44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65834

Ziyaretçi
Ne
Ben de foruma girmiyorum suan tüm cin oyuncu arkadaslarımı da arkadaslıktan bu dünya icin cıkarıyorum sebebini merak eden olursa ben bu oyunu ismime leke sürmeden oynadım bir gün bir dostumun aklına benim onu gozetledigim gelirse onlıne süresine baktıgım gelirse dostlugumuza sorun olursa yemisim oyununu yemisim koyuünü yemişim dünya kapatmasını ben bu oyunda bir sürü kisi ile yüz yüze gorüstüm tanıstım bir sürü dostum oldu oyunda belki yukarıda dedigim sebep benim aklıma gelir dostlugumuz bozulur ki ben bunu hic istemem bile

Neyse konuya gelecek olursak ben bu savasın bu kadar sorun cıkaracagını düsünmemistim demekki her iki klanda cekemeyen insanlar var bu normaldir her zaman boyle seyler olur ama burada gelip ahkam kesilmesine engel olmak gerekir

2 klan suan oyle bir noktaya geldi ki artık baska dünyalara girerlerse cin veya hücum digeri sadece yenmek gibi hedefle dünyaya girecek ki bu yanlıstır bu cin ve hücum dostlugunda yıkılan bütün klanları kendine güldürür ben ne cine gülünmesi nede hücuma gülünmesi taraftarıyım hayat neler gosterir belli olmaz oyle laflar ediliyor ki bazen 2 tarafta karsı tarafa o lafı edenlere bakıyorum sanki son dünyaları birdaha hic oynamayacaklar suanki konusmalar hep sorun ileride belki aynı klanda olacaksınız onun icin bencek kelimeler secilmeli burada ayreten dejavu klanlarının gelip burada ortalıgı karıstırmaya calısması gozümden kacmıyor burası cin ve hucum baslıgı buyrun dejavu hücum baslıgı acın ilk geleceklerden birisi de benim baslıga siz emin olun ki bu savastan hücum galip cıkarsa bence hic birinize dünya sonu gosterilmeyecek siz kendi derdinizle ugrasın hani diyorsunuz ya hücum kac katımızdı diye cin hücum savasından hücum cıkarsa hücum sizin kac katınız olacak herkese buradan gorecek o zaman aglamayın oturun izleyin oyunu bence kesilen askerlerinizi basın tekrardan en azından biraz mücadele olur aramızda ki ayreten sizofren dejavuyu yenecekken siz oyunlar kullandınız ve galip geldiniz tebrik ederim bu oyun boyle oynanır aslında

fazla uzun yazı yazmayı sevmem de alıskanlık oldu niddaayiz den sonra o kadar yazardı hic okumazdjm tabi ki benim yazdıklarımı da okumayanlar olacak neyse iyi günler herkese

bugra sımdı dejavu hakkında konusmak sanamı kaldı?

Hucum klanı oyuncuları;

burada ne cin nede dejavu ıle tartısma, hakaret boyutunu asan konusma ıcerısıne
girmeyeceksınız...

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Ya çok güzel savaş dönüyor neden bu kadar gerginiz anlamıyorum keyfimize bakalım : )

DeletedUser66013

Ziyaretçi
ben hucum klanları ıle dejavu klanları arasındakı stratejiyi bilmediğimden dolayı yazdıklarımın hepsi sahsi gorüstü hic bir diploması ıle ılgılı bır bilgim yok tekrar buradan dejavu klanlarından ozur diliyorum herkese iyi oyunlar

DeletedUser62479

Ziyaretçi
abi ben baştan sona okudum cevap verilicek yerde cevabı da yazdım mesela şunu söyleyebilirim burda hep hücüm karalanmaya çalışılıyor belli cin üyeleri tarafından hücüm söze uymadı sunu yapmadı o zaman şunuda yazsınlar burak(burk) klandan attığımız bir üyenin kami attığını söyledi ben köy vericeğimi söyleyip özür diledim kimse tahrik etmeye çalışmıyor yani, ortaya çıkan ufak şeyleri bu kadar büyütmemek lazım

bu tip örneklerden devam edilirse söz mü tutulucak ? cin k65 den barbar alıp mis kami kesmedi mi ?

