DÜNYA GİDİŞATI VE İLERDE NELER OLACAĞINA DAİR DÜŞÜNCÜLER

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Seviye eksilere indiğine göre şamanın savaşa dahil olması trollü gerçekten korkutuyor

DeletedUser64704

Ziyaretçi
Arkadaşın Biri Trol Klanının Seviyesinden Filan Bahsetmiş :D Arkadaş idrak edememiş herhalde klanın adı Troll bunu bi kavrasın yoksa seviye denen şey bu oyunda her zaman savaşta belli oluyor tarafsız kalıcam diyen seviyesini belirleyip klana adam alıp destek atıyor katıldığı savaşta birilerinin arkasında çay içenler oluyor kendilerini iyi bilirler :) O yüzden mesele seviye falan olursa çok şey yapmayın öyle siz.HA.Trol korkuyor cümleside gördüm az önce :D Tamamı ile zevk için ekipçe forumda savaşta yukarda aşağıda sağda solda sizi trollediğimiz bu oyunda neyden korkalım?Pakt güzel olmuş nicki kaydedin ilk opu kendi üstme istiyorum sıkıldım çok

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Şimdi kim kimin ile savaşıyor tarafları yazın da bizde takip edelim her saat savaşanlar değişiyor nasıl bir dünya oldu burası ya la

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Batu şu boş adamları kaale alıp neden cevap veriyosun halada anlamış değilim boş adam derken tufan siz trol tayfası. Neyse troll tufanın bi gazıyla bişey yaptı bi anda bizi toplucanı falan sandı heralde neyin kafasıyla böyle bişey yaptılar anlamadım da neyse kendileri bilirler bizide ölye kimse kolay kolay silemez köylerimiz bitene kadar burdayız

Blow' dan selamlar Şaman ve efendi Klanlarına

DeletedUser

Ziyaretçi
Batu şu boş adamları kaale alıp neden cevap veriyosun halada anlamış değilim boş adam derken tufan siz trol tayfası. Neyse troll tufanın bi gazıyla bişey yaptı bi anda bizi toplucanı falan sandı heralde neyin kafasıyla böyle bişey yaptılar anlamadım da neyse kendileri bilirler bizide ölye kimse kolay kolay silemez köylerimiz bitene kadar burdayız

Blow' dan selamