6m da biz kestik
savunmada 8.8 m kestiler, 17.7 m kestik.

yani 18.3 m kestiler totalde, biz de 23.3 m.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.