DÜNYA GİDİŞATI VE İLERDE NELER OLACAĞINA DAİR DÜŞÜNCÜLER

DeletedUser63532

Ziyaretçi
W38 adminlerine sesleniyorum tüm hesapları baştan başla yapın :D 3. dünya savaşı çıkacak yoksa :D

DeletedUser64657

Ziyaretçi
Efendinin zemzemsuyu ve diger arkadaşla gayet sınırı var ve zemzemsuyunun hakkını vermek lazım gayet iyi is çıkarıyo ama daha efendi trol savası başlamadan Mustafa bize tufanla saldırmazlık yaptığı söylemişti bi beklersin tufan vursun

Batu çok konusuyosun bos konusuyosun olaydan zerre haberin yok.

DeletedUser64657

Ziyaretçi
Trol klanının içine de çözemedik biz aranızda bi anlaşmazlık var sanırım ne biliyim.Mesela bizden kimse kalkıp kafasına göre trole kamı atamazdı sinirlenip :) sonra biz tepki gösterince hesap sile alınıp sonra kaldırılıp sonra hesap el değiştirdi olmazdı mesela

Hshsshadhd batu guldurme beni hesap sile alip geri kaldirmamizin sebebi sizin tepkigostermeniz mi hesap sile alip geri kaldirdiktan sonra size kamiler cikildi hicbir seyy bilmiyosun kendin duymadan olaylari baskasinin lafiyla hereket etme

İncir çekirdeğini doldurmayan bir olay olduğunu biliyorum üstünkörü biliyorum,yeteri kadar biliyorum.O ona ne demiş o ne yapmış çok bağlayamadi bizi sis ve tufan varken açıkcası,herneyse aramızdaki savas hakkında başarılar sizlere .

Hshsshadhd batu guldurme beni hesap sile alip geri kaldirmamizin sebebi sizin tepkigostermeniz mi hesap sile alip geri kaldirdiktan sonra size kamiler cikildi hicbir seyy bilmiyosun kendin duymadan olaylari baskasinin lafiyla hereket etme
Mustafa'nın hesabından bahsediyorum yanlız.Nickini bilmiyorum.Mustafa bize kamileri çıktı tepki aldı sile aldı geri çıkardı hesap el değiştirdi sözde :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Bu nasıl bir üslup böyle yok kariniz kocaniz sizden başka böyle konuşan var mı ?

Sizin zorunuza ne gidiyor biliyormusun
$amanin lordkill i desteklemesi biz 3 cephede savasirken lordkile 100 serce k destek attık ve hala atiyoriz sizin hayaliniz tufan gelecek lordkill i silecek sab da hesap silecek diye çok hayal kurdunuz

Bu olmayınca şimdi millete saçma sapan hakaretler ediyorsunuz tufan bunu basarabilseydi tufanla sinirlarinizi birlestirebilseydiniz Alayına belayida silecektiniz sonra buralarda efelenecektiniz herkese :))))

Sizin bildikletinizi ben unutali onlarca world oldu .

Burayı ağlama duvarına cevirmeyin
.mustafa gitsin fantastik abisinden yardim istesin bütün $amani saldim üzerinize yağmur olup akacak ordular bekleyin bir- iki gün daha

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Ben en başında sonuna kadar ŞAMANIN TROLL klanıyla savaşmasına karşı cıktım.. bunu kendileride bilir.. lakın. ŞAMAN-SAB-TROLL-EFENDİ paktını.. troll ve efendi bozmuştur... ama TROLL TUFANLA S.A YAPARAK hem paktan çikmiştir hemde kendını müt.den düşürmüştür.. sen şindi bizim savaştımız klanla s.a yaparsan mut düşer yanliş mıyım .???..

bizde klan olarak SAB ve EFENDİ klanlarına mut. gereyi gerekenleri yapıyoruz.. TROLL klanı tufanla s.a yaparak hem bize hemde SAB yanlış yapmiştir.. Biz şuanda sadece mut. lik görevlerimizi yapıyoruz.

