İSYAN - METEOR - TUĞRA & BANG

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
iskambil kardeşim merhabalar yanımda oldukları için yazma gereği duydum.önemli işler nedeniyle oyunu bırakmak zorunda kaldım ancak savaşta 200 k ustu ve pasif değil dediğin FoRoVeR - 22 köy kaybetmiş
kaleci530 - 20 köy kaybetmiş bu 2 arkadaş hayatımda gördüğüm en pasif oyunculardı sadece beleşe köy ve barbar aldılar sonrada paşa paşa verdiler.Ve burdan meteorada saygılar sizin gibi satıcı birini görmedim :) kendilerini güçlendiren bang satan onlar.

merhaba kardeşim.

öncelikle hepiniz pasifsiniz benim gözümde. sonrası sonra.

iyi günler.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Bu iskambile bir özgüven gelmiş 37 de atarlı atarlı gezinip sonra silinip giden kişi değilmi bu ? 37 de hiçbir başarısınıda görmedim ağlaması dışında

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Bu iskambile bir özgüven gelmiş 37 de atarlı atarlı gezinip sonra silinip giden kişi değilmi bu ? 37 de hiçbir başarısınıda görmedim ağlaması dışında

aynen sancak klanı tarafından silinirken düşmandan bir çok kişiden davet almasına rağmen klandaşlarını satmayan üstüne üstlük düşmanın bir çoğundan tebrik mesajı alan kişi doğru bildin. Hani sende w37'ye gelip bir hevesle bir ekip kurup çok kısa sürede elinize verdikleri uchica'ydın değil mi? aynen keke aynen :cool:

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Uchiha mı djajdajsjs o nickle oynamadımki 37 de hem bizim oynadığımız sürece boyunca yaptıklarımız hala 37 savaş raporlarında duruyor :) 50 gün falan takılmıştık galiba. Ama cidden sen zayıf birisin burada konuşuyor olman senin oyunculuğunu geliştirmiyor :)

Birde bizim elimize kim vermiş? Hahdhashahshsh

DeletedUser48943

Ziyaretçi
ağlayıp zırlayıp yönetimimizde iç karışıklık çıktı diye silip giden siz değil misiniz?

Hadi çocuğum oynamadığın dünyalar hakkında yorum yapma iş biliyorsan karşıma çık savaş bilmiyorsan boş yorum yapma :) Ağlama duvarı sanki bana

DeletedUser48943

Ziyaretçi
OyM0pD.jpg

istatistik mini eteğe benzer bir çok şeyi gösterir ama asıl göstermesi gerekeni gizler
Sir Alex Ferguson

DeletedUser62605

Ziyaretçi
ağlayıp zırlayıp yönetimimizde iç karışıklık çıktı diye silip giden siz değil misiniz?

Hadi çocuğum oynamadığın dünyalar hakkında yorum yapma iş biliyorsan karşıma çık savaş bilmiyorsan boş yorum yapma :) Ağlama duvarı sanki bana

Ağladınız derken dahdhahshs bak dediklerin birbiriyle örtüşmüyor cidden sen zaten zayıf birisin buralarda böyle istatisk atarak kendi zayıflığını örtemezsin :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Ağladınız derken dahdhahshs bak dediklerin birbiriyle örtüşmüyor cidden sen zaten zayıf birisin buralarda böyle istatisk atarak kendi zayıflığını örtemezsin :)

Alla alla ben mi yanlış anlıyorum yoksa klan profili de dahil olmak üzere oyuncu profillerinizde ben mi ağladım da hesap sildim. Koçum sen o dünyadan silinişinden kaç ay sonra dünyadan kaç klanın hesap sildiğini görmüşüm de gitmişim gir bi bak.

