Klan cıklar!

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Bu klanların hepsini yıkıcaz 43 teki gibi eşkiya yapıp kapatıcaz çaktırmayın =p ben direk eşkiya kurunca kapatamıyoruz o yüzden bıraktım kurmayı =p

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Bu klanların hepsini yıkıcaz 43 teki gibi eşkiya yapıp kapatıcaz çaktırmayın =p ben direk eşkiya kurunca kapatamıyoruz o yüzden bıraktım kurmayı =p

Kesin bırakmışsındır o yüzden 48 de pre kasın 49 a giriyoruz diye wp den sirkü çekiyorsun :D

DeletedUser58288

Ziyaretçi
2 yıldır oynamıyordum şu oyunu direkt aksiyona gelmişim. Çok güzel :D O kadar konuşmanın hepsini okudum. Abilerimiz anlatmış kendi görüşüne göre her şeyi. Bana yorum yapmak düşmez elbette. Umarım kalp kırma filan olmadan şu dünyanın sonuna ulaşılır . Sadece iyi eğlenceler dileyip kaçayim. :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Siz w44 aynı masada degilmiydiniz

yok yeşil bu sab ekibi oradada ceset koruma kalkanı icinde idiler ben 44 te evdeki terliği bile araya atacam diye deniyodum zaten sav gelmediği için sildim ...
w444 ten sonra da 45e gelecez dediler sonra er han abilerinin koruma kalkanına girdiler barbar gibi toplattılar kendilerini hani gol oldu diyen bi kardeş varya sab ve bu er han 'ın ekibi 50 klan oldular 50 oyuncusu yok 50 klan burada tatava yapıyor 44te sis başkanı hatasını çekti klan oradada hesabı sildikten sonra ejderozi de oksijen de gel hesap bulalim dediler sağolsunlar ama bi dünyaya bir defa başlıyoruz kimseye güçlü diye yalakalik veya himasına girmiyoruz
başımız dik boynumuz dik olsun yeter ..
benim bildiğim blow sefa da bu şekilde idi sanırım onuda pasifize etmişler nasip bize imiş

DeletedUser67371

Ziyaretçi
Abi gol ofsayt zaten hakem onayladı :D bilmeden sallamak kolay ben de şimdi bi sallarım onun gibi ibra nin orta sahadan attığı gol gibi ama asılsız olur onunkiler gibi gerek yok :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
fare kardeş yalnız biz her iki dünyada da sonuna kadar durduk hatta w45 te çoğu arkadaşımız devam ediyor sizin sayenizde bir çok klan 50 klan barbar toplayınca bandı felaket açtı burada nememurualkolün yorumlarını görünce geldim eskinizi bilmem ama w44 w45 son iki dünyanızda tanıdım blow sanji düşmanlığını da se fa kendisi bahsetmişti ne büyüksün pro azılı ölümüne düşmanları bile aynı tarafa geçirdin. ..
korkaklikta ar ilerlemekte şeref vardır...

DeletedUser65110

Ziyaretçi
soa daki kardeş gol diye buna denir
bak sabda ki arkadaş diyecek bisey bulamadı buz gibi espiri yapıyor ...

MTK 136

Casus
fazla kastınız mesajımı mutlu olcaksanız sizede bi üçlük yazayım trol takılıyoruz şurada bukadar ciddiye almayın mesajlarımı ;)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
eee 3ün1i olur o.zmn
amaç goy goy zaten sadece sütten çıkmış ak kaşık gibi yazanlara idi yazım...

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Olm şöyle bi bakıyorum ünsal abi'nin yazdıklarını en aşşa 5-10 kişi beğeniyor,timur abi'nin yazdıklarını 1-2 kişi.

DeletedUser30057

Ziyaretçi
bensiz çok boş yapılmış yine kaçırdım aksiyonları. forum ziyaretlerimi bundan sonra günde 3 tura çıkarıcam

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Beyler, dışarıdan bakan bir göz olarak düşünün, adamın haklı olduğu noktalar yok değil.

Şöyle düşünüyorum da, güneydoğu da olup da NOP'un yanında olmayan klan oldu mu ? :)

İsyan(Yeni Paşa)
SAB (SOA bünyesinde)
SOA
Matrak(NOP Oldu)
SAS(Bünyesinde bulunduğum klan zaten, NOP ile dostluğumuz da belli)

Bunlardan başka gözümden kaçan veyahut NOP ile güneydoğu bölgesinde tek bir savaş vermiş olan varsa söylesin bana bileyim, aklıma gelmiyor cidden.

Dalga geçilmiş falan da bu açıdan bakınca da insanların böyle düşünmesi gayet normal geliyor.

"2221321 klan girdiniz ehehehe" diyen tayfaya da şunu söyleyeyim, çevre yapın sizde girin, ya da tek klan girip savaşınızı verin yok olun gidin. Oyun iki seçenek sunuyor size. NOP'u kötülemek için 12391392183219 klan yazmayın boşuna.

Edit : Olayları bu duruma PRO getirdi vs. onunla ilgilenmiyorum. Olanı dümdüz söylüyorum ben :)