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Ben en başında sonuna kadar ŞAMANIN TROLL klanıyla savaşmasına karşı cıktım.. bunu kendileride bilir.. lakın. ŞAMAN-SAB-TROLL-EFENDİ paktını.. troll ve efendi bozmuştur... ama TROLL TUFANLA S.A YAPARAK hem paktan çikmiştir hemde kendını müt.den düşürmüştür.. sen şindi bizim savaştımız klanla s.a yaparsan mut düşer yanliş mıyım .???..

bizde klan olarak SAB ve EFENDİ klanlarına mut. gereyi gerekenleri yapıyoruz.. TROLL klanı tufanla s.a yaparak hem bize hemde SAB yanlış yapmiştir.. Biz şuanda sadece mut. lik görevlerimizi yapıyoruz.

ver kobrayı ver kobrayı :D

DeletedUser63532

Ziyaretçi
şu gerçeğide unutmamak lazım bugune kadar ne sabdan nede şaman klanları tarafından tek mızragımız kesilmedi, EFENDİ klanı yöneticilerinin yaptığı terbiyesizlikler unutulamaz tabi ki kimse müttefik klanının oyuncularına sizi armut gibi toplarız diyemez fakat insanlar bazen gaflet ile gereksiz yere yükselip sonradan pişman olacağı şeyler söyleyebiliyor, nitekim bu terbiyesizliği yapan EFENDİ klanlarının yöneticileri çeşitli bahaneler ile oyunu bıraktı. En son Lord Kill'e op yapılacakken selçuk abinin ara bulmak için EFENDİ klanları ile yapılmasını istediği SA yı yapmamız gerekliydi ve klan içi oylama yapıldığında ben bunu savundum. Kişisel kinlerimizi bir kenara bırakıp yola çıktığımız insanlara yardımcı olmalıydık. Bize sürekli SAB klanı ile ilgili whats app konusmaları geliyordu size op hazırlanıyor v.s gibi fakat bunlara itibar göstermek bizim en büyük hatamız oldu ve bu hataya ilk defa düşmedik. Efendi savaşı başlamadan öncede aynı iddaalar vardı asılsız oldugunu öğrenince hepimizin yüzü kızardı. Açık konuşmak gerekirse SAB klanının wp grubu konusmalarını görünce o anlık gaz ile bizzat ben tüm sınıra savunma organizasyonunu yapmıştım önemli olan bu hataya ikinci sefer düşmemekti. Tufan klanından yönetici arkadaşlar bize EFENDİ klanı savaşı sürerken biz ŞAMAN ve SAB ile geçici SA yapıp içimizde ki pasifleri temizleyeceğiz şimdiden kusura bakmayın dediler. Bunun bizi zor durumda bırakacağını bile bile. Tufan klanına bir sorum olacak madem bu kadar iddalısınız neden TROLL'de hatasını anlayıp oyunu bırakmış hesaplara kendı oyuncularınızı yerleştirdiniz SAB klanını bu kadar mı tehdit olarak görüyorsunuz ? Bu işten en karlı çıkan TUFAN klanı olmuştur. Dünya savaşı başlamadan elini değmeden TROLL klanını parçalamış SAB klanı ile arasını açmıştır. EFENDİ klanı savaşında uzaktan vaadler ile daha da körüklemiş ŞAMAN ve SAB klanları ile süren savaşta onları yanlız bırakmıştır. TROLL klanı TUFAN klanına op yaptıktan sonra TUFAN klanı hesap silme kararı almıştı. Benim tüm söyleyeceklerim bu world ile bu kadar. Tüm herkese tekrar başarılar dilerim. Yeni worldlerde görüşmek dileği ile...

Tufan klanı bize kac kere saldırmazlık yapmak icin geldi haberiniz yok :D biz sadece kendimiz icin oynamak istesek tufan ile saldırmaz yapip şamana vurup dünya kapardık ama bunu başaramadınız hem efendi hem trol klanları.Bu savas olmasaydı tufan topluyorduk su an.Adamlar bizi tehtid gormuyo bizden korkuyo WhatsApp konuşmalarına kadar geliyo bizlere ama burda tabiki Aslan kesilecekler :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Tufan klanına bir sorum olacak madem bu kadar iddalısınız neden TROLL'de hatasını anlayıp oyunu bırakmış hesaplara kendı oyuncularınızı yerleştirdiniz SAB klanını bu kadar mı tehdit olarak görüyorsunuz ?

