Error-Şaman savaş başladı iki tarafa da hayırlı olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Öncelikle şunu izah etmek gerekirki Error'un Vendetta'ya ihanet mihanet ettiği yok . Ben Error klanına Vendetta'dan geçen bir üye olarak konuya açıklık getireyim. Vendetta klan başkanı Cengiz511 klanının üyelerine "köpeklerim" diyebiliyorsa orada zaten birlik beraberlikten bahsedilemez. Bu denli klanına küçük düşürücü ifadeler kullanan bir liderin de liderliğinden şüphe ederim . Vendetta'dan ayrılmamızın büyük ölçüde sebebi de buydu ve klan içi üst bi tabaka vardı her iş o tayfa arasında yapılıyor diğer üyeler önemsenmiyordu. Sonrasında savaşa gelecek olur isek Error-Şaman savaşı yeni başladı ama çetin bir mücadele olacağı ve Dünya kapatan tarafın büyük ölçüde belirleneceği bir savaş olacaği aşikar. Bir arkadaşta Error klanına Barbar topluyor demiş, ben Şaman klanının içinde de hiç Barbar göremedim. Ayrıca barbar toplansa bile her gün günün yağmacısı Error'dan çıkıyor . Nereden çıkıyor bu kadar yağma onu da bi düşünmek lazım . Aradaki çelişkiyi siz çöze durun arkadaşlar.
Savaş uzun bir savaş olacak mutlaka. ŞAMAN-ERROR savaşında iki tarafa da başarılar diliyorum . İyi olan kazansın .

Oyuncu olmuş foruma yazıyor siz kamilerinizi defleriniz saklamadınız mı klanın arkasından iş çevirip 1 gecede vurmadınız mı millet size boşalttıkları köyleri verdi.köy veren adamlara mis çıktınız.Adam olmak farklı bi konu.Klan değiştirebilirsin ama op günü kamim yok defim yok diyip hazırlık yaparsan önceden bu gökhanforgivenliktir.Bak işine

slavrator

Mızrakçı
Bir arkadaşta Error klanına Barbar topluyor demiş
şu kim di şu yazır mıydı 1.3 milyonu vardı 100k adamla aynı asker kesmiş toplamda. ne oldu ona isim değişmiş düşüşünü zevkle izliyorduk. Ne oldu Eror pts eror pts dolanıyordu en son bi eror aldı bi pts kafamız karıştı onu açıklasanıza :D

DeletedUser54099

Ziyaretçi
şu kim di şu yazır mıydı 1.3 milyonu vardı 100k adamla aynı asker kesmiş toplamda. ne oldu ona isim değişmiş düşüşünü zevkle izliyorduk. Ne oldu Eror pts eror pts dolanıyordu en son bi eror aldı bi pts kafamız karıştı onu açıklasanıza :D

Oyunu biraktilar onlar hacim . Sonucta bu bir oyunsa ister barbar toplar ister savasarak koy alir . Bir amac var ve bunun icin her yol mubah .
Baska bi arkadasta kami sakladigimizi soylemis . Bodozlama koye girip koylerindeki askerini patlatan optan bir haber olanlar bana bunlarla gelmesin :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
En başta şu konuyu duzeltiyim v klanlarina biz neden savaş açtık çünkü adamların ses kayıtları konuşmaları elimize geçti hala da mevcut vandetta.kurucusu cengiz abi burdaysa yüzü varsa ben burdayım bize karşı cephe almışlar bizi sadece kullanıyor larmis .Error da savaşmaktan korkan kimse yok herkesin istediği bu diyorum ki vamdettani n aktif ekibini geçemediler orda kaç klanın ne kadar asker kesimi yapıldı biliyomusun sen orası düştüğü an şamanın düşeceğini biliyorlar çünkü savaş dün başladı ne olacağını göreceğiz hep birlikte 2-3hafta sonra istatistik Ler paylasilir takip de bulunursunuz pasif oyuncunun köylerini toplamak kolaydir saman klanı için tabi bakalım artık ne yapacaklar pasif 30-40 köy toplasinlar operasyonda peki sonrasın da ne yapacaklar onu görecez şuan saman klanlarini bırak efendi klanının desteği bile bizim sınıra geliyor bilmem şimdi orayı hızlıca gecemedigimizi anlatabildim mi
Aga şöle bi yanlısın var efendden daha yeni destek geliyor bize ondan önceki 1 aylık savaşlarda sizi tuttuysak birlikte savaştıgımız için askerimiz oldugu halde içimize gelebilmenizin sebebide bissürü pasif oldugu için pasiflerin köyleride toplandı gibi az çok savaş daha yeni baslıyo :)

DeletedUser64779

Ziyaretçi
İttifak error rakip şaman

Eklentiler

• qweqw.png
    qweqw.png
    186 KB · Görüntüleme: 65

DeletedUser64779

Ziyaretçi
Savaş içerisinde bulunan pts ninde 8 köy alıp 21 köy verdiğini notlara eklemek isterim

DeletedUser63309

Ziyaretçi
Şaman 1.35- Error 2.40 ORAN VAR Handikap 1 2.30
0 1.70 bence bu oranlarla kupon yapmamak deliliktir

DeletedUser63309

Ziyaretçi
bas parayı bas parayı tecrübesiz paraları bunlağğğğ