SOA vs Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

kılbıll

Milis
Soru 1 : alihandro telefon da kimle görüştü ?
Soru 2: Neyin garantisi için özür dilemeyi kabul etti ?
Soru 3: Paşa böyle kıvırmayı nereden öğrendi ?

Cevaplayın gelcem ben
3. soruyu cevaplayım 32.dünyadan öğrendi biz bunları silmiştik köylerini toplayacakken klana geldiler Niddayız paşaları nick değişti oyunu bıraktı yalandan sonra köylerini toparlayınca Niddayız paşalarınında işi bitti ne hikmetse oyuna döndüler bir gece klandan çıkıp yanına yardakçı bi kaç klan daha alıp bi gecede 300-400 köy düşürdüler sonra kafalarına vura aldık baya severler böyle işleri :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Yav sen git lockta udw ye karşı savaşırken klanını satıp udw ye gir :D buralarda seni sayan dinleyen var mı sen kimsin :D çocuklarla uğraştırma beni

Ne boş konuşuyorsun oyunculuk ve başarı desen hiç biri yok sende vasifsizsinda birde millete laf atiyorsun forumu meşgul etme :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Başarılar emirhan ve ekibi tokatlayın da şunları akılları başlarına gelsin :p

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Hahahahhah :D benim başarılarımı anlatsak senin yaşın yetmez :D

Luciferr

Baltacı
Şimdi ben pek postları okumadım ama kafamfa bazı soru işaretleri var.

Soa başlık açtığında neden daha ilk gününde viral oluyor ?

Ya biz yanlış şeyler yapıyoruz da hiç konuşulmuyor
Ya soa yanlış şeyler yapıyor da bu kadar konuşuluyor
Ya Nop adı geçtiği için bu kadar konuşuluyor
Ya da soa boş yapıyor :D

Sizce hangisi

MTK 136

Mızrakçı
Yav sen git lockta udw ye karşı savaşırken klanını satıp udw ye gir :D buralarda seni sayan dinleyen var mı sen kimsin :D çocuklarla uğraştırma beni
Beni birilerinin saymasına ihtiyacım yok beni udw ye aldıran kişi zaten lock un başkanıydı bişey bilmiyorsan sağa sola iftira atma 43 de orda burda bişeyler yaptık diyosun şurda nickini belirtmeye korkuyosun yeterince kendini rezil etmedin mi şu forumda?