Klan cıklar!

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Eski defterleri açacaksak Soa nın klanı fes edip bizi ortada bırakması başka klana gidince sizde bıraksaydınız diyip hain kefesine koyması. Çok manidar =) ayrıca aileye çalıştığım nerden çıktı ? Ben aile ile savaşırken köylerimi kaybettim =*
Savaştı şahidim. )

bolubjk*

Baltacı
Dayanamadım ufak bir yorumda ben yapayım:), dünyada nerdeyse bütün klanlarda hatırı sayılır dostlar arkadaşlar var, nop da olduğum içinde haliyle zaman zaman ünsalın bilgisi dışında da olsa nop lehine konuşmalar yapıyordum gidişatla ilgili, ve genel kanıyla ilgili de ünsala şunu derdim, bu dünyada diplomasi konusunda herkes bize bilenmiş durumda, diplomasi çok zor diye:)
Herkes nop a karşı bir saf tutma çabasındaydı haklı olarak ama güneydoğudaki klan fazlalığı ve pakt olarak adlandırılan ekiplerin çıkar paylaşımlarında hatalar Soa yı paktın dışına kendi elleriyle çıkardı. Recep,Burak vs çok samimi bi çok arkadaşımla belki burada savaşırız hesabı yaparken son 15 günde yaşananlar Soa yı Nop la birlikte olmaya itti. Ve aslında beklenen saflarda aslında belli olmuş oldu.

Şuana dek aslında bir savaş olupta bi saf değiştirme zaten yok, Paşa dediğiniz ekip zaten çok az kişiyle başlayıp diplomasi kargaşasında kendi hallerine kalan bir gruptu, yalan yok Alihan ile bende görüştüm ama haliyle bu adamlar ortada göz göre göre kaynayacak halleri yok onlarda bir seçim yaptılar ki sayıları zaten oldukçada az.

Şuan bi nebze Nop-Soa tarafı güçlü duruyor tamam eyvallah da beyler Soa da karşı tarafta olsaydı Soa-Sinerji-Pro (Rm-Arma vs saymadım bile) bütün klanların Nop la tek savaşmasıda valla ayıp olurdu be sanki..

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Dayanamadım ufak bir yorumda ben yapayım:), dünyada nerdeyse bütün klanlarda hatırı sayılır dostlar arkadaşlar var, nop da olduğum içinde haliyle zaman zaman ünsalın bilgisi dışında da olsa nop lehine konuşmalar yapıyordum gidişatla ilgili, ve genel kanıyla ilgili de ünsala şunu derdim, bu dünyada diplomasi konusunda herkes bize bilenmiş durumda, diplomasi çok zor diye:)
Herkes nop a karşı bir saf tutma çabasındaydı haklı olarak ama güneydoğudaki klan fazlalığı ve pakt olarak adlandırılan ekiplerin çıkar paylaşımlarında hatalar Soa yı paktın dışına kendi elleriyle çıkardı. Recep,Burak vs çok samimi bi çok arkadaşımla belki burada savaşırız hesabı yaparken son 15 günde yaşananlar Soa yı Nop la birlikte olmaya itti. Ve aslında beklenen saflarda aslında belli olmuş oldu.

Şuana dek aslında bir savaş olupta bi saf değiştirme zaten yok, Paşa dediğiniz ekip zaten çok az kişiyle başlayıp diplomasi kargaşasında kendi hallerine kalan bir gruptu, yalan yok Alihan ile bende görüştüm ama haliyle bu adamlar ortada göz göre göre kaynayacak halleri yok onlarda bir seçim yaptılar ki sayıları zaten oldukçada az.

Şuan bi nebze Nop-Soa tarafı güçlü duruyor tamam eyvallah da beyler Soa da karşı tarafta olsaydı Soa-Sinerji-Pro (Rm-Arma vs saymadım bile) bütün klanların Nop la tek savaşmasıda valla ayıp olurdu be sanki..
görüşüne katılıyorum
ama bazı arkadaşlar(noptaki birkaç üye veya yönetici ) world başında söyledikleri var yoksa benim için herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor.

DeletedUser57156

Ziyaretçi
Teşekkür ederim sevgiler saygılar imza atılır altına

bolubjk*

Baltacı
görüşüne katılıyorum
ama bazı arkadaşlar(noptaki birkaç üye veya yönetici ) world başında söyledikleri var yoksa benim için herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor.

Pro lehinede belki Pro da olmamasına rağmen bile bir çok alakasız yorum yapan çok çok kişi var, ama önemli olan bunları zaten o ekiplere mal etmemek:)

Bahsi geçen bütün klanlar zaten kendini ispat etmiş ekipler, 3-5 alakasız yorumla klanlara bakış açı değiştirmek zaten haksızlık olur

DeletedUser67000

Ziyaretçi
Yine birileri çıkıp respawnı dağıtmış haberimiz yok. Vala artık şunu gerçeğe dönüştüründe reel hayatımıza dönelim :)

Sonucta alt tarafı bir oyun kimileri strateji yapar kimileri hodri meydan der kimileri de yanar döner oyununu oynar. Herkesin kafasında oluşturduğu bir sistemdir bu. Artık tartışıp laf edileceğine şu güzel kuzey-güney savaşlarının tadını çıkarmaya baksak diyorum?

Ayrıca sayın respawnlılar burayı bırakıp köylerinizle ilgilenseniz nasıl olur acaba? Sonra vay efendim köylülerimiz isyan çıkardı iyi savaşmıyolar diye dert yanıyosunuz:)

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Yine güzel yorumlar dönmüş hep söylediğim gibi nop şu zamana kadar savaştığımız en iyi klan. ilk defa bir klan strateji ve oyunculuk bakımından bu kadar dengeli oynuyor nop ile savasmayi seviyoruz ama timur abi yine biraz içmiş olsun her klanın bir sarhoşu var yapacak bir sey yok:) herkese yeni duzende basarilar :)

MTK 136

Mızrakçı
Şimdi ki duruma açıklık katayim

W nin başından beri nopa dış biliyorum diyen SOA ya dediğinin ardında durur yada bizle savaşır aynı şey paşa ve sab içinde geçerli
Onlardan bize bir saldırı gelmedikce bizim hedefimiz 10 klan başlayan nop ekibi olacaktır. Ha gelirse de en fazla 15 olur kimin ne olduğunu da cümle alem gorur.
Bana. İsyanla hep bir oldun diyen SOA ve Saba diyorum bir olsam su an isyan hala o kitadaydi biz sadece hakeden çıksın yola onla devam edelim dedik bekledik ama görünen o ki orda yalnis yapmışız benim.en baştan size olan ofkem budur merak ederseniz
Saba op başlattık dur dediniz durduk korkmadik hedefimiz bir olsun dedik demeseydik ne size katılacak bir sab. Vardı ne nop a katılacak bir SOA

Yeri geldi ağır konuştum belki ama tüm emeklerin hatrina konuştum

Fazla uzatmayim herkes safını belli etsin kimse kimsenin ardından iş çevirmesini ben ilk geldiğim gün gibi 10 klan başlayıp Hunkar beyi nopu bu w ye gömmeye geldim dönen yada yolunda olan yazsın burdan bu meydanda yazsın herkes safini
2 dakikada ne sab bıraktın ne soa sanırım oyunu birtek kendinin bildiğini düşünüyorsun proya savaşlarında bol şans umarım 3. opdan sonra sile almassınız.