İstatistik atacam tabi hiç alakan olmayan bi yerde bana havlıyorsun hoşt ulan :p

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ahshahsahhahahshah oğlum sildiğimiz doğruda nerde ağlamışız ? Tasmanı gevşetmişler bu dünyada senin

DeletedUser48943

Ziyaretçi
sende maşallah hiç çıkartmıyorsun milletin kuklası olmaya devam aferin :cool:

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Adam hiçbir iddialı ekibin olmadığı dünyada birkaç köy aldı diye egoyu tavana vurdurmuş :D Yazık la ahshasahshs

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Adam hiçbir iddialı ekibin olmadığı dünyada birkaç köy aldı diye egoyu tavana vurdurmuş :D Yazık la ahshasahshs

Olm bunu w41de bir övüyorlar bir övüyorlar iskoda isko iskoda isko merak ettim bi araştırıp sordurayım dedim kimdir cidden sağlammıdır diye kime sorduysam tanımıyorum dedi asıl nicki maxiskoymuş bi kaçı belki prorespawn oyuncusudur onlar max'lı nick kullanıyolar fln dedi hiçbir kimsemi tanımaz bu kadar efsane oyuncuyu sonra dedim bi tw statsa bakayım w37 hariç hiçbir worldde icraati olmayan bi arkadaş w37dede 353k ile silinmiş gitmiş sonra w41e bi hesapla son savaşa çağırdılar onun için geldim dedi savaş istatistiklerine bakıyorum 360k saldırı kesimi 860k savunma kesimi var ve bu adam burda boş beleş konuşup kendini bişey sanıyor işin üzücü kısmı klanıda bunu kurtarıcı olarak görüyor hani diğer worldlerde bi icraati olsa gam yemem bide bikaç kişiden duydum benim bizzat duyumum DEĞİLDİR. bazı yerlerde pusulayı asıl ben kurdum asıl kurucusu benim fln demiş doğru yanlış bilmem bikaç aldığım duyum eğer böyle bi iddaada bulunduysan paşam sen cidden kafası güzel bi arkadaşımızsın

Olm bunu w41de bir övüyorlar bir övüyorlar iskoda isko iskoda isko merak ettim bi araştırıp sordurayım dedim kimdir cidden sağlammıdır diye kime sorduysam tanımıyorum dedi asıl nicki maxiskoymuş bi kaçı belki prorespawn oyuncusudur onlar max'lı nick kullanıyolar fln dedi hiçbir kimsemi tanımaz bu kadar efsane oyuncuyu sonra dedim bi tw statsa bakayım w37 hariç hiçbir worldde icraati olmayan bi arkadaş w37dede 353k ile silinmiş gitmiş sonra w41e bi hesapla son savaşa çağırdılar onun için geldim dedi savaş istatistiklerine bakıyorum 360k saldırı kesimi 860k savunma kesimi var ve bu adam burda boş beleş konuşup kendini bişey sanıyor işin üzücü kısmı klanıda bunu kurtarıcı olarak görüyor hani diğer worldlerde bi icraati olsa gam yemem bide bikaç kişiden duydum benim bizzat duyumum DEĞİLDİR. bazı yerlerde pusulayı asıl ben kurdum asıl kurucusu benim fln demiş doğru yanlış bilmem bikaç aldığım duyum eğer böyle bi iddaada bulunduysan paşam sen cidden kafası güzel bi arkadaşımızsın
uzun uzun yazardım da cevap olarak sıkıldım atışmaktan biraz gezip geleyim yazarım tamam :::::)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
pusulayı ben kurmuşumda muşmuşum da. Nerden nerenden duyuyorsun bilmiyorum şu ana kadar bang'den 5 köy aldım 1 köy verdim (o da aldığım köyün peşine mis takılmış öyle). Onun haricinde savaşta istatistiklerde çoğu kişinin önündeyim senin de dahil.

o yüzden boş boş konuşmak yerine oyununuza mı baksanız? daha op yapmadım farkındaysan :) ha bu arada köy farkı 150 gerçekten prof oyuncularsınız :)

Zenci 61

Mızrakçı
Selâmün aleyküm. En baştan beri forumu ve köy isimlerinizi takıp ediyorum biz sustukça dozajı artırarak devam ediyorsunuz. ilk önce havlamayınla başlayan kelimeler ardı arkasi kesilmedi. ne zaman susacaksınız diye bekliyorum. bu oyunu +18 oyuncularda oynuyor o yüzden biraz seviyeli konuşmalara başlayın artık gerek oyun içi mesajlarınız gerekse buradan.

