İSYAN - METEOR - TUĞRA & BANG

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
herkes için hayırlı uğurlu olsun.

iyi olan kazansın dicem de yine ben kazancam :p

DeletedUser65682

Ziyaretçi
Şimdi burda uzun yazılar yazıp kafa şişirmeye gerek yok . Kuru kalabalıksınız . neden diyceksin
O kadar klan, o kadar oyuncu, o kadar köy operasyonda kaç köye gidiyorsunuz ortada ?
nickimi suan vermiyorm . Dunya sonuna kalırsanız ozelden ben sana nickimi atarm

DeletedUser48943

Ziyaretçi
ne opu la şu rezillikten sonra op mu yapılır sizin hiç mi gururunuz yok. biz random oynuyoruz yoksa toplu bi üflesek uçacaksınız :D

jQjALj.jpg

DeletedUser65682

Ziyaretçi
Yazık garibim beni BANG den sandı :))
Gülsem nefesime yazık , Hadi bakalm İSYAN sülalesi vurun devam süpersiniz akıyorsunuz maşallah

DeletedUser48943

Ziyaretçi
tuğrayı ben müt ekledim sanki :D

ben operasyon yaparım gençler :D

Sonuncu Mütünüzü beğenmedim ihtiyar delikanlı diğeri daha samimi geldi :)

Seninde köylerini almışlar :) Heryerdesin usta bari tekrar word 41 başlada bir olayını görelim :)
nick istiyorsan veririz sıkıntı yok biz korkak oynamayız ama önce sen delikalı gibi nick ver ben sana oyundan bizzat yazıcam bu lafım sadece sana değil yukardaki korkak arkadaşada :D 39 da oynuyorum 41 e de tekrar başladım ayrıca köylerimi alan arkadaşlara oyundan bi yaz sor bakayım beni onlar sana cevap versin ben değil :D

Bangin alt klanları fazla yok o savaşa Vegas klanları katılmazsa Bangi bittirirsiniz Vegas katılırsa uzun savaş sizi bekler abi
valla savaşa kim katılır bilemem vegasta bizi düşman olarak görüyorsa katılsın hocam çekinmeyiz kimseden bang bizle savaşmak istedi bizde savaş açtık kaybeden kazananı tebrik edebiliyorsa oyun sonunda bence problem yoktur ama savaşın uzun olması fena olmaz kışı geçirecek bir savaş olsun yeter bana zevkimi alırım :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
o değilde isyan gidip bangin pasiflerini toplayıpta iş yapıyorum sanması :) çok erken konuşuyosunuz gençler daha savaş yeni başladı :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
spammer vurdu crycovera ve goooooool 90...

vura vura alıyoruz ciğerim boş beleş toplamıyoruz :cool:

LOg18J.jpg