ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64688

Ziyaretçi
kimisi vardir kendisi yüce eden kimi dost vardir herkese bedel kimi insan vardir omre bedel degil nop mop gelse ne tafar eder zaman ayiramayacaksaniz neden geldiniz yada geldiyseniz nopun oldugu serverda nop kapatir diorsunuz peki neden yoksunuz biz vaktimizi dost kardes ve potansiyele geldik ga dersenki biz saglam klaniz ama olmadi yapamadik desen bas ustune ama geliosunuz ve yuceltiosunuz yapmayin tebrik et cekil daha oteei varmi

Ehhh boş kelam vesselam.Adam zaten önceki sayfalarda tebrik etmiş daha ne ötesi,berisi olacak.Çok fazla pc'ye bakmaktan kör olacan bak.Zaten algın kör olmuş anlayamıyorsun,yazamıyorsun karakterin gibi gözlerini de kaybedeceksin sonra.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
kimisi vardir kendisi yüce eden kimi dost vardir herkese bedel kimi insan vardir omre bedel degil nop mop gelse ne tafar eder zaman ayiramayacaksaniz neden geldiniz yada geldiyseniz nopun oldugu serverda nop kapatir diorsunuz peki neden yoksunuz biz vaktimizi dost kardes ve potansiyele geldik ga dersenki biz saglam klaniz ama olmadi yapamadik desen bas ustune ama geliosunuz ve yuceltiosunuz yapmayin tebrik et cekil daha oteei varmi

Siz w40 i oynarken biz w34 u kapatiyor c8 de rövesata cekiyorduk. Sizin ulasamiyacaginiz yenemiyeceginuz klanlar savasiyorduk biz aslanim.
W40 ta bna 2 3 klan haricinde klan göster.
W34 te dunya kupasi gibiydi burayi okuyanlar iyi bilir.
Galaksi myrdnz rest aztek dumrul nop kabus ve daha sayamadiklarim sen neyin kafasindasin ulenn.
Sizi tebrik ettikce bir yanlariniz oynuyor adam olun saygi duyun simdi uzayin buyuyun gelin karsimiza.sizin hayal bile edemediginiz dunyalari kapatti o aile.
Onuda gectim turkiyeyi dunyaya tanitti tribalvarsta Nop .
Anladin sen burada 2 3 oyuncuyla oynadin biz dunyada ki ulkelerle savastik alnizimin aki ile türkiyeyi temsil etti Nop canim hadi gecmisi bil gelecek icin laf et .2 3 mis atmayi ogrenen buraya yazar olmus .
Hadi siz w40 i kapatin.
Bu arada aile ye ettigim tebrigi geri aldim.
Tebrikler disiplin bypascal vettel izmirli90 2 3 isim daha var onlari tebrik ediyorum onlar bize saygi duyarkn yani yönetemi saygi duyarken capulculari oyundan anlamayan bebeler laf eder olmus burada.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
afsinbey adamin hasıdır ve siz kim oluyorsunuzda kardesime laf soyluyorsunuz gel karşıma bi ögren beni kendini oyuncu sanıyorsan bilader karşıma geç çağır worde nereye dersen geleceyim onun için sana cevabım ayağını lütfen yorganına göre uzat bu takım oyunudur ve medete sağ kanatı sağlam koruyarak büyük iş yaptı ve denden ricam kimseyi hafife alma hafif kalma sağlicakla

Öncelikle yazmayı öğrensen diyorum :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Ehhh boş kelam vesselam.Adam zaten önceki sayfalarda tebrik etmiş daha ne ötesi,berisi olacak.Çok fazla pc'ye bakmaktan kör olacan bak.Zaten algın kör olmuş anlayamıyorsun,yazamıyorsun karakterin gibi gözlerini de kaybedeceksin sonra.

Onun beyni ile klavyesi yer degistirmis haci bosver:)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Nop girdigi dunyalarda adam gibi klanlar olur dandik worlde girmez bzm oldugumz yerde siz zaten olamazsiniz karinca gibi ezeriz senin gibilerini.
5 saldiri alinca yazanlar simdi msjta yaziolar bekle hesap silme vs vs la bi koyunuzu aldm 100 den fazla kami attiniz da alabildiniz mi aglamadi sizden 5 6 kisi wp grubunda ruhun delisi manyagi bize saldiriyor oyunu birakirken bile destek istiyorsunz korkunuz dan ne yapacaginizi sasirdiniz.
Ic koylerimi verdim adam olanlara onlar buradan yazmiyor ismi cismi olmayan hayatinda klanlar genel forumunda adi bile olmayan adamlar player olmus başimıza o yuzden bu platformu sevmiyorum.
Ben sahsen innogames yetkilisi olsam dunyalarda basari saglayan kisiler icin bu forumu acarim .agzi torba olan konusuyor.
Oyundan 1 saldiri alip aglayan vs vs

