Klan cıklar!

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65110

Ziyaretçi
nememurualkol boş adammışsın konuşmaları okuyunca
sozde başkanınız blow unuz sanji yi bi kaşık suda boğacaktı çıkarlarınız oldumu herseyi satın taraf değişin bu dunya sağolsun sanji de çağırdı pro mask ti m ur abide ti m ur abiye sözüm vardı son kez w47ye geldim ama her dünya aynu w45 te böyle oldu diplomasını sat gizli iş yap kazan olmuş dünyalar artık ama blow ile sanji nin birbirine msj atmasını mis çıkıyorum kami at demesini de görecez ya artık demekki herkesin tek derdi kısa süre zarfında oyunu oynama gayesi

dayı yazma buraya biseyler bos ver herkes karekterini gösterir...
bizim başımız dik boynumuz dik olsun yapanlar onlar olsun

DeletedUser12754

Ziyaretçi
En güzel ben içiyorum her akşam kafam güzel hayat güzel her şey oyundan ibaret değil.

DeletedUser62776

Ziyaretçi
nememuru alkol bey agzın calıstıgı kadar oyunda askerleriniz calıssın

Capulcu takımı gibisiniz vay be ya , Oğlum Hem Soa hem Nememuru denen zımbırtılı herif

ne başarınız var sizin geçmişten bugüne gelen, Alayınız Ahkam kesiyorsunuz burda,

Bana elinizdeki başarılarla gelin, Hangi W kapattınız, Hangi Wordde kimleri yardınız, Ne başarınız var Burda gelip atip tutuyorsunuz lan

Sizler kimsiniz ki Respawn'ın yanından gecicek kadar büyüdünüz ki hı Artistler

DeletedUser65110

Ziyaretçi
w45 tede geldi idi o erhan abileri bizim kimseden çekincemiz yok şuan da o sab duruyorsa tek sebebi pro mask ölü iptal ettirdi yoksa biz size w45 te güvendik pusuya adalet e barbar gibi toplantınız burada gelmiş pro mask a atıp tutuyorsunuz soa ile ilgili hicbir dünya oynamadım bisey diyemeyecem ama sorunlu bi klan gibi aslında hoşuma giden bi klanda ki boş bahane arayarak savasa girdiler sanırım ... ama sab ın burada konuşma hakkı yok cesareti olsa idi soa nin korumasına girip bizim savaştan kaçmaz idi... blow klanin başına gec yoksa sabı herkes cok farklı tanıyacak

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ya siz hangi adamlıktan neyden bahsediyorsunuz ? Bu lavuk bunları yazacak bende susacak mıyım sandınız ? Hodri meydan köyler orada kesin alın harici boş yapmayın şu müsvetteye de abi derken oturup düşünün.

AzyLoz.jpg

Hazırlıksız iken yapılan opta herkes başarı sağlar. Simdi gelin. Oyun nicki belli olmayan fırıldaklar forumda şov yapma derdinde. Nicklerimiz, köylerimiz belli. Susun baltalarınız konuşsun.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
SOA da adam olmak istiyen yada adamlık dersi almak istiyenmi var bu adam harbi zarhoş ya

DeletedUser63059

Ziyaretçi
nememurualkol boş adammışsın konuşmaları okuyunca
sozde başkanınız blow unuz sanji yi bi kaşık suda boğacaktı çıkarlarınız oldumu herseyi satın taraf değişin bu dunya sağolsun sanji de çağırdı pro mask ti m ur abide ti m ur abiye sözüm vardı son kez w47ye geldim ama her dünya aynu w45 te böyle oldu diplomasını sat gizli iş yap kazan olmuş dünyalar artık ama blow ile sanji nin birbirine msj atmasını mis çıkıyorum kami at demesini de görecez ya artık demekki herkesin tek derdi kısa süre zarfında oyunu oynama gayesi

dayı yazma buraya biseyler bos ver herkes karekterini gösterir...
bizim başımız dik boynumuz dik olsun yapanlar onlar olsun
Siz w44 aynı masada degilmiydiniz

DeletedUser54292

Ziyaretçi
Sadece ilk mesaji okudum kesin arkasindan bir kavga gelmistir ama o kisima yorum yapmicam.

W22 den hatirliyorum
Klan olarak 25. Kitanin sonundaydik
Cop klan degildi oyunun sonuna kadar bir sekilde hayatta kaldi oyunculari.

O zamanlar dunyalar cift kutuplu degil cok kutupluydu oyuncu sayisida gordugunuz gibi suanin 2 katindan fazlaydi.

Ilk sayfada puanlari birbirine yakin fakat birbirinden farkli 10-15 klan bulunurdu.

Diplomasi de en az savaslar ve aktif oyunci sayisi kadar onemliydi.

Simdi dunyalarin sonu daha baslamadan belli oluyor dolayisiyla oyuncu sayisida epey azaldi.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Hazırlıksız iken yapılan opta herkes başarı sağlar. Simdi gelin. Oyun nicki belli olmayan fırıldaklar forumda şov yapma derdinde. Nicklerimiz, köylerimiz belli. Susun baltalarınız konuşsun.

:)
ne yapmamız lazımdı acaba ?
soanın alt klanı sab mı demeliyim yoksa soa klanına geçenler mi demeliyim :)
siz oyun başında sığınmacıları klana almadınız mı ? sa anlaşması bu mu
şimdi kıtaya girmişsiniz diyeceksiniz :)
nop çoktan girmişti bu birincisi
ikincisi eleman alındığı zaman neden lafı orda söylemediniz ?

gerçi ben yetkili biri değilim :)
isyana üzüldüm şimdi

DeletedUser58477

Ziyaretçi
Ben timur abiyi fazla görmem buralarda eğerki gelmişse ve başlık dahi açıyorsa haklı olduğu bir konu vardır kimse boş yapmasın

soa nın derdi bence nop un klan sayısına ulaşmak adamlar demekki böyle seviyi :)

DeletedUser67371

Ziyaretçi

aga onu bunu boşver de her world hesap silmek nasıl bişe sab o konuda baya iyiymiş diyorlar :D birinci elden sormak istedim