Klan cıklar!

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65110

Ziyaretçi
bide ben bu fare de vardı sanırım aynı grupta bulundum kendimden utandım

komik mi bu espiri alın bunuda burdan ...

bu konuyu kapatalım bence adamlar hakkını bile savunmak yerine kendi kendine espiri yapmaya laf sokmaya çalışıyor onu bile beceremiyorlar...

DeletedUser66853

Ziyaretçi
Beyler, dışarıdan bakan bir göz olarak düşünün, adamın haklı olduğu noktalar yok değil.

Şöyle düşünüyorum da, güneydoğu da olup da NOP'un yanında olmayan klan oldu mu ? :)

İsyan(Yeni Paşa)
SAB (SOA bünyesinde)
SOA
Matrak(NOP Oldu)
SAS(Bünyesinde bulunduğum klan zaten, NOP ile dostluğumuz da belli)

Bunlardan başka gözümden kaçan veyahut NOP ile güneydoğu bölgesinde tek bir savaş vermiş olan varsa söylesin bana bileyim, aklıma gelmiyor cidden.

Dalga geçilmiş falan da bu açıdan bakınca da insanların böyle düşünmesi gayet normal geliyor.

"2221321 klan girdiniz ehehehe" diyen tayfaya da şunu söyleyeyim, çevre yapın sizde girin, ya da tek klan girip savaşınızı verin yok olun gidin. Oyun iki seçenek sunuyor size. NOP'u kötülemek için 12391392183219 klan yazmayın boşuna.

Edit : Olayları bu duruma PRO getirdi vs. onunla ilgilenmiyorum. Olanı dümdüz söylüyorum ben :)

NOP içindeki diğer klanları eritti ve kıtasına hakim oldu. Kalan mantıklı ve iyi oyuncular da bizlere katıldı. bunda anormal bir şey yok ki. Geride kalan oyuncuları bünyeye katmak çok ayrı, dipdiri 3 klanla pakt kurup savaş açmak çok ayrı. Respawn'ın bu konuda bence bir şey söyleme hakkı yok.

DeletedUser66595

Ziyaretçi
Hasan w44 ve w45 den bahsetmişsin yok cesedin koruması altındaydı falan filan ne kadar boş yapan bi adam olmuşsun ben hucumun dibinde savşıyoken size ara atıyodum hesaplarınıza girip ben bakıyodum siz korkup silmeyi tercih ettiniz w45 de de aynı şekilde ağa dayılandınız elinize verdiler halada sab sab iyi koymuşuz ağzın bi türlü kapanmıyor açık kalmış. köylerin giderken ağlayan ben değildim neyse. Mesutla aramdaki olay onla benim aramda seni ilgilendirmez klanları hiç ilgilendirmez neyse sana ilk ve son yanıtımdı zaten dediğin gibi aynı gruptaydık kendimden utandım..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Beyler sorması ayıp neden her başlıkta eski dünyaları ortaya atıyorsunuz ?
bu dünyada ki konuları okurken saçma sapan ego kasan kişiler bu dünyada oynayanları başka dünyadan vuruyor komik oluyor belirtmek istedim

DeletedUser55507

Ziyaretçi
NOP içindeki diğer klanları eritti ve kıtasına hakim oldu. Kalan mantıklı ve iyi oyuncular da bizlere katıldı. bunda anormal bir şey yok ki. Geride kalan oyuncuları bünyeye katmak çok ayrı, dipdiri 3 klanla pakt kurup savaş açmak çok ayrı. Respawn'ın bu konuda bence bir şey söyleme hakkı yok.

Yok ya yazıda haklı - haksızlığa değil de , dışarıdan böyle gözükmesinin normal olduğunu anlatmaya çalıştım. Farklı yerlere gittiyse yazının anlamı ben özür dilerim.

Gerçi fark etmemişim, yazının başına kocaman haklı olduğu noktalar yazmışım :D:D

Luciferr

Dük
Sen hala aynı kafa aynı terane. Dümdüz bakıp, basit bir üyeden farkın hiçbir zaman olmaz senin. Hatta sırf gönlünü hoş tutmak için yetki verirler sende ağzı sulanmış köpek gibi yetkim var diye dolaşırsın. Mentalite bu, 1 gram ötesi veya berisi değil

DeletedUser66853

Ziyaretçi
Sen hala aynı kafa aynı terane. Dümdüz bakıp, basit bir üyeden farkın hiçbir zaman olmaz senin. Hatta sırf gönlünü hoş tutmak için yetki verirler sende ağzı sulanmış köpek gibi yetkim var diye dolaşırsın. Mentalite bu, 1 gram ötesi veya berisi değil

ağzı sulanmış bir köpek gibi yapışıcam arkana senin. sen rahatta ol.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
sefa sana yazım sen w44te hesaplarını cesete savundurdun ben 0 hattında idim ki bi gün isim vardi onuda birinin hesabından ara atılacaktı ismini hatırlayamadığım bi arkadaşın atamadı ki o köye mobil den kendim attim w45 te oyunun başı bizle savaşmaya geldiniz er han abin ise server başladıktan 3 saat sonra diplomasi icin yazdı idi onuda dip not yapayım cok bos yazmışsın kocaarslanahmet sav attiracakti dediği şu bütün savlari saba yığdık ben 2 dünya gördüm sizi silen adaleti de sonrada size ilk savaş veren pakt kalanınızı sildik bi tek siz savaşmadan w45 ten kaçmadınız mi şimdi burada aslan kesilmişsin cok iyi oyuncu idin arkadasin dahil ilk 25bten sınır hesapları vermedik mi kortun mu yazmak deil hakkını vermek lazım...
laf isteyene laf var adam olana söz var ...
ben burada sefa olsa sab böyle olmazdı dedim demekki dana kazıktan oynuyormuş...
hadi kolay gele bide w44 w45 icin bos boş atma eski msj lari o dünyada ki oyuncuları buldurtma bos atıp dolu tutturamazsın ki sabdan benim.jam hicbir zmn ara gelmedi siz cesetin dibinde idiniz bize uzak idiniz Karaprens06 um it abinin hesabına bakıcılık yaptın diye hatırlıyorum dip not ...