1. madem o kadar iyidıniz size ilk savaş açtığımızda neden sa yapmak için uğraştınız?
bizim tuğraya saldırıp gücümüzü harcamamızı beklediniz.
2. 14 gün antlaşması vardi kimse kimseye saldırmıcak diye 12. op yaparak 200 kusur köye saldırdınız. ve biz bu süreçte bütün kamılerimizi harcamıştık..
3. içimizdeki arkadaşlarımızın bir kısmı savaş başlamadan oyunu bırakmıştı bir kısmı da savaş başladık tan sonra bıraktı. ve bu adamların köyleri full ordu dolu olanlarda vardı bizi yarı yolda bırakıp hesap sil yapan karakterde insanlarda vardı. gerçekten sıkıntısı olanlarda.
4. kamı ve meteor klanına gelirsek büyük ihanetin temelini atan kişiler. bölgedeki müttefik güvencesine güvenerek saldırı ordusu basan arkadaşlarımızı sırtından vurarak direk köyleri toparladılar.
5. 600 kişi olarak rakibiniz 80 kişiyiz. 150 köy fark açmışsın diye hava atmaya burada racon kesmeye çalışıyorsun. isyan klanı hariç bütün klanlarda bu duruma gülmekteler.
6. Bunların üzerine yok şundan şöyle böyle diyecekler kanıtlarını göstererek koysunlar.
7. İlk 20 sıralamada yer alıpda saldırı bile almadan saldırı atmadan hesap sil yapan şahsiyetler bunları okuyorlarsa bilsinler ki bizlerin hakları onlara helal değildir.

şimdi bunları neden söyledim bahane olsun diye değil biraz sussunda oyundan keyif alalım yenmek yenilmek mühim değil.

TyPHonE

Yasaklı
Uchiha mı djajdajsjs o nickle oynamadımki 37 de hem bizim oynadığımız sürece boyunca yaptıklarımız hala 37 savaş raporlarında duruyor :) 50 gün falan takılmıştık galiba. Ama cidden sen zayıf birisin burada konuşuyor olman senin oyunculuğunu geliştirmiyor :)

Birde bizim elimize kim vermiş? Hahdhashahshsh
Uchiha Clan çöp

DeletedUser48943

Ziyaretçi
evet anca müsait oldum hepinize cevap vercem merak etmeyin :)

En iddaalı ekibe de kafa tuttum sen merak etme :) Sizin iddialı ekip dediğiniz kimler örnek göstersene? Aşiret klanlarından mı bahsediyosun?

1) başka yerden duyduğun şeyleri öncelikle tam teyit ettir sonra buraya yapıştır. Totondan element uydurma.
2) savaş istatistiğinde ne görüyorsun? ben gösteriyim de kendini oyuncu sanmaya devam edip bana atıfta bulunma;
İstatistikler
Hepsi Klanlar Oyuncular

Sıra İsim Klan Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
11 masahimara0 İSYAN* 5 1 359.820 864.030
250 crycover -BANG- 1 1 458 66.117
3) şimdi sürünü de al git başka yerde öt :)

Selâmün aleyküm. En baştan beri forumu ve köy isimlerinizi takıp ediyorum biz sustukça dozajı artırarak devam ediyorsunuz. ilk önce havlamayınla başlayan kelimeler ardı arkasi kesilmedi. ne zaman susacaksınız diye bekliyorum. bu oyunu +18 oyuncularda oynuyor o yüzden biraz seviyeli konuşmalara başlayın artık gerek oyun içi mesajlarınız gerekse buradan.

1. madem o kadar iyidıniz size ilk savaş açtığımızda neden sa yapmak için uğraştınız?
bizim tuğraya saldırıp gücümüzü harcamamızı beklediniz.
2. 14 gün antlaşması vardi kimse kimseye saldırmıcak diye 12. op yaparak 200 kusur köye saldırdınız. ve biz bu süreçte bütün kamılerimizi harcamıştık..
3. içimizdeki arkadaşlarımızın bir kısmı savaş başlamadan oyunu bırakmıştı bir kısmı da savaş başladık tan sonra bıraktı. ve bu adamların köyleri full ordu dolu olanlarda vardı bizi yarı yolda bırakıp hesap sil yapan karakterde insanlarda vardı. gerçekten sıkıntısı olanlarda.
4. kamı ve meteor klanına gelirsek büyük ihanetin temelini atan kişiler. bölgedeki müttefik güvencesine güvenerek saldırı ordusu basan arkadaşlarımızı sırtından vurarak direk köyleri toparladılar.
5. 600 kişi olarak rakibiniz 80 kişiyiz. 150 köy fark açmışsın diye hava atmaya burada racon kesmeye çalışıyorsun. isyan klanı hariç bütün klanlarda bu duruma gülmekteler.
6. Bunların üzerine yok şundan şöyle böyle diyecekler kanıtlarını göstererek koysunlar.
7. İlk 20 sıralamada yer alıpda saldırı bile almadan saldırı atmadan hesap sil yapan şahsiyetler bunları okuyorlarsa bilsinler ki bizlerin hakları onlara helal değildir.

şimdi bunları neden söyledim bahane olsun diye değil biraz sussunda oyundan keyif alalım yenmek yenilmek mühim değil.

Aleykümselam. Seviye karşılıklı olur önce evcil şeylerine seviyeli olmalarını belirt.

1) ilk bize ne zaman savaş açtınız? diplomasiyi 14 güne bozacağız dediğiniz zaman mı? Sonrasında savaşırız da savaşmayız da belli olmaz dediğiniz zaman mı?
2) 14 gün anlaşması vardı dediniz diplomatlar tarafından konuşulan şeyde sizin diplomatınız ayın 4'ü bizim diplomatımız 4üne kadar olmaz muhtemel dedi. Hadi neyse dedik saldırı olmaz sol sınır bölgesinde bizden size fake bile atılmadı taa ki siz karaktersizlik yapıp söz verdik saldırmayız dediğiniz halde saldırdığınızda bu anlaşma zaten ortadan kalktı. Ha bu arada hala utanmadan operasyon yedik diyorsun. Operasyon felan olmadı size bunu bi kavrayın artık opçuk diyin ona siz. 150 köylük fark tamamiyle kişisel oyunla açılmış farktır.
3) Bana bu konulardan ağlama hakkın bulunmamakta. Ekibindeki adamlar seni iplemeyip seni yalnız bırakıyorsa bu senin ayıbındır yönetimin hatası vardır. Ayrıca hesap silen kişilerin nedenlerini de biliyorum ben burdan yazmıyım öncelikle adam olun da adam gibi klan yönetin.
4) Kami zaten size vuracaktı müttefiğiz ayağına maşa gibi kullanmaya çalıştınız o kadar zamandır. Şimdi size İSYAN'la birleşip şahlanınca mı laf oldu söz oldu?
5) Zamanında OCEAN klanına kaç klan girdiniz de hava attınız. OCEAN yalnızız biz öyle şerefli savaşıyoruz dediğinde ise "sizin diplomatik hatanız yalnız kalmasaydınız" diyen ben miydim siz mi? Ağlama duvarı değil koçum burası. Klan klan gezip köylerine savunma toplatmakla ne oyuncu oluyorsunuz ne adam oluyorsunuz.
6) Bana bi 600 kişiyi göster :D
7) O adamların şimdiye kadar yediğiniz hak'kına sayarsınız.