Aztek Klanı Üstat atikkan savaş raporu

• Konuyu başlatan DeletedUser66552
  • Başlangıç tarihi

egehema.

Okçu
Çok acı olmuş.. Aztek gibi bir klan, kurucusunu bile koruyamayıp köy vermesi amatörlükten başka birşey değil.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Olm adama hırs yaptıracaksınız yazık olacak sonra :D Ayrıca bu çok uzun vadeli ve yanında yarın yokmuş gibi pre basan bi adamla oyun başı neden kapışsın ? İleride zaten prenin bi önemi kalmayacak.Ayrıca amatör dediğiniz adam w37 de 1. 3 haneli rakamlarda başarıları var :D

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Kaybedilen koy orada duruyor ileriki bir zaman daha buyumus ve gelismis olarak tekrar klan tarafindan alinacaktir. Yatirim olarak dusunun.

:D oy geri alınacakmış klan tarafından karşı taraf armutmu topluyor :D şii siz bence klan olarak hesap sil yapın daha doğrusu

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Olm adama hırs yaptıracaksınız yazık olacak sonra :D Ayrıca bu çok uzun vadeli ve yanında yarın yokmuş gibi pre basan bi adamla oyun başı neden kapışsın ? İleride zaten prenin bi önemi kalmayacak.Ayrıca amatör dediğiniz adam w37 de 1. 3 haneli rakamlarda başarıları var :D

Atikkan denilen adam w34 te topuk yaylasın'da antrenmana mı kaçtı bi sor lo hele bi sor yav ekibine üzülüyorum ekibi güzel kendi çöps+çöps D:

DeletedUser65843

Ziyaretçi
formun yeni yüzü nasılsın.d
adamın köyü aldin hele savaş bitmedi dur bi daha biz gelmedik

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ciciş ne demek :D klanlar hayatımda ilk defa cicişlendim :

emanet sahip cık geliyoruzzzz:)

DeletedUser65843

Ziyaretçi
zaten baksana emanet almıslar ..emaneti almaya gitmeliyiz..

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Klanlar tarihinin en kötü dünyasında bile kavga var. İşte bu yüzden bu forumu seviyorum <3

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Bu raporu kim yayınladı bilmiyorum aztek ile düşman deiliz savaş raporları kısmında bireysel bi saldırı erhan biz aztek ile savaşmayız atikkan hasan abi w21 de arkamizdan vursa ama sınırımızda cok aktif oyuncu var aztek sınırın da ben dahil o yuzden amaç bizde kızıl elma

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Bence bu konudaki mesajlarda silinsin gereksiz mesajlaşmalar var oyun başında herkes köy alır verir oyun sonuçta bunda art niyet aranmamalı seversin sevmezsin ayrı konu
34.dünyada arkandan atıp tutanları tutuyorsunuz çok çelişkilisiniz adres istersen skype görüşmeleri ve ss ler iözelden yaz bana ben yollarım sana özelden

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Bu raporu kim yayınladı bilmiyorum aztek ile düşman deiliz savaş raporları kısmında bireysel bi saldırı erhan biz aztek ile savaşmayız atikkan hasan abi w21 de arkamizdan vursa ama sınırımızda cok aktif oyuncu var aztek sınırın da ben dahil o yuzden amaç bizde kızıl elma

atikan abini çok mu seviyosun o goygoyu çok sever sende nasiplenmissin mazallah

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Sean paul elin ki ile gerdeğe girme köyü alan star klanları benim klanim atikkan ı cok sevsem o köyü aldırmazdım kimseye star klanları başkanına yaz jamiryuu kim diye burada tatava yapma cesaretin varsa git aztegin yanına biz hiç-bir türlü aztek ile savasmayacaz bu saatten sonra kalanlarımdan fake atanin bile canını yakarım ama aztekle savaşacaz diye gelen herkes aztegin skype sine düşüyor kuzeyi birak cesaretin varsa güneydoğu ya git güneybatı ya gel diyecem atikkana bunu yapanlar senin 2 klanina neler yapar

DeletedUser66554

Ziyaretçi
34.dünyada arkandan atıp tutanları tutuyorsunuz çok çelişkilisiniz adres istersen skype görüşmeleri ve ss ler iözelden yaz bana ben yollarım sana özelden

Abisinede giydirmis boyle yaparak dunya kapatack .multilerle savasan yazisan tek adam:)kndisine soruyor kendisi cvpliyor