Aztek Klanı Üstat atikkan savaş raporu

• Konuyu başlatan DeletedUser66552
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Koysana bi tek misle köy mü alalim napalim sizden attığın 3 kilitle rapor koyacan ondan mi bana tek fake bile atmadınız kilit yeriz diyemi ranuna vadisi çok boş muhabbet yapıyon
Kafalar pırıl pırıl tabi bekle tamam yemin ediyorum koymaya üşeniyordum 2 saate hepsini atıyorum :D :D

Yüzün varsa biraz yine burada ol o tek misyonerle mi köy alalımları göreceğiz :p

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Istatistiklik direk bu fazla söze gerek yok vadi köy istanbul

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Ahhahahshah şey mi bu 15 klanı kesen 3 klan o isimli çalışman herhalde :D :D

Yahu zor değil gülüm önce ileri vitese alıpta sonra baktın raporları görünce ne olacak yok hemen senin gibi işsiz değilim istatistik bu tamam herkes yedi şuan tamam herkes inandı sana şuan bekle bekle istatistik seversin sen :p

DeletedUser601

Ziyaretçi
Hayırlı Akşamlar,
Bunun bir oyun olduğu bilincinde bu oyunu oynamaya çalışıyorum. Oyunda şahsım adına ve yanımda bulunan arkadaşlarımla bir çok başarı sagladım. Nasıl başarı geliyorsa bazende rakibin başarı saglar. Benim köyümü alan arkadaşı köyü aldıktan sonra tebrik ettim.
Bu sadece bir oyun fetih kadar kayıpta yaşayacaksın. Oyunun güzelligi budur. Oyunda her playere saygı duyarım. Herkese başarılar dilerim.
Köyü alan arkadaşımızda burada tekrardan tebrik ederim klanlar tarihinde bir ilki bana yaşattı. Onun sayesinde bir çok arkadaşım da ha oldu. Önemli olanda burada güzel vakit geçirip stres atmak degilmidir.
Boş muhabbetlere diyecek sözüm yok,
Adam gibi adam olanlara selam ve saygılarımı sunarım. Başarılar dilerim

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Platini "Büyük takımlar aldığı kupalarla,küçük takımlar ise yendiği büyük takımlarla övünür." Ama Hasan abi galiba yaşlanmaya başlamış artık veteran olma vakti gelmiş :D

DeletedUser57859

Ziyaretçi
bir köy alımını geriğinden fazla abartmışsınız kimse köy kaybetmicek diye bi durum yok herkes köy verir bu oyun içinde basit şeyler bunlar bu kadar büyütmenin manası ne anlamadım

Bloww burda..

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Hayırlı Akşamlar,
Bunun bir oyun olduğu bilincinde bu oyunu oynamaya çalışıyorum. Oyunda şahsım adına ve yanımda bulunan arkadaşlarımla bir çok başarı sagladım. Nasıl başarı geliyorsa bazende rakibin başarı saglar. Benim köyümü alan arkadaşı köyü aldıktan sonra tebrik ettim.
Bu sadece bir oyun fetih kadar kayıpta yaşayacaksın. Oyunun güzelligi budur. Oyunda her playere saygı duyarım. Herkese başarılar dilerim.
Köyü alan arkadaşımızda burada tekrardan tebrik ederim klanlar tarihinde bir ilki bana yaşattı. Onun sayesinde bir çok arkadaşım da ha oldu. Önemli olanda burada güzel vakit geçirip stres atmak degilmidir.
Boş muhabbetlere diyecek sözüm yok,
Adam gibi adam olanlara selam ve saygılarımı sunarım. Başarılar dilerim

Evet mrba 2 günlük banın ardından geldim yine sizleyim @atikkan bey skypede böyle bir kararmı aldınız gözlerim yasardı gerçekten sana ilk yaşatmış eleman :D yaw hemen hemen herdünya paket ediyolar seni be klanın yakasından düş artık elemanlarına yazık

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Platini "Büyük takımlar aldığı kupalarla,küçük takımlar ise yendiği büyük takımlarla övünür." Ama Hasan abi galiba yaşlanmaya başlamış artık veteran olma vakti gelmiş :D
aha bir paket daha gelmiş bu dokuztuglu nikini hatırladınmı w34 muydu neydi köyunu almıslardı forumda baya muhabbetin dönmüstü

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Sean paul sen git kumda oyna
La ne kadar boş bi insan in atikkan küfür etse mutlu mu olacan atikkana o köyü tek asker harcamadan geri aldırırım burada herkes sana bi yeri ile güler ranuna vadisi benim bölgemde siniz suanda 3 4 tane klana aynı anda savas açabiliriz ama biz güneybatı ya bakmak istiyoruz gerisi umrumuzda deil merkez hattımız cok sağlam o yüzden cok eğlenceli dünya
Elin pullugu ile gerdeğe girilmez cesaretin varsa gitte atikkan dan köyü sen al
sanada melahatm i desek jamıryu oğlan :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
bak şimdi sana şunu diyorum. sen konuş sen dinle buraya birdaha senin için birsey yazmıcam çünkü; boş konusuyorsun gerek duymuyorum.sen salllaa istediğin kadar ama bilen bildiği için no problem. understant