Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65084

Ziyaretçi
silin lan şu fotoyu iftardan evvel orucumuzu bozdurmayın :D:D:D 2 gr göz zevkimiz onuda bozdunuz yaaa:D:D egosu daha yakışıklı diyen kardeşime katılıyorum:p

DeletedUser15829

Ziyaretçi
BU NE SEVİYESİZLİKTİR YA. YOK O SENİN BABAN YOK O SENİN EMMİN YOK O SENİN ELTİN.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Yanlız mayıs ya da x bir kişide olsa şurada fotoğraf üstünden yorum yapmanız ne derece doğru? Görende sanır hepsi brad pitt, jude love. Seviye düştüde bu kadar düşmesin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence koca koca insanlar birbirlerine ayıp ediyorlar, ne büyük kininiz varmış. Çocuk gibi birbirinizi ifşalıyosunuz

Luciferr

Dük
Şununda altını çizeyim ben Mayıs görevini layıkıyla yerine getirmiyor vs tarzı bir yaklaşımda bulunmadım.
İlk mesajımdan şuan ki mesajıma kadar üzerinde durduğum konu bulunduğu konuma yakışır yaklaşımda bulunması.
Takım lideri olarak bir kişiye ileride çıkacak klanını kuracak bak tarzı cümleler yakışmıyor art niyet ararım ben burda.
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil herkesin seveni sevmeyeni vardır yöneticilerde insan onlarında sevip sevmediği illaki vardır.
Ama bu tarz cümleler tarafsızlığa gölge düşürüyor.

Abim seni hedef alan bir acıklama değildi, aslında kimseyi hedef alan bir söylem değildi benımkısı. Konu acıldı acılalı paranoya oldu azıcık sende sanırım :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
basbakan_ve_metin_feyzioglu_kapisti_capslar_patladi_iste_danistay_geyikleri_h89272.jpg

DeletedUser65084

Ziyaretçi
Ne oldu buraya resmimi koydun da? Beni ifşa ettin takımdan mı atılacağım? 10 yaşındaki çocuğun yapacağı işleri bir bir yapıyorsun. Resmi de kaldırmayacağım. Beni korkup hesap açan yöneticilerden mi sandınız?

bolu bjk ile jack in yazdıkları doğruysa boşuna ekipden atıldım vede boşuna global ban yedim bence,iftiraya uğradığımın kanıtları :D

barışda olsaydı keşke burada :p

Ne oldu buraya resmimi koydun da? Beni ifşa ettin takımdan mı atılacağım? 10 yaşındaki çocuğun yapacağı işleri bir bir yapıyorsun. Resmi de kaldırmayacağım. Beni korkup hesap açan yöneticilerden mi sandınız?

dsa.jpg

Buda iyi ama sayin modum xD derdinizi bu fotoyu görerek anlıyorum . Gorevinizde basarılar diliyorum

Eklentiler

• dsa.jpg
    dsa.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 16

DiOny SoS

Hafif Atlı
Şimdi benim aklımda 1-2 soru var.

1- Pusula kadrosundan 5-6 kişi mod oluyor ve belirli bir süre sonra atılıyorlar. Peki bu adamların atılmalarına sebep olucak hareketlerinde torpil vs olduğundan bahsediliyor. Peki bu adamlar torpil yaptılarsa kendi ekibi yerine gidip rakibe mi torpil yaptılar ?

2- Bu konular gündeme gelince insanın aklına ister istemez acaba şuanda da bu muhabbetler dönebilir mi ? diye bir soru geliyor. Son zamanlarda çıkan bu insiyatif cezaları konusu klasiklerden sonra standart dünyalarda da gündeme gelmeye başladı. bakıcı ihlali yapan, multi ihlali yapan kişilere global ban atıyorlarmış ve bunu yapanlar yeni alımı yapılan modlar. Bu insiyatif meselelerinin artık kurallara bağlanıp gerekirse standart kuralları/klasik kuralları gibisinden bir başlıkta bildirimi yapılsa ve insanlar buna göre cezalandırılsa en azından oyuncuların için rahat edip bu eski meselelerin dönmediği konusunda daha emin olmazlar mı ?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
4082 adlı eklentiyi görüntüle

Buda iyi ama sayin modum xD derdinizi bu fotoyu görerek anlıyorum . Gorevinizde basarılar diliyorum
Bu güne kadar hiç bir zaman kimliğimi gizlemedim. Gizleyecek de değilim. Bunu sen de biliyorsun. Bu resimler de silinirse forumdan benim silmeyeceğimi de biliyorsunuz. Bunları paylaşarak bir şey elde edemeyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bu insiyatif meselelerinin artık kurallara bağlanıp gerekirse standart kuralları/klasik kuralları gibisinden bir başlıkta bildirimi yapılsa ve insanlar buna göre cezalandırılsa en azından oyuncuların için rahat edip bu eski meselelerin dönmediği konusunda daha emin olmazlar mı ?

Ve bu hamle ile Orta Doğuda kartlar yeniden dağıtılır, ne yaptın be reis.

Bu güne kadar hiç bir zaman kimliğimi gizlemedim. Gizleyecek de değilim. Bunu sen de biliyorsun. Bu resimler de silinirse forumdan benim silmeyeceğimi de biliyorsunuz. Bunları paylaşarak bir şey elde edemeyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor.

İsim , ibare , ifsa yok ztn . Bilenler nasıl olsa biliyor , ben güldüğüm bir kismi atmıstım sadece . Olayı farklı yere cekmiyorum koaly gelsin :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Hazır modumuzu bulmuş, belliki diğer modlar da burayı takip eder ve comamızda kesinlikle gelecekken bu fırsatı kaçırmamam lazım :D Bu işin suyu çıktı çünkü artık klasikte bakıcı ilk ihlal 3 gün ceza falan :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.