Aztek Klanı Üstat atikkan savaş raporu

• Konuyu başlatan DeletedUser66552
  • Başlangıç tarihi

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Erhan butun yandaslarini multilerini getir getirebildigin kadar bnm adimda bir yanlis söze cok guzel senin muhtesem guzel laflarini soyluyecegim sizde 5 ise bende 10. bnm sizin gibi zaaflarim yokkkk kardesss
Multi olduğunu düşünüyorsanız.Oyunda ise Destek Sistemine,forumda olduğunu düşünüyorsanız bana yazın.Bunun dışında burada forumda multi olarak adlandırma yapmayı bırakın.Kontrol edilmesi ve işlem yapılması için bu adımı takip etmelisiniz.

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Ahahah :))sen yara mi actin hehehhh sen ates olsan cürmük kadar yer yakarsin erhan w34 te ne olmustu la sana 1.yaptigim gibi seni w34 te silinmeni teleskopumla izlemistim:) ahahahah ;)

DeletedUser66554

Ziyaretçi
C8 e geldin beni vuracktin ama sana 2 kelimeyle tum kuzenlerinle gittin gunleri unuttun herhlde oynadigim tum serwerlarda seni barindirmadim barindirmadik ve hep ben ustte sen o dunyaya giris yapip sinrasinda yok olan sahistin beaa :)
Suan mallboro touch umu yaktim adim alev ya sigaranin ucunu alevledim iciyorum pufurrr pufurrr ohhhh be sigara da hayat varmis ta sende bi hayat yalanmis kardessssssss
catla patla erhan debelen erhan ;) izliyorum seni seni seni buradan ;)

DeletedUser66559

Ziyaretçi
mesajlarımın silinmesi talep ediyorum .....tartışamların bitmesini umuyorum

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Tartismicm msjlar silinebilir uygunsuz bir harekette sadece kanitlar konusacsk bundan sonra herkesten ozur diliyorum adima.
bu kac oldu yanlis lanse etme isteyenler oldu basarisz oldu.
herkese iyi geceler.
@Sean Paul sanada iyi uykular rahatca uyu simdi ispanyada

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Forum modum konuyu siler misiniz star ile aztek arasında köy alıp verimi bi kac tane yancı hesap forum açmış biz aztek ile diplomasi yaptık zaten bosuna başlık silmenizi rica edecegim

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Forum modum konuyu siler misiniz star ile aztek arasında köy alıp verimi bi kac tane yancı hesap forum açmış biz aztek ile diplomasi yaptık zaten bosuna başlık silmenizi rica edecegim
Konuyu açan kişi tarafından bildirim yapılmasından sonra konu kaldırılabilir.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Aztekle savaşmıyor olmanızın sebebi acaba haritanın farklı bölgelerin de işlerin istediğiniz gibi gitmiyor olması olabilir mi :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Ranuna vadisi boş laf yapma aztek fizanda yukarıda ki raporu gördün demi sizde ne kadar savunma kaldi onu debi hele .d
Suanda size vuran bile yok doğru düzgün forum modum olmayan savas bireysel bi op savas gibi multi hesaptan başlık açılması sacma bütün boş beleş vefat etmisleri topluyorsunuz sonra buraya

DeletedUser66552

Ziyaretçi
@atikkan burda rapr burda
05C68L.jpg

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Sean paul sen git kumda oyna
La ne kadar boş bi insan in atikkan küfür etse mutlu mu olacan atikkana o köyü tek asker harcamadan geri aldırırım burada herkes sana bi yeri ile güler ranuna vadisi benim bölgemde siniz suanda 3 4 tane klana aynı anda savas açabiliriz ama biz güneybatı ya bakmak istiyoruz gerisi umrumuzda deil merkez hattımız cok sağlam o yüzden cok eğlenceli dünya
Elin pullugu ile gerdeğe girilmez cesaretin varsa gitte atikkan dan köyü sen al

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Gülüm sende ki bu cesaret hangi esaretin bedeli merak ediyorum :D :D Yok senin bölgenmiş, yok senin yerinmiş hayır tanımıyorum elemanı da hadi atikkanın köy düştü peki sizin raporları buraya ben koyarsam o rezilliği kim örtecek acaba bunları düşün sağa sola ahlam keserken ondan sonra konuş :p :p

Hepsini geçtim yok tek asker harcamadan geri aldırırımlar falan sen dikkat ette seni tek asker harcamadan almasınlar. Aslan parçası seni :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Koysana bi tek misle köy mü alalim napalim sizden attığın 3 kilitle rapor koyacan ondan mi bana tek fake bile atmadınız kilit yeriz diyemi ranuna vadisi çok boş muhabbet yapıyon