İSYAN - METEOR - TUĞRA & BANG

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63005

Ziyaretçi
siz vura vura aldığınızı sanmaya devam edin :) vurursun gol olur ama maç devam ediyo bangde vuracak merak etme ;) gittiniz pasifleri aldınız o kadar iyiydiniz zenciye niye bişey yapamadınız oynayan adam ortada ondanda ala ala 3ün 1ini aldınız :D hadi işinizie gidin pasifleri toplayın aktifler geldiğinde o zaman konuşalım ;)

DeletedUser65682

Ziyaretçi
İSYAN dünya hızı 1 be biraderim , hemen aldık verdik ooo bitti sanıyor . Yapcak bsy yok yavaş yavaş ogrencekler oyunu :)

siz vura vura aldığınızı sanmaya devam edin :) vurursun gol olur ama maç devam ediyo bangde vuracak merak etme ;) gittiniz pasifleri aldınız o kadar iyiydiniz zenciye niye bişey yapamadınız oynayan adam ortada ondanda ala ala 3ün 1ini aldınız :D hadi işinizie gidin pasifleri toplayın aktifler geldiğinde o zaman konuşalım ;)
ağlayacaksanız oynamayın olum şu oyunu boşuna üzüyorsunuz kendinizi 200k üstü 2 tane oyuncunuzu sildik hala pasif diyor klanın %30 u op yaptı ona rağmen 65 köy düştü hayır gülmeyeceğim ama dayanamıyorum :D:D

İSYAN dünya hızı 1 be biraderim , hemen aldık verdik ooo bitti sanıyor . Yapcak bsy yok yavaş yavaş ogrencekler oyunu :)
yok be daha bitmedi hemen bitmez vurduk aldık şimdi kısa bir zaman içinde tekrar vuracağız bakalım kaç köy düşecek sonra yine vuracağız falan işte bang bırakana kadar :D

DeletedUser49018

Ziyaretçi
yok be daha bitmedi hemen bitmez vurduk aldık şimdi kısa bir zaman içinde tekrar vuracağız bakalım kaç köy düşecek sonra yine vuracağız falan işte bang bırakana kadar :D

1 ay sonra burada yazacakları yazılar.

"İsyan çok kalabalıktı"

"Tüm dünya vs biz"

...

1 ay sonra burada yazacakları yazılar.

"İsyan çok kalabalıktı"

"Tüm dünya vs biz"

...
daha ben sınıra gidemedim öyle bir sıkıntıda var 2 köye gittim opta birini savunmalar yetişmeden geri verdik diğeride sadakat 1 de kaldı misler abdestsiz çıktı sınıra yerleşeyim uykuya hasret bırakıcam sizi :D dediğiniz gibi daha savaş başlamadı bile :D

DeletedUser48943

Ziyaretçi
pG85LJ.jpg

FoRoVeR - 22 köy kaybetmiş
kaleci530 - 20 köy kaybetmiş
alishksk - 14 köy kaybetmiş
Atar270 - 11 köy kaybetmiş
yusuf508 -10 köy kaybetmiş

bu kişiler 15+ köyü olan "PASİF" kişiler demek ki :D zira istatistiğe yansımasın diye bi süre sonra klandan atmışsınız. tw statsdan kontrollerini sağlayabilir herkes.:cool:

DeletedUser48943

Ziyaretçi
zamanında OCEAN'a daldıklarında OCEAN kalabalık 4 klansınız dediğinde sizin diplomatik hatanız siz de kalabalık olsaydınız dediler. Aynı şekilde burdan iletiyorum. Ayrıca sen op yediğini mi düşünüyorsun? Terbiye sınırlarını felan hemen aşmış ağlama modu devreye girmiş hahahaha :D

Yapılan oplarda "isko"yu görüyorsan o zaman korkmalısın bence. :cool:

DeletedUser63005

Ziyaretçi
yav vallahi çok komiksiniz hiç dediğimi okumadan topladıkları pasiflere bakıyolar ben size diyorumki o kadar adam zenciye op yaptınız ala ala 3ün 1ini aldınız madem o kadar iyiydiniz niye onuda silemediniz ? hemen bi foto istatistik fln daha savaş yeni başladı üye olarak çoksunuz ama fazlasıyla boşsunuz ve şu uykuya hasret bırakacak arkadaşta lütfen bian önce sınıra taşınsında hasret kalalım hatta sadece benle uğraşabilirsin insomnia hastasıyım uyku problemim yok ama sen uykuya hasret kalırsın uyarayım ;) dahada konuşmaya gerek yok savaşın ilerki zamanlarındada inş. bu şekilde istatistik paylaşırsınız. Selametle

DeletedUser48943

Ziyaretçi
zencinin 60+ köyü var 5-10'una gidildi taş çatlasın. ya hepsine birden gidilse? işte o zaman oyunculuğu belli olur. O yüzden ağlamayalım ben buraya yensek de yenilsek de istatistikleri zaman zaman paylaşacağım o zamana kadar kaybol burdan :cool:

DeletedUser63005

Ziyaretçi
zenciin tüm köylerinede gitseniz bi halt olmazdı öyle 5-10 köy diye ağlamayın ayrıcada önce insan olmayı öğren sonra konuşmaya kalk kaybol fln sen bi insan ol insanlık dersi al anandan babandan sonra burda oyunculuğu öğrenirsin anan baban sana saygıyı saygılı konuşmayı öğretmemişse yapacak birşey yok haydi eyvallah

DeletedUser38381

Ziyaretçi
zenciin tüm köylerinede gitseniz bi halt olmazdı öyle 5-10 köy diye ağlamayın ayrıcada önce insan olmayı öğren sonra konuşmaya kalk kaybol fln sen bi insan ol insanlık dersi al anandan babandan sonra burda oyunculuğu öğrenirsin anan baban sana saygıyı saygılı konuşmayı öğretmemişse yapacak birşey yok haydi eyvallah

nasıl 5-10 köye gitmek ile 60 köye gitmek arasında fark yok?
varsayalım adamın 30 köyü savunma 10 köyüne operasyon yapılıyor savunmasını 3er çiftlik böler ama adamın 60 köyüne birden gidersen sen hesap et savunma nasıl bölünüceğini he arkadaş çok iyi oyuncudur köy vermez diyorsan ona söyleyecek bir şeyim olmaz.
biraz mantığını kullanırsan 10 köy ile 60 köye gitme arasındaki farkı anlarsın.

yav arkadaşım zenci köy vermemiş sen zenciden daha çok konuşuyorsun burdan zenciye senin aracılığınla tebriklerimi ileteyim bari boşa gitmesin burda oynayan herkesin oyun bilgisi tecrübesi vardır ve aktif bir oyuncunun köy vermemesi normaldir :D

DeletedUser49018

Ziyaretçi
Blacktime nickli arkadaş gerek yaş olarak gerek tecrübe olarak zayıf olsa gerek bu yüzden pek ses etmeyeceğim artık ona. Hem Bang Hem de bizim için eğlenceli bir savaş olur umarım. Kim kazanırsa kazansın iki klanın sonraki dünyalarda müttefik olabileceğini düşünerek davranalım

DeletedUser48943

Ziyaretçi
sen kimsin len bana terbiye öğretiyosun aklınca. oyununa bak çocuğum oyununa hakaret boyutunu iyice aştın seviyene inemeyeceğim :D

DeletedUser48943

Ziyaretçi
rJZdJB.jpg

operasyon yapılmıyor kişisel oyunlarla alınıyor bu köyler bilginiz olsun..

DeletedUser48943

Ziyaretçi
havada isko kokusu mu var desem korkusu mu var desem ne desem bilemedim

DeletedUser65803

Ziyaretçi
iskambil kardeşim merhabalar yanımda oldukları için yazma gereği duydum.önemli işler nedeniyle oyunu bırakmak zorunda kaldım ancak savaşta 200 k ustu ve pasif değil dediğin FoRoVeR - 22 köy kaybetmiş
kaleci530 - 20 köy kaybetmiş bu 2 arkadaş hayatımda gördüğüm en pasif oyunculardı sadece beleşe köy ve barbar aldılar sonrada paşa paşa verdiler.Ve burdan meteorada saygılar sizin gibi satıcı birini görmedim :) kendilerini güçlendiren bang satan onlar.