Aztek Klanı Üstat atikkan savaş raporu

• Konuyu başlatan DeletedUser66552
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Burada öten rauna vadisi abilerinden sab tan açıkça yazayim savunma almaya mi gitti saba yazık bi oyun icin 50 türlü oyuna bizle diplomasi yap rauna vadidisi bosuna dert yanma cok yakınsın keske saldırı çıksanda bana bende bisey denesem .d

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Biz frenzy i mi destekleyemedik sacma sapan konuşmayın yazin sorun niye klanda deilsin diye

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Bilmiyorim sizde beni tanırsınız bu server işlerim var oyuna arada bakıyorum 1 aya otururuz ben sadece diplomasi yaptığımız klanın gidip düşman oyuncuyu klanına almasını anlayamam

DeletedUser65479

Ziyaretçi
premıummmmmm hediyeli sorumuz geliyor ekran basina gençler aşağıdaki soruyu doğru cevaplıyana yanıtla 1 k pre

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/atikkanı-kim-paket-etmiştir.37228/#post-706091
W 44 teki şizofren klanı gibisin bizden bir köy aldılar 40 gün konuştular sonuç hesap sil yaptılar herkes köy alır köy verir adı üstünde strateji oyunu bu kadar kasmayın bu oyunda strateji sahibi kişiler oyunu kazanır. Bu arada pren var diye artistlik yapma bir bakarsın senden daha fazla parası olan çıkar seni ezer o zaman burda gelir burda presi benden daha fazlaydı olayına girersin bu sefer tam rezil olursun

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Sean paul bos beleş birisi sadece raporu bizim saldırı raporları kısmından alıp casus sayesinde burada paylaşım yapan boş birisi

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Burada öten rauna vadisi abilerinden sab tan açıkça yazayim savunma almaya mi gitti saba yazık bi oyun icin 50 türlü oyuna bizle diplomasi yap rauna vadidisi bosuna dert yanma cok yakınsın keske saldırı çıksanda bana bende bisey denesem .d

Allahtan uzun zamandır uğramadık bana da eğlence çıkmış baksana ya :D :D

Şimdi öncelikle bahsi geçen şahsiyeti tanımıyorum lakin asıl merak edilen soruyu efsanevi oduncu olan size sormak istiyorum. Kesilen onlarca kami ve misyoner var bu durum yalnız size mi bu kadar dokunuyor ?

Yok hayır değilse bayram değil seyran değil enişteniz sizi her öptüğünde neden soluğu klanlar forumunda alıyorsunuz ? :p

DeletedUser65479

Ziyaretçi
@Nesus Birşeyleri yanlış anlamışın , Sean paul adlı devamlı paylaşım yapan arkadaş , ne köyü alan kişi nede star klanı üyesi :)
Biliyorum usta sorun oyunu oyun olarak bırakmadıkları sorun zaten git bak 44 formuna şizofren atıp tuttu sizi şöyle yaparız böyle yaparız sonuç Hesap sil demek ki her şey pre değil usta birde kaçak pre çeken oyuncuları var onu söylemiyorum bile onuda bahane eden elemanlar var gerisini sen düşün artık

DeletedUser55043

Ziyaretçi
Allahtan uzun zamandır uğramadık bana da eğlence çıkmış baksana ya :D :D

Şimdi öncelikle bahsi geçen şahsiyeti tanımıyorum lakin asıl merak edilen soruyu efsanevi oduncu olan size sormak istiyorum. Kesilen onlarca kami ve misyoner var bu durum yalnız size mi bu kadar dokunuyor ?

Yok hayır değilse bayram değil seyran değil enişteniz sizi her öptüğünde neden soluğu klanlar forumunda alıyorsunuz ? :p

Yok canım o kadarda değildir ya , sanki biraz abarttınız gibi geldi bana :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Size op yapmadık diplomasi talebiniz varmış çılgına ufaktan vuruyorlar savaştan omce bende koy almistim onlarida eklesek15 1 olacakti köy alımları 8.0 suanda ama vefa klanları başkanı forumda oynamayi seviyor.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Yok hasan abi şu ara biz popüler olduk sean paul denen multi topuk yaptı

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Şu üst tarafta lakırtı eden arkadaşı birisi uyandırsın geldik :D:D

DeletedUser61446

Ziyaretçi
vay arkadas altı üstü 1 köy alınmıs ne kadar abartmıssınız herkes köy alır verir fazlada şey yapmayın

DeletedUser66609

Ziyaretçi
eğer bu aztek 37 deki eskiyanin modlarla arasi iyi olmasi yuzunden op gunu kafa adamlarinin ban yemesine karsilik hesap sil yapip 3 ay sonra geriden gelen SANCAK klaniysa gecmis olsun dusmanlara ama o sancak ekibini cok iyi biliyorum. bu kadar bos muhabbet yapmazdi yaptirmazdi icraatte konusurdu insallah sAncak ekibini dagitmamislardir