DÜNYA SAVAŞI =)

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65858

Ziyaretçi
Tabiki kazanır:) birşeyler yazmış arkadaslar da cevap versem gerek YÖK sadece uzar gider:) ama su tablodan da sunu anlar bu w de olmayan bir oyuncu.. dünya bir yerde şaman bir yerde:) ve bizi 2 3 aydır hala bitiremediler.. ama helal olsun gerçekten.. bu birliktelikleri çok şey kazandırdı o klanlara.. en azından su ana kadar şaman vardı da tek vücûd olabildiler.. biz gidince ne yapacaklar onu düşünüyorum.. su sözüm ona elemanlar için bi daha dünyaya başlarsam oyuna para yatıracağım.. para ile satın alınacak çok player var..

myw**

Dük

beni toplarlar kardeşim ne kazanması

Tabiki kazanır:) birşeyler yazmış arkadaslar da cevap versem gerek YÖK sadece uzar gider:) ama su tablodan da sunu anlar bu w de olmayan bir oyuncu.. dünya bir yerde şaman bir yerde:) ve bizi 2 3 aydır hala bitiremediler.. ama helal olsun gerçekten.. bu birliktelikleri çok şey kazandırdı o klanlara.. en azından su ana kadar şaman vardı da tek vücûd olabildiler.. biz gidince ne yapacaklar onu düşünüyorum.. su sözüm ona elemanlar için bi daha dünyaya başlarsam oyuna para yatıracağım.. para ile satın alınacak çok player var..

sizden sonrasını bırakda sizden sonra kalacaklar düşünsün kafanızı yormayın o işlere :)

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Oysa ne umutlarla başladım w43 e meğer sonunda silinip gitmek varmış dümbük kader

Benim kadar rahat bir adamı ömrünüzde göremezsiniz takmayın yav oyun bu hayat kısa beyler günler geçiyor...

DeletedUser65858

Ziyaretçi
beni toplarlar kardeşim ne kazanması

sizden sonrasını bırakda sizden sonra kalacaklar düşünsün kafanızı yormayın o işlere :)

Neden insan değil miyiz biz.. hep sonrasını düşünmeyiz mi biz İnsan olarak:) hani İnsan dışı mahluklar dediğiniz gibi sonrasını düşünmez.. yer içer gezer.. ama biz İnsan olarak öyle değil.. asıl düşünmezsek farkımız kalmaz.. bizde böyle en azından sizin oraları bilmem:)

myw**

Dük
Neden insan değil miyiz biz.. hep sonrasını düşünmeyiz mi biz İnsan olarak:) hani İnsan dışı mahluklar dediğiniz gibi sonrasını düşünmez.. yer içer gezer.. ama biz İnsan olarak öyle değil.. asıl düşünmezsek farkımız kalmaz.. bizde böyle en azından sizin oraları bilmem:)

anladım hocam kolay gelsin :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi
öncelikle ben zaten SQUAD klanındaydım hep beraber şamanla birleştik honor u hiç duymadım bıle yada hatırlamıyorum se7en konusuna gelınce sadece bıze saldıranlara saldırıldı ve bu başka türlü yansıdı size belli gelelım gunumuze sa yapıldıktan iki gün sonra önce ulu 18 ve blackcode gece yakınlardakı saman koylerını casuslayıp boş koylerı aldılar daha sonra bu ıkısıne bır ıkı ısım daha katıldı ve klanlar sa ıken bunlarla sınırdakıler savastı sa devam edıyodu bu süreçte nasıl olduysa ne sız o adamları klandan attınız nede bizim yönetim savaş ilan etti hiçbiri olmadı sa kalkalı daha bir hafta olmadı bile benım sızın ıcınızde ıkı tane koyum var baya baya ortanızda sa kalktıgında saldırıldı o koylere bu hayet normal sa kalktıgında yaptılar saldırıları cunku onlara lafım oyunu duzgun oynayan ınsanlar cogu bu belli ama sa yapıldıktan ıkı gun sonra çakallıp yapıp gece boş koylerı sa oldugun bı klanın koylerını ustelık toplamak ne demek bunları yapan ulu 18 ve blackcode dıgerının ısmını vermıcem oncu bunlardı cunku dıgerıde sanırım yonetımınızde oyun karakterı bu ıste bu adamların haberım yoktu fılan dıyemez hıcbır mır klan yonetıcısıde bu duruma

Yav güzel kardeşim müttefikken SQUAD klanı bir gecede hiç bir haber vermeden o bölgede bize gecenin 4ünde savaş açtı. Sabah uyandığımda boş köylere atılan misleri gördüm. O gün yöneticilerinizin alaycı bugün olanların tek sebebi. S.A varken saldırı çıkılması bunun sadece bir intikamıydı. O gün canı yananların ufak bir intikamıydı ve bi kaç köy aldıklarında saldırıları kesmelerini söyledim kestiler. Sizin gibi devam etmedik yöneticilerinin mesajlarına alay ederek dönüş yapmadım. Ne ektiyseniz onu biçtiniz başka hiç bir klanla anlaşmayı ilk bozan biz olmadık. Gelelim çok masum ŞAMAN klanlarına. Siz değil miydiniz SQUADı bir gecede bizim üzerimize salan siz değil miydiniz S7 klanlarını yine anlaşmamız varken gece 4te anlaşma bozdurup boş köylerimizi misleten sonrasında destekleyen siz değil miydiniz arkamızda oluşan HONNOR klanına bizle S.A varken destek atıp üzerimize salan. Kiminle anlaşmamız varsa onu destekleyip gece operasyonlarıyla üzerimize saldınız. Ancak oyunlarınız o kadar benzerdi ki HONNOR klanları S.A varken sizden aldığı destekle cesaretlenip op köylerini dağıtırken o mesajlar birer birer bana geliyodu. Şimdi bakıyorum da dünyanın en masum insanları olmuşsunuz. Bana ve klanıma ne yaparsanız aynısı ile size dönüş yaparım. Bakın oyuncularınızdan ekip ekip mesajlar alıyorum her gün bizim tarafımıza geçip sizi yıkıp kendilerini kurtarmak için. Hiç birisini kabul etmedim çünkü sizler gibi alengirli oyunları sevmiyorum. Hepiniz silinene kadar bu savaş devam edecek bu sayede biz kalanlar da daha dürüst bir dünyada oynayabiliriz. Bundan sonraki oynadığım her dünyada da hangi klanı yönetirsem yöneteyim ŞAMAN klanları kırmızı işaretlenecektir.

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Ulan hala Şamani bitiremediler diye geziniyormusunuz siz . Tüm Şaman hesap silse köyler barbara düşse barbarlar bitmez öyle ha deyince ne konuşuyonuz boş boş . :)

Bizim zamanımız var 1 ay sonra 2 ay sonra bilemedim 3 ay sonra toplar geceriz . Siz kendinize cektirdiginiz çileleri dusunun . Hala boş bir klan icin worlde o kadar emek veren ve emekleri heba olacak adamlari dusunun . Klan yönetiyorsaniz geniş çaplı dusunun , eziyet etmeyin insanlara . Klanı herkes kurar , elinden geldigi kadar yönetir . Önemli olan verilen emeklerin başariya ulaşmasıdır . Başariya ulaşamayacak şekilde emek veriliyorsa kuru gürültüden başka birşeyde değildir . Zamanınıza yazık , düşünün lan kafanız acımaz ;)

DeletedUser41911

Ziyaretçi
Şaman yönetiminde degilim bahsettiğiniz olayı bilmiyorum çünkü o zaman hem sınırda degildim hemde kendi halime takılıyodum foruma bile bakmıyordum ama inanırım dediklerinize sizde intikam almışsınız eyvallah bu dünyada her şey oluyo artık kısasa kısas olmuş

ayrıca birileri orda boş konuşup benim oyunculugumu sorgulamısın gücü kalmamış mış o yuzden hesap siliyormuş vs savaştan kaçan biri degilim sizinkiler iyi bilir hesabı rölantiye aldım muhtemelen yarın filanda sile alırım sebebi şamanla artık devam etmek istemememdir başka klan ada geçmem davet gelmesine rağmen iki klandan beraberler savaştıgım adamlar yapmam bunu bu arada şamana kimse sağlam mağlam demesin burda şuan soa ekibi ve benimde olduğum squad ekibi dışında savaşan yok daha şaman ekibinden kimseyi göremedim o kadar komik ki kim olduklarını bile dogru düzgün bilmiyoruz o derece hayalet gibiler eski dünyalardan bilenler biliyo sadece başka dünyalarda oynarmıyım bilmem ama şaman varsa içinde bidaha olmam neyse geride kalanlara iyi didişmeler hadi kalın saglıcakla kalp kırdıysak af ola

myw**

Dük
Şaman yönetiminde degilim bahsettiğiniz olayı bilmiyorum çünkü o zaman hem sınırda degildim hemde kendi halime takılıyodum foruma bile bakmıyordum ama inanırım dediklerinize sizde intikam almışsınız eyvallah bu dünyada her şey oluyo artık kısasa kısas olmuş

ayrıca birileri orda boş konuşup benim oyunculugumu sorgulamısın gücü kalmamış mış o yuzden hesap siliyormuş vs savaştan kaçan biri degilim sizinkiler iyi bilir hesabı rölantiye aldım muhtemelen yarın filanda sile alırım sebebi şamanla artık devam etmek istemememdir başka klan ada geçmem davet gelmesine rağmen iki klandan beraberler savaştıgım adamlar yapmam bunu bu arada şamana kimse sağlam mağlam demesin burda şuan soa ekibi ve benimde olduğum squad ekibi dışında savaşan yok daha şaman ekibinden kimseyi göremedim o kadar komik ki kim olduklarını bile dogru düzgün bilmiyoruz o derece hayalet gibiler eski dünyalardan bilenler biliyo sadece başka dünyalarda oynarmıyım bilmem ama şaman varsa içinde bidaha olmam neyse geride kalanlara iyi didişmeler hadi kalın saglıcakla kalp kırdıysak af ola

merak etme davet gelsede ben seni o klanlardan atılmanı talep ederdim zaten isteseydim başka klanda bu oynardım havası yaratma burda oynayamazdın :) silmen en güzeli olmuş real hayatında başarılar

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Beni de sileceklerdi erhan hatirliyo musun benim hesap sildigimi goruceklerdi :))) arkadasa farkli klanlardan davet gelmis gokhanla ben davet atmadigima gore erhan sana pre vereyim bize gel demistir heralde :)))) halen yalanlara devam ediyorsun ya cidden komiksin :))

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Sile aldiklarinda barbar olucaklar demissinde suan barbardan farklari yok zaten 100 puanlik barbar alip sav basip on tarafa yolliyolar kami basip yollasalar mutlu olucam oda yok hakanyavasin her koyu 20 ciftlik savla dolmus en az ama icraat yok :))

DeletedUser61081

Ziyaretçi
bunu bu arada şamana kimse sağlam mağlam demesin burda şuan soa ekibi ve benimde olduğum squad ekibi dışında savaşan yok daha şaman ekibinden kimseyi göremedim o kadar komik ki kim olduklarını bile dogru düzgün bilmiyoruz o derece hayalet gibiler

İçimden geçenler =) Şaman kim =) normalde 2 klan olarak giren 12 klana çıkan bu toplamanın toplaması klanın asıl oyuncuları kim =)) Klanı kurucusu ekselansı neden kimse iplemiyor ve tanımıyor =)

DeletedUser65858

Ziyaretçi
İçimden geçenler =) Şaman kim =) normalde 2 klan olarak giren 12 klana çıkan bu toplamanın toplaması klanın asıl oyuncuları kim =)) Klanı kurucusu ekselansı neden kimse iplemiyor ve tanımıyor =)

Özel durumları var abi ondan dolayı.. yani babası vefat etti ve ciddi sağlık sorunları yaşıyor hastahane ameliyat gibi.. Allah şifa sını versin insallah..

DeletedUser63833

Ziyaretçi

içinde kalsın bırak ..geçirme bole şeyleri içinden.