İSYAN - METEOR - TUĞRA & BANG

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
son olarak gençleeer;

burası sidik yarıştırabileceğiniz yer veya bir ağlama duvarı değil. Kemik atan olmadıkça ötmeyin; ötmeyin ki biz de diyelim vay beee BANG BANG BANG YOU ARE DEAD ashfsajfa :p:cool:

DeletedUser65479

Ziyaretçi
son olarak gençleeer;

burası sidik yarıştırabileceğiniz yer veya bir ağlama duvarı değil. Kemik atan olmadıkça ötmeyin; ötmeyin ki biz de diyelim vay beee BANG BANG BANG YOU ARE DEAD ashfsajfa :p:cool:
İsmail abi sizin tuğrayla mütlük vardı hala duruyor mu o :D En son Tuğra Vegasın Koynundaydı :D

DeletedUser65682

Ziyaretçi
Bari şu turkiyedeki ortalama zeka seviyesini düşürmeyin !

Adam demiş ki : Klan klan gezip destek topladın . Adam sizin sınırınızda , ortada bir savaş var . Adam müttefik klanına geçip sınır köylerine destek alıyor . Bu arkadaşa dert oluyor . Madem ortada bir savaş var herşey mübah. Evet OCEAN a o kadar klanın girilip ocean ın silinmesi çok büyük bir diplomatik hataydı OCEAN için . Ama suan BANG ve ekibi siz 10 klansınız bize saldırıyorsunuz ehe ehe diye aglamıyorki . Adamlar paşa paşa sınırı savunmaya calısıyolar . Ve hala gordugun gibi en yukarıdalar . İSYAN cephesine gelecek olursak . Eninde sonunda biteceksiniz zaten , ama öyle ama böyle . Degisen bsey olmuyck . İşin güzel tarafıda siz o klanları tek tek silerken bu forumdaki yazılarını silmesende bizde bu yazıları gösterip cumle aleme seni rezil etsek genel forumda.

He birde ikide bir yırtık dondan çıkar gibi savaş istatistiği paylaşıyorsun , ama hicbirseye fayda etmiyor . Bak paşalar gibi BANG de VEGAS da zirvede duruyor

beyler seviyeyi düşürmeyelim lütfen yukarda anlatıldığı gibi 600 e 80 kişilik fark yok zaten bizim klanın bir kısmı erenle savaşıyor bange fake bile atmıyorlar ama bu bahane değil tabii ki kaç cephemiz varsa savaşırız daha savaşın başı diye düşünüyorum umarım güzel savaş olur çeneler yerine raporlar konusursa daha güzel olacaktır
Not:evet 150 köylük bir fark var ama ben hiçbir zaman istatistik bağımlısı olmadım çünkü ne savaşların kaç k farktan döndüğünü gördüm 39.dünyada istatistik olarak 600 gerideyiz ama bu sorun değil mesela :

Adam demiş ki : Klan klan gezip destek topladın . Adam sizin sınırınızda , ortada bir savaş var . Adam müttefik klanına geçip sınır köylerine destek alıyor . Bu arkadaşa dert oluyor . Madem ortada bir savaş var herşey mübah. Evet OCEAN a o kadar klanın girilip ocean ın silinmesi çok büyük bir diplomatik hataydı OCEAN için . Ama suan BANG ve ekibi siz 10 klansınız bize saldırıyorsunuz ehe ehe diye aglamıyorki . Adamlar paşa paşa sınırı savunmaya calısıyolar . Ve hala gordugun gibi en yukarıdalar . İSYAN cephesine gelecek olursak . Eninde sonunda biteceksiniz zaten , ama öyle ama böyle . Degisen bsey olmuyck . İşin güzel tarafıda siz o klanları tek tek silerken bu forumdaki yazılarını silmesende bizde bu yazıları gösterip cumle aleme seni rezil etsek genel forumda.

He birde ikide bir yırtık dondan çıkar gibi savaş istatistiği paylaşıyorsun , ama hicbirseye fayda etmiyor . Bak paşalar gibi BANG de VEGAS da zirvede duruyor
arkadaşım bu olaya vegası karıştırma amacın ne şuan vegasla savaşımız yok olursa o zaman konuşursun hatta seninle sınırda konusuruz birlikte :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi

mesajları tekrar oku ağlayıp ağlamadıklarını görürsün. klan klan gezdiklerine takılmıyon da 11 klan oldugumuza mı takılıyosun. he gardaş 11 klanız savaştık dibine kadar savaşa savaşa birleştik bu hali aldık. boş beleş aşiret haliyle gelmedik buraya binlerce ordular kesildi emek verdik sonunda böyle olduk

sana giren çıkan ne burda? Zirve istiyorsan ben İSYAN da bi zirve çıkartırım yarısına bile yaklaşamayacağınız.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Konuyu kapatın arkadaşlar bu bir uyarıdır. Beni dinlemenizi öneriyorum yoksa müdahale etmek zorunda kalacağım.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
modum ben savaş istatistiklerini atıyom sürekli bunlar geldi bulaştı :p

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Size yaptığı aynı terbiyesizliği yaptı diyelim gerçi ben boş durur muyum verdim odunu verdim odunu :p:p

DeletedUser48943

Ziyaretçi
iskodan önce (i.ö.)
OyV76D.jpg

iskodan sonra (i.s.)
JOqnJQ.jpg

İstatistikler
Oyuncular
Sıra İsim Klan Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
8
masahimara0 - İSYAN* 14 - 3 - 530.470 - 1.612.446

Hadi eyw.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
savaş İSKO vs Bange dönmüştür beyler kesin bilgi yayalım