**aNoLifeq**

Yasaklı
Daha öncesinde ekibin içerisinde bulunduğum aile klanını tebrik ederim, nop ekibi olarak gelen arkadaşlar da bırakma kararı aldığına göre savaş eski seyrini alıp köy farkı katlanmaya başlayacaktır. Yazılanlardan anladığım kadarıyla nop ekibinin aile tarafında oyunsal anlamda güzel bir tat bıraktığı :)

Yasinciğim @dedezula boş oyuncudur, kanka bırak konuşsun, kıvırmayı da konuşmayı da çok iyi becerir kendisi :p

DeletedUser60795

Ziyaretçi
afsinbey adamin hasıdır ve siz kim oluyorsunuzda kardesime laf soyluyorsunuz gel karşıma bi ögren beni kendini oyuncu sanıyorsan bilader karşıma geç çağır worde nereye dersen geleceyim onun için sana cevabım ayağını lütfen yorganına göre uzat bu takım oyunudur ve medete sağ kanatı sağlam koruyarak büyük iş yaptı ve denden ricam kimseyi hafife alma hafif kalma sağlicakla

kesinlikle :p

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Daha öncesinde ekibin içerisinde bulunduğum aile klanını tebrik ederim, nop ekibi olarak gelen arkadaşlar da bırakma kararı aldığına göre savaş eski seyrini alıp köy farkı katlanmaya başlayacaktır. Yazılanlardan anladığım kadarıyla nop ekibinin aile tarafında oyunsal anlamda güzel bir tat bıraktığı :)

Yasinciğim @dedezula boş oyuncudur, kanka bırak konuşsun, kıvırmayı da konuşmayı da çok iyi becerir kendisi :p

Sen daha yakindan taniyip bunu diyorsun ben tanimadan diyorum bekirim birakmisim onu kendi haline

DISCIPLIN3

Okçu

Beni diskoya gotur

DeletedUser66109

Ziyaretçi
bizim karekterimizi dos gorduklerimiz biliyor görüyor sen bana kör olmuş diyorsunya sen gercekleri göremeyecek kadar kör olmuşsun onun için sen kalbimizden dogan iyiliyi güzelikleri ğoremeyecek kadar gözlerin görmez kulağın işitmez olmuş. onun icin sen görebildine konuş bilader

DeletedUser61446

Ziyaretçi
biz tesekur ederiz kardesim emekler bosa gitmedi uzulmeyiniz onemli olan reel belki benim olmadim worde kapatma dilekleriyle

adam gibi bişey yazdımda sen adamlıktan anlamıyorsun heralde senin dilinden konusayım.

87 k ezmenin tekisin :D acaba bu word ne yaptın merak ediyorum ben genelde her word olduğu gibi ilk sayfada yer aldığımdan dolayı aramızda klasman farkı var kardesım o yüzden seni tanımıyorum git dengin olanlarla savas ben sana büyük gelirim içine alamazsın beni :D:D:D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
adam gibi bişey yazdımda sen adamlıktan anlamıyorsun heralde senin dilinden konusayım.

87 k ezmenin tekisin :D acaba bu word ne yaptın merak ediyorum ben genelde her word olduğu gibi ilk sayfada yer aldığımdan dolayı aramızda klasman farkı var kardesım o yüzden seni tanımıyorum git dengin olanlarla savas ben sana büyük gelirim içine alamazsın beni :D:D:D

Aferin lan patates tarlam seni sevmeye daha cok basladim:)eren arada bir beni boyle sasirt kndi dengin olmayanlara yaz ki anlasin oyuncu farkini. Ez ki ezik oldugunu hisettsin be erenim.
Buyuk oyunculara da yaz arada ortamlarda havan olsun .
Ornek;) virt cirt nami deger;
@1010* a

DeletedUser64688

Ziyaretçi
bizim karekterimizi dos gorduklerimiz biliyor görüyor sen bana kör olmuş diyorsunya sen gercekleri göremeyecek kadar kör olmuşsun onun için sen kalbimizden dogan iyiliyi güzelikleri ğoremeyecek kadar gözlerin görmez kulağın işitmez olmuş. onun icin sen görebildine konuş bilader

:D:D:D Bunu yazan adam milleti boynuna taş bağlayıp denize atmakla tehdit ediyordu.Kalbin kadar yalanlarında güzel ahh bide yazabilsen ne yalanlar uyduracan da işte her neyse.Arizona daki hayatında mutluluklar dilerim

DeletedUser61446

Ziyaretçi
Aferin lan patates tarlam seni sevmeye daha cok basladim:)eren arada bir beni boyle sasirt kndi dengin olmayanlara yaz ki anlasin oyuncu farkini. Ez ki ezik oldugunu hisettsin be erenim.
Buyuk oyunculara da yaz arada ortamlarda havan olsun .
Ornek;) virt cirt nami deger;
@1010* a

gördüğüm en iyi 3 playerden biri @Ruhun labirentleri.. adam op yerken 40 köy alıyor sen burda ezik ezik konusuyorsun :D:D