SOA vs Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Hahahha dostum bunlar böyle amaçları boş yapmak kendileri de boş :D Burada böyle yazarak konuşarak tek amaçları gösteriş yapmak. Ama bilmiyorlar ki zamanı gelince NOP RSPAWN SİNERJİ bunlara 1 gecede hesap sil yaptıracak SOA DÜNYADAN ÇEKİLİİYOR dedirtecekler :D

Örnek ;
Bunlar şimdi soanın başları güne gitmiş annelerinin yanlarında uslu çocuklar gibi oturuyorlar yanlarına 1 2 3 velet çocuk gelince şımarıyorlar misafir olduğu evi karıştırıyorlar şımarıyorlar sonuç bunun birde eve dönüşü var o hikayeyi ben w43 te tattırmıştım bunlara bakalım burada NOPA mı RSPAWN mı tattıracak merakla bekliyorum :D

43 de hangi klandaydınız acaba neler yaptınız anlatabilirmisiniz ?

DeletedUser57156

Ziyaretçi
Fenersavar beyfendinin 3nolu sorusunu cevap vermek istiyorum paşa kıvırmaz, twerk yaptırır hehe :)

Normalde benim 1 has oyuncumu geçemezsin sen 10kişi girdik bu w ye takıldığın triplere bak :D Siz aşağıda free köyler toplarken ben sas ile erkekçe savaşıyordum sasla savaşırken bir asker bile kesmediniz barışı kabul eden sizsiniz.

Ayriyetten september kimdir tanımıyorum da her şeye atlamayalım lütfen,uzaktan izle sorun değil :)

Koenigsegg*

Casus
Klanın da ki 3-5 çapulcuyla mı yapacaksın sen bu anlattıklarını

Şimdi 3-5 capulcu demişsin kimleri kastettin bilmiyorum ama sen dediklerini aldığın 10 köyün 4 ünü soadan 1 ini barbardan alarak mı yapacaksın
he eger sen bu dediklerini şu profilinle yapacaksan bize 3-5 capulcu fazla gelir yapmak için 2 tanesi yeter :)
k6BZXq.png

NDAYOa.png

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Destroy eksik atmışsın kanka 3-4 güne 20 köy daha alacam onla beraber at

myw**

Dük
Erhan çıkma olasılığı nedir abi bunun :D birde bugün aradım seni telefonun kapalıydı ciğer işi 2 hafta sonraya kaldı yine :(

Sağlık olsun ozaman görüşürüz valla Erhan olacağını sanmıyorum , bu dünyada foruma girdiğimde ybaydinin sürekli bişiler yazdığını görüyorum 43 de hiç böyle nick dikkatimi çekmedi oyuncu dosyasıda ortada , konuştukları olayları bilmemde oyunsal olarak üstünden geçecekler haberi yok

Hahahha dostum bunlar böyle amaçları boş yapmak kendileri de boş :D Burada böyle yazarak konuşarak tek amaçları gösteriş yapmak. Ama bilmiyorlar ki zamanı gelince NOP RSPAWN SİNERJİ bunlara 1 gecede hesap sil yaptıracak SOA DÜNYADAN ÇEKİLİİYOR dedirtecekler :D

Örnek ;
Bunlar şimdi soanın başları güne gitmiş annelerinin yanlarında uslu çocuklar gibi oturuyorlar yanlarına 1 2 3 velet çocuk gelince şımarıyorlar misafir olduğu evi karıştırıyorlar şımarıyorlar sonuç bunun birde eve dönüşü var o hikayeyi ben w43 te tattırmıştım bunlara bakalım burada NOPA mı RSPAWN mı tattıracak merakla bekliyorum :D

Lütfen bizim klanın adını bizim olmadığımız hiçbir başlığın altında kullanmayın iyi oyunlar

*Mithrandir*

Yasaklı
3-5 çapulcu :) oo klavye döktürmeye başladı emir sakin sakinnn :)
senin çapın yetmez benim arkadaşlarıma laf atmaya dc den formdan delikanlılık yapmaya benzemez bu oynadığın oyunla göster kanıtla büyüklüğünü boş konuşma

DeletedUser57156

Ziyaretçi
En büyük olay da şu knk bu uşak beni engelliyor hakkımda burda ileri geri konuşuyor hala la oyununa bak canım

Silinirsem de adam gibi savaşıp silinirim cmonnn

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Geçmiş dünyalarda oynadığım Paşa klanları içerisinde çok değerli oyuncular barındıran saygı değer bir ekip.Paşalarada üyesi olduğum Soayada başarılar. Iyi olan kazansın.

DeletedUser30057

Ziyaretçi
tartışmanın en sıcak anını yine kaçırmışım. başarılar her iki tarafa da

MTK 136

Casus

Örnek ;
W43 deki nickin ne birader