şu sözlerden çok bahsetmemek lazım abi hani hücüm çin demem ben vedat apo diye bakarım sizin bir sözünüz vardı bu savas sona kalıcaktı size saygısı olanlar burda bunun aksini yapmamaya özen gösterdi, oksijenn şuraya gelip bir çin klanı üyesine laf etmedi bizde zamanında kendisine çin elcisi dedik hani sana hücüm oyuncusu demişler ya :)

şu koyu renkli belirlediğim kısım :) abim sen gel bana garantisini ver ben hakaret eden küfüre varan konuşma yapan herkesi ihraç edicem diye bak ben dentisti şimdi atıp köylerini boşaltıyorum ama bana garantisini vericen :)

şu üstte yazılan bir yazı çok saçma geldi köyü vericez zaten niye kami atıyorsun vericeğin köye savunmayı çekmişsin kesiyorsun abeddon un adını vermemize rağmen iplenmiyor abeddon verilecek dedi o köy sonra burda forumda baska cin üyeleri olayları farklı yansıtıyor şu forum oyunculuklarını bir kenara bıraksın herkes

sonra öteki bir cin üyesi geliyor sizden adam çıkmaz siz(tüm hücüm klanlarına) adam değilsiniz felan diyor hani bunun sebebi ne ? sonra ağlayan taraf değiliz diye savas başlığı açılıyor, şu oynadığımız oyun bir strateji oyunu dentist35 nickli arkadaş ne cin klanını tanır ne cin klanı kendisini bir tahmin yürütüyor buraya yorum yapıyor. burda sizi bilen insanlar yorum yapmazken(cinle oynayanlar tanıyanlar cin destek almıştır diye bir yazı yazmadı) cinden sadece dentist e değil hücüm a laf ediliyor ki arkadaş orda acıklamasını yapıyor tanımadığından bakıcı attır özürümü diliyim diyor ama yok hesabı siliceksin diyor cinden birisi gelip :=) kendine çok güvenen arkadaşlar niye toplayarak almıyor dentist35 in silmesini istiyor biz korkuyoruz yapmasınlar böyle şeyler.

Whatsappta yada ozelde yazmiyor o lafi geliyor herkesin gordugu okudugu yerde yaziyor. Tamam hadi destek aldik diyelim o dedigi korku bizde var diyelim normal sartlarda bu kimi ilgilendirir?

O dedigi korku onda varki odu kopuyor dejavu savasa gircek diye. Biz iki tarafada savas icin hodri meydan cektik vurun dedik beklemeyin dedik dejavuya. Nasil bir korkudur ki arkadastaki rezerv cakismasi yuzunden dejavuya gecen birini gorunce ortakigi ferfeneye veriyor.

Tek sorun bu degil. Soz verilen tarihten once cikilan saldirilar.

Cok basit birsey istiyorum forumu bastan sona oku cin durup dururken size laf atmismi? Saldirdiginiz mesajlara cevap yazilmaktan baska bisey yapildimi? Siz yazmadiginiz surece gelipte kimse yaZmaz burada. Napalim siz rahat yumruk atin diye suratimizi mi uzatalim?

Veli raporlarla anlatmis durumu zaten forumda. Destek alcamiza savasa girmelerini isteriz ustumuzdeki yuk azalir. onu yapan bunuda yapar merak etmeyin.

Dahada burda konusmayalim ozelden tartisalim

morfin*

Yasaklı
Birbirini tanıyan oyuncular kendi aralarında muhabbet dalga geçsinler ama işin boyutunu genele getirmeyin oyun gider muhabbet baki kalır

stilci

Baltacı
Ben ve emrede çakışmadan dolayı hücuma geçtiydik geçen hatta forumda muhabbet falanda ettim rakip olmak ayrı muhabbet ayrı diye iyide oldu gitmem hatta ama bilesiniz ki cinden kimse destek atmakla suçlamadan ziyade bu adamların orda ne işi var bile demedi..

Bizden destek atmak isteyenler oldu yanlız iki taraf yönetimleride buna müsaade etmeyip gereken uyarıları yaptılar zaten içiniz rahat olsun..

Yaw bırakın artık o onu yaptı bu bunu yaptı oyununuza bakın. Köy alın verin burda tartışmaya gerek yok

Rıdvan geliyorum köylerini almaya hazırlıklı ol ama ilk başta TSK ya ya bir gözatayım dedim alınma sakın

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Yaw bırakın artık o onu yaptı bu bunu yaptı oyununuza bakın. Köy alın verin burda tartışmaya gerek yok

Rıdvan geliyorum köylerini almaya hazırlıklı ol ama ilk başta TSK ya ya bir gözatayım dedim alınma sakın
inanıyorum ki alırsın sen kaybetme de :p

DeletedUser63514

Ziyaretçi
bence şöyle bişey yapılabilirdi;

2 klan zaten anlaşmış birbirlerine sözler vermiş eğer cin oyuncuları denilen sebeple geçiş yapacak ise hucum yöneticilerine bilgi verilmiş olsaydı olayı bilmeyen hucum oyuncuları burada ne oluyor bu geçişler dediğinde yöneticileri çıkıp sen sus biz biliyoruz denirdi.

yukarıda biri demiş ki o saldırılardan biri kami çıksın yeter

maden bu kadar topun ucunda bu ilişkiler ne diye sözler veriyorsunuz vermeyin arkadaşın bir olun dejavu ile vurun hucuma ne anlamı var? ha yok biz söz verdik vs vs diyeceksiniz verilen tarihten önce çıkılan saldırılar için hucum yöneticilerine ne bu hemşerim deyin hesap sorun ( eğer sorduysanız ve gelenlerin fake olduğu cevabını aldıysanız 1 tanesi kami çıksın yeter demek niye?)

hucumla cin asla dost olmadı baştaki 5 10 kişi arkadaştı aradaki durumu korumaya çalıştılar o kadar

bunca olaydan sonra benim anladığım budur . bu w de zaten buna son verecektir. bu w den sonra ne hucum kalır ne cin. ha kurulurmu kurulur ama eski kadrolar eski arkadaşlar tarafından değil yeni oyuncular tarafından kurulur

şahisi fikrim.

Normalde ilişkiler topun ucunda değildi...
hucumla savaş kararı aldığımızdan beri sürekli bir psikoloji ile oynamalar bizi oyundan soğutmaya çalışmalar...

bak sana çok komik bir şey söyleyeyim savaş 15 ağustosta dediğimde özü sözü 1 olan klan lideriniz üstüne yüzlerce kez basa basa söyledi:) benim klanım bayramdan sonra size dalar siz 15 ağustosta dalın biz size dalmıcaz etmicez ya dedim saçmalama tabiki sizde dalırsınız yok dedi ben sözümün altında kalmam :) sadece neden bayramdan sonra almıyormuşum savaş kararını diye aklınca delikanlılık erkeklik yapıcaktı :)

sonuç : savaşı açmadan op köylerini bile dağıtmayan cin klanı :)
savaş açılmadan op köylerini dağıtan hucum klanı :)

olayın özü şu...
Senin klan liderinin kendini çok bilmiş sanıp insanlara yalanlar konuşup psikolojileri ile oynayıp oyun oynamaya çalışıyor...

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Bazi arkadaslar anlamiyor. İlla acik acik yazicam. Dejavuyla konusmamizda adamlar beklicezmi dediklerinde biz hucumla anlasin bize vurun dedik. Eyesblack bizzat ceme soylendi bu laflar. İsimde veriyorum. Hucumla anlasmayiz dediler.

Dejavu savasa girsin istemiyorsaniz bahane vermiceksiniz. Bahane verirseniz dejavu savasa girer. Umarim artik anlarsiniz. Oyunda istediginiz gibi hareket edip savas tarihinden once saldirilara baslayip sonra buraya gelip bilmem ne korkusu yazarsan ya kalin kafalisindir isin sonunun nereye gidecegini bilmiyorsundur yada hucumun dusmanisindir. Birsey olsada foruma kossak diye pusuyan adamlar var. Oyun oynuyoruz beyler ustelik iki dost klanin savasi. ulke kurtardigini sananlar var

bugün kaç mesa yazdığının farkında değilsin sanırım :)

DeletedUser65834

Ziyaretçi
Normalde ilişkiler topun ucunda değildi...
hucumla savaş kararı aldığımızdan beri sürekli bir psikoloji ile oynamalar bizi oyundan soğutmaya çalışmalar...

bak sana çok komik bir şey söyleyeyim savaş 15 ağustosta dediğimde özü sözü 1 olan klan lideriniz üstüne yüzlerce kez basa basa söyledi:) benim klanım bayramdan sonra size dalar siz 15 ağustosta dalın biz size dalmıcaz etmicez ya dedim saçmalama tabiki sizde dalırsınız yok dedi ben sözümün altında kalmam :) sadece neden bayramdan sonra almıyormuşum savaş kararını diye aklınca delikanlılık erkeklik yapıcaktı :)

sonuç : savaşı açmadan op köylerini bile dağıtmayan cin klanı :)
savaş açılmadan op köylerini dağıtan hucum klanı :)

olayın özü şu...
Senin klan liderinin kendini çok bilmiş sanıp insanlara yalanlar konuşup psikolojileri ile oynayıp oyun oynamaya çalışıyor...

bu kadar ınsanı bayram oncesı pc basına kıtlemeyı sadece stratejın ıcın dusundun .. o kadar bayram sonrası yapalım desemde ben anlamam tavırlarınla bızı savasa surukledın ...

sımdı cok ıyı bırsey basarmıs gıbı bayram oncesı herkesı pc basına dıktın yaptıgını kendı klanın bıle tasvıp etmesede dedıgım dedık caldıgım duduk mısalı ıstedıgını almaya calıstın ..

dıplomasıyı cın klanı ıstedı
uyduruktan klan ıcı anket kararı ıle dıploması bozup savas kararı aldınız (ben hıc denemedım ama sozlerın ustunu kapatmak ıcın yenı bır fıkır yerse dıyede dusunebılır)

bu kadar ınsan bayram tatılını yapsın dedım bayramdan sonraya alalım burada kendını parcaladın kabul etmedın
bayram sonrası op ıcın hazırlık yapacaktım ama senın bu dık kafalı hareketlerınden dolayı operasyonu one aldım .. benım dejavu ıle savasımı lehıne cevırıp yenı gelın gıbı sunuda ıstıyorum , bunuda alırım , oyle olmaz boyle olacak tavırların bızı bu noktaya getırdı

15 agustos 00:00 da savas baslanacak dedık basladık , senın bayramdan once dıretmelerın tek sebebı aklınca bırseyler planlayıp onu uygulamaktı sımdı burada cok sey yazarımda gerek yok onun yerıne oyunda belkı 1-2 yere daha yetısebılmek ıcın zaman kaybetmemek gerekıyor

artık forumdan bır cıkında oyunumuza bakalım . vurun koylerımızı alın bende tebrık etmek ıcın buraya gıreyım ..

.

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Oksijen bey söylediklerimi yanlış anlamayın ama biliyorsunuz ki bizim savaş dahilinde bir Bayram vardı bayramda sadece forumda bayramlaşılsın istedim dikkat ettim bayramın ilk saatte yazdıklarıma ama sizin arkadaşlarınız bizim en kutsalımız olan bayramda bile benle it dalaşına girdiler keşke aynı hassasiyeti ordada gösterseydiniz sadece işinize geldikçe değil bu cinle aranızdaki durum beni bağlamaz söylediklerinize bi kısım katıldığımıda söylemekten çekinmiyorum ama sizin arkadaşlarınızın bayramlara ne kadar saygı duyduğunuda gördük demek istiyorum sadece

rtroxx

Kılıç Ustası
Oksijen bey söylediklerimi yanlış anlamayın ama biliyorsunuz ki bizim savaş dahilinde bir Bayram vardı bayramda sadece forumda bayramlaşılsın istedim dikkat ettim bayramın ilk saatte yazdıklarıma ama sizin arkadaşlarınız bizim en kutsalımız olan bayramda bile benle it dalaşına girdiler keşke aynı hassasiyeti ordada gösterseydiniz sadece işinize geldikçe değil bu cinle aranızdaki durum beni bağlamaz söylediklerinize bi kısım katıldığımıda söylemekten çekinmiyorum ama sizin arkadaşlarınızın bayramlara ne kadar saygı duyduğunuda gördük demek istiyorum sadece
Valla o konuya girme bence ya gerek yok sende kendi yaptıklarını biliyosun o yüzden büyükler konuşsun, iki klan savaşssın yensin yenilsin ama hucum ve cin klanlarını bağlasın bu iş sen aradan çekil insanları kışkırtma artık lütfen rica ediyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.