DeletedUser58477

Ziyaretçi
Beyler, dışarıdan bakan bir göz olarak düşünün, adamın haklı olduğu noktalar yok değil.

Şöyle düşünüyorum da, güneydoğu da olup da NOP'un yanında olmayan klan oldu mu ? :)

İsyan(Yeni Paşa)
SAB (SOA bünyesinde)
SOA
Matrak(NOP Oldu)

Bunlardan başka gözümden kaçan veyahut NOP ile güneydoğu bölgesinde tek bir savaş vermiş olan varsa söylesin bana bileyim, aklıma gelmiyor cidden.

Dalga geçilmiş falan da bu açıdan bakınca da insanların böyle düşünmesi gayet normal geliyor.

"2221321 klan girdiniz ehehehe" diyen tayfaya da şunu söyleyeyim, çevre yapın sizde girin, ya da tek klan girip savaşınızı verin yok olun gidin. Oyun iki seçenek sunuyor size. NOP'u kötülemek için 12391392183219 klan yazmayın boşuna.

Edit : Olayları bu duruma PRO getirdi vs. onunla ilgilenmiyorum. Olanı dümdüz söylüyorum ben :)

w49 a sadece çevremle giricem kimse gelmesin kapatıcam dünyayı . bu nasıl mantık şimdi bu oyunda coğu klan yöneticisi birbirini tanıyor coğu oyuncu eski dünyalarda beraber oynamış şimdi ben ekibimi alıp geldim diye tanıdıklarımın ekibine saldıramayacakmıyım senin nasıl bir mantığın var onu anlat hele bi bana ? noptaki adam kendi klanındaki adamın 10 15 tane köyünü 1 günde topluyor birkaç gün sonra yine bu olaylar olacak adamlar arkadaşlarına köy büyütüp duruyor böyle oyun anlayışımı var ?

DeletedUser61569

Ziyaretçi

İsyan(Yeni Paşa)
SAB (SOA bünyesinde)
SOA
Matrak(NOP Oldu)

Özeti de uzundur bu yazının. İşsiz

hepimizölcezz

Kılıç Ustası
Valla şöyle yazılanları okudum ama çok boş muhabbetler, yalandan yere kalp kırmalar. Bu tür diplomasiler her dünya da olmuştur, olacaktır da. Bizden bir allah'ın kulu çıkıp ta pro sinerji rm vb.. çok boş klan, hepsinin kökünü kazıyacağız gibi bir cümle kurmaz. Herhangi bir klana da bu şekilde bir yafta yapmak kimseye yakışmaz. Burda birbirimize atıp tutana kadar oyuna ağırlık verelim biraz daha. Iyi olan kazansın, savaşın kaybedeni olursak da, bizi bilen bilir tebrik etmesini biliriz.

yav sakin olun bir opla dünya kapanmıyor bir opla klan dağılmıyor önümüzde baya süreç var zaten ilk opta patates olursanız hiç oynamayalım :D daha ben sınıra inip savaşıcam tarihte vereyim bayramdan sonraya yetişirim yaz okulum 31 ağustosta bitiyor ama erken gelmeye çalışıcam :D inanmyan eklesin instadan akademik takvimi atayım :D:D

DeletedUser66595

Ziyaretçi
sefa sana yazım sen w44te hesaplarını cesete savundurdun ben 0 hattında idim ki bi gün isim vardi onuda birinin hesabından ara atılacaktı ismini hatırlayamadığım bi arkadaşın atamadı ki o köye mobil den kendim attim w45 te oyunun başı bizle savaşmaya geldiniz er han abin ise server başladıktan 3 saat sonra diplomasi icin yazdı idi onuda dip not yapayım cok bos yazmışsın kocaarslanahmet sav attiracakti dediği şu bütün savlari saba yığdık ben 2 dünya gördüm sizi silen adaleti de sonrada size ilk savaş veren pakt kalanınızı sildik bi tek siz savaşmadan w45 ten kaçmadınız mi şimdi burada aslan kesilmişsin cok iyi oyuncu idin arkadasin dahil ilk 25bten sınır hesapları vermedik mi kortun mu yazmak deil hakkını vermek lazım...
laf isteyene laf var adam olana söz var ...
ben burada sefa olsa sab böyle olmazdı dedim demekki dana kazıktan oynuyormuş...
hadi kolay gele bide w44 w45 icin bos boş atma eski msj lari o dünyada ki oyuncuları buldurtma bos atıp dolu tutturamazsın ki sabdan benim.jam hicbir zmn ara gelmedi siz cesetin dibinde idiniz bize uzak idiniz Karaprens06 um it abinin hesabına bakıcılık yaptın diye hatırlıyorum dip not ...

yine boş konuşmuşsun w45 sınır hesap verdiniz köyler bomboş getirdiniz hesaba kendiniz sildiniz neyin kafasını yaşıyonuz adam olsaydınız getirdikten sonra arkamda dururdunuz benim orda nasıl savaştığımı kemokayla frenzye sorarsın anlatırlar anca konuşursunuz neyse sana daha cevap yazmam zaten ağzın boş yapmaya başlamış

DeletedUser65110

Ziyaretçi
sefa orada arkadaşına da kemoka yi verdik çakılı def vardı da ne oldu boş tatava yapma