SOA vs Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

MTK 136

Casus
bro ya ybaydi14 ya da nmeh14 nickiyle oynuyor :D başarısı falan yok ya 43te soa ya şunu yaptım bunu yaptım diye sallamak basit nasılsa :D ben buna bu dünyada bize sallarken de dedim al ekibini arkamıza yay at söz 15 gün vurmayacağız diye ona da yanaşmadı. Anca burda ötüyor ama icraat 0 :D bu çocuğun anasına babasına üzülüyorum ben şurda yaptıklarını görseler de utansalar evlatlarından keşke
Hocam w43 ybaydi14 diye biri oynamadı nmeh14 üde armut gibi toplamışlar yani olamaz diyorum bu hesaplar üzerinde övünecek tek noktası yok yani yada elemanda şizofrenlik belirtisi var çünkü nmeh14 ü soa nın müt oldugu klandayken toplamıslar :D

DeletedUser67193

Ziyaretçi
:D :D :D :D bende belirti var sen direk şizofrensin o zaman sadece 2 hesabım mı var benim 10 yıllık oyuncuyum + sı sen hayla ne konuşuyorsun soylualbay düşman klana geçip kendi klanını satanlar konuşmasın :D

MTK 136

Casus
Baya oyuncusun tebrik ederim bir gün karşımda da oynamanı arzu ederim oyunculuğundan bir iki bişey kaparım belki

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Baya oyuncusun tebrik ederim bir gün karşımda da oynamanı arzu ederim oyunculuğundan bir iki bişey kaparım belki

Ahahahh ben udw deyken sen locktaydın karşındaydım karşımda duramayıp klanını satıp udw ye aldırdı kendini yalvar yakar hayla ne konuşuyor bu :D

MTK 136

Casus
Ahahahh ben udw deyken sen locktaydın karşındaydım karşımda duramayıp klanını satıp udw ye aldırdı kendini yalvar yakar hayla ne konuşuyor bu :D
Aha nmeh14 sensin la allahın çöpü 17282727 kere çukur diye klan kurcam nolur gel diye 3 farklı worldden mesaj yağdırmıştın hatırladım şimdi naptın çukurla biyerlere geldinmi kapatmışındır 3-4world

Luciferr

Dük
Sayın @Pressman ben davet istesem peki naparsınız ?

Tamam tamam söyleme, klana alıp kandırdım diyip atacak kadar kötü şakalar yapmazsın sen :p