Çok güzel bi yazı fakat anlamadığım tek nokta burası..Hatasını anlayan o oyuncular neden paşa paşa hesap silmek yerine hesaplarını TUFAN oyuncularına vererek hata üstüne hata yaptı eski dostlarını daha zor duruma soktular ? :) TUFAN klanı kuru gürültüden başka bi şey değildir gerçekten bu oyun bu kadar kalabalık oynanmaz hadi diyelim 8-9 klan oynicaksın 600 kişi ile 60 kişiye saldırcaksın eyvallah kardeşim o da senin oyunculuğuna güvenmendir fakat madem böyle oynuyosun bare diplomasi oyunu yapma zaten sen kalabalıksın zaten sen özgüvenlisin o zaman ne gerek var hileye hurdaya valla üzüldüm yani neye döndü dünya eğlenin eğlenin abicim kazanmak için ona buna çamur atmayın savaşın kazanın olsun bitsin :) Kimseye laf atmak istemem öyle bi insan değilim fakat TRKabus,Pegastron ve Yazır7 yani bu oyuncular farmvilledir başka da bi şey değildir bi op yapıp başarılı sonuç aldılar eyvallah laf yok fakat neden ondan önceki oplardan haber yok acaba neden o oplarla ilgili bi şey yazılmadı :D Neden TUFAN klanlarından bazılarının toplam kesimi Lord Kill'den daha az ? :D LordKill'in 600k birim kestiği ve köy kaybetmedi gün oldu bunuda yazsanıza buraya 1.8m birlik kesmiş o gün o kadar orduyla 60 köylü adamı yarıya düşürmeyi bırak 160 köylü adamı 0'larsın ama oyunculuk meselesi tabi :) 600 kişilik TUFAN klanında LordKill gibi bir forvet oyuncu yoktur burda 30 tane köyünü aldılar diye kimse sevinmesin zaten size ait olan köylerdi geri aldınız ama yakında çok daha fazlasını vericeksiniz gibime geliyo dünyada artık pek oynamıyorum öyle manevi destek amaçlı ordayım fakat yakından takip edicem :)

ALKOL BEYE SELAM OLSUN :p

DeletedUser62551

Ziyaretçi
Beyler selam dünyada bazı kişiler bize ağzı alınmıycak küfürler hakaretler ediyor evet doğrudur.
Biz namussuz karaktersiz vede artık ne derseniz öyle adamlarız haklısınız :)

Öncelikle hepiniz banker bilo filmini izlemişinizdir izlemeyeniniz olduğunu düşünmüyorum.Sizlere o
filmden bir kesit sunacağım şimdi ben yaşananları açıklamak istemiyorum ne kadar açıklarsam açıklayayım
çok şerefli büyüklerimiz yalan diyecek şu diyecek bu diyecek :D

Videoda ki mahmut karekteri şaman klanı hizmetçi zeyno sab klanı ve banker biloda biziz :))

https://youtu.be/EXmzKB-Lduc?t=1h13m30s
(ÖNCE İZLEYİN)

Filmi izlemeyenler için bir özet geçeyim bu bilonun bir abisi var delikanlı mı delikanlı bilonun her türlü
arkasında duruyor ona hep destek yardım çıkıyor ve zeynoda nişanlışı evlenecekler onu çok seviyor.Bu garibim hem bu mahmut abeye
yaranmak hemde zeyno ile evlenmek için çalışıp duruyor ama biliyorsunuz ki hep kandırılıyor neyse uzut etmeden voleyide vuruyot
ve filmin sonunda işler tam tersine dönüyor ve bizim gururlu çalışkan dürüst bilomuz aynen şu lafları ediyor;

" + Tanıştırayım mahmut un eski karısı benim şimdiki nişanlım...
+Buda senin eski hizmetçin zeynep
-Bilo sen aklını mı yitirdin nişanlın ben değilmiyim ? Ne oldu sana? Sen bizi nasıl tanımazsın! Nişanlını nasıl unutursun
+Ben senin derdini anlamışım sen eski biloyu arıyorsun o yok artık öldü !! Sağolun elbirliğiyle öldürdünüz garibi saflığı temizliği insanlara sevgisi sevdası namusu ile yok oldu gitti bu garip

BAKIN GERİDE BU KALDI NAMUSSUZ BİLO.. :))

DeletedUser64657

Ziyaretçi
Kilic yalan konusma olum yalan konusma kendini satma millete kusup daha fazla kucultme yazik

ahahah vardıda banladılar len :D
silme kararı felan kim aldı nerde aldı benim yada neden bizim haberimiz yok :D zemzemsuyunun işleri yüzünden oyun başı hiç olmamız gereken bölgeyle ugrasıp durduk ,

sizin harbiden matematiğiniz bozuk , diyorumki ea olunca bizden kalabalık oldunuz , bölününcemi 600 600 yazıyorsunuz , 600 olsakda gam yemicem ya :D
ben pek takmam , dünyaya 0 pre harcadım hesap yoneticisi ve aylık premiumum hariç ,
isteyen istediğini düşünmekte serbest sıkıntı yok , herkes kendince haklı bir yere varamıyoruz sürekli aynı konuyu 100 farklı şekilde konuşup duruyoruz,
hayır yani oyun başı biz hepinizle savaşıyorken gelip orada biz mi bozduk aranızı utanmasanız TUFAN yaptı dersiniz gerçekten parodi yaşıyorsunuz

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Hersey olup bittikten sonra soylenmenin yakinmanin hiç bi anlami yok olan olmus biten bitmistir herkese reel hayatlarinda basarilar dilerim...

DeletedUser51219

Ziyaretçi
şimdi burada ben ne dersem diyeyim iki gün sonra hop kardeş ben sizdenim dedim mi en delikanlı ben olacağım dürüst olacağım ve kazanılan olacağım :D
Kafamıda arada bir okşarsınız bende gülerim filan hoşuma gider yani bunun adı mütlük dostluk değil bunun adı ÇIKAR İLİŞKİSİ beyler. Ben ne kadar kullandırıyorsam o kadar iyi oluyorum

Zemzemsuyu yani burak abi ile aramız iyidir PTS klanları müt iken muhabbetimiz vardır whats grubu filan bilirsiniz. Nyse biz bunlara savaş açtık şamanın yanında savaşa girerek
bu adam ile hala konuşmaya devam ediyoruz bizim berkay köyünü alıyor ona sinirleniyor biz kami atıyoz kestim sizi filan muhabbetimiz devam etti. Daha sonra biz sab klanı yönetim grubu konuşmalarını görüyoz
ve buna diyoz ki abi senle müt olacağız bu adam tamam diyor sonra exelans abimiz araya giriyo ve lord kill ile bizi barıştırıyor daha doğrusu tanıştırıyor.Neyse burak abiye diyoz yanlış
anlaşılma ordu savaşa devam ve adamı vurmaya devam ediyoruz sonuçta yalnız kalan pts klanını o bölgeden baya siliyoruz.Burak abi bize ne o gün nede
daha sonrasında gelip lan siz nasıl adamlarsınız diyip ağzına geleni yazmıyor oyun bu diyip geçiyor. Şu anda da hala aynı grub var ve hala burak abiye takılırız sövdüğü oldu tabi ama ciddi değil D:

Neyse bu bir oyun diyen adamlar da ne karakter bıraktı ne ana bacı bırakmıştır onları duymadım şimdi ama :) Velhasıl bu bir oyunsa ben istediğim ile savaşır istediğim ile konuşur
istediğim ile anlaşırım ve oyundan zevkimide alırım Allah var yukarda bayada zevk aldım :)

Burada vatan millet kurtarmadığımızın farkında olmanızı isterim yani bizi sattı arkadan vurdu vs muhabbetleri ile boş yapmayın 34. dünyada klan ismini hatırlamıyorum hangi klanı arkadan
vurduğunuzu yakinen dinlemişliğimde var ve stratejidir tebrik etmiştim :)

Bu efendi konusunda bize destek çıkmazıdnız derken arkadaşlarım MANEVİ destekten bahsetmişler ama tam aktaramamışlar yani "beyler bu konuda troll haklı yapmayın boşverin köyleri" diyemediniz
mesela bunu bile diyemediniz :D Yok sonra kardeştik dosttuk tufan vardı öteki saldırıyordu bahane çok

Neyse bu konunun açılma amacına gelirsek bu dünyayı kapatacak favorim Şaman klanıdır dünyalar dip ile kapanır ve diğer klanlar şaman ile sa yaparak güçlendiğini sanıyor.

şaMANIN MOTTOSU her gün biriniz
bir gün hepiniz D:D: hadi eyvallah beyler kendinize iyi bakın

DeletedUser51219

Ziyaretçi