SOA vs Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Paşa küçük rakibine acımaz :) Başarılar PAŞALAR

*Mithrandir*

Yasaklı
Başarılar öncelikle 2 taraf içinde..
Öncelikle Nop klanından destek aldığımız yönünde haberler çıkmış kanıtlarsanız tüm köyleri boşaltıp çıkarım Sas ekibi ile savaşırken dahi o an isyan ekibinde olmamıza karşın destek almadık bel altı cümleler ile oyun oynamayın klavye başında delikanlılık yapıp sidik yarıştırmayın oynunuzu oynayın bu kıtayı savaşmayan ekibe bırakmayacağız son köye kadar buradayız ince hesaplar yapıp oyun sonu hayalleri kurmayın o ekipte gelsin bu ekipte gelsin diye diye kıta anlamsız bi diplomasiye büründü gelin buyurun vura vura alın o zaman konusun helal olsun yenildik der gideriz.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bu her başlıkta nop çığırtkanlığı nedir arkadaşlar ?

paşaya savaş açıyoruz nop
phfsye savaş açıyoruz nop

Sıktı artık bu Nop muhabbeti cidden Nopta oynayan insanlara hak veriyorum artık her başlıkta adamları geçirmeden post atamayan bir oyuncu grubu oluşmaya başladı.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
7 sülalene diye başlayan arkadaşının sözlerine değil de benim git anlaştığın adamlardan desteklerini topla lafıma takılmışsın :D

Neyse hadi seni kırmayayım Noptan destek al biz geliyoruz dedim.

Burada çok şey anlatılır da sizle ilgili sizi silince uzun uzadıya konuşacağım ben ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Korkuyorum bana da arkadaşın gibi mahalle ağzı ile konuşursun diye :p

O halde hadi başla hodri meydan bak ben bir tane daha atıyorum

Z3kNG3.jpg

*Mithrandir*

Yasaklı
Hmm en son sizin satışınızdan sonra oldu güngörle ahmete sor yönetimindeki adamlara onlar sana anlatır detaylıca :)
İsyandan çıktım Sası da vurdum aksini iddia eden varsa gelsin en azından boş köy toplamadık adamlarla vuruştuk oyuncularıma helal olsun sas klanına da helal olsun alayınızdan daha başarılı olduk
el altından isyanı nasıl kullanırım sonrada nasıl vururum bahanem olsun diye beklemiyorum en azından yaklaşık 2 gün önce sas kurucusuna yazıp özrümü de diledim al buyur kardeşim :) isterseniz onlara attığım özür mesajımıda paylaşım sevinirsiniz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Knk saldırımı kesme hafifleri yağmaya attım ( o çocuk beni kandırıp köyümü aldı ben köyümü geri istiyorum banane )

*Mithrandir*

Yasaklı
2100 mesajda nasıl boş yapılır anlamıyorum istediğin gibi bel altı üstü vur problem 0 2-3 ay sonra konusuruz bunu burada tekrar

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Soru 1 : alihandro telefon da kimle görüştü ?
Soru 2: Neyin garantisi için özür dilemeyi kabul etti ?
Soru 3: Paşa böyle kıvırmayı nereden öğrendi ?

Cevaplayın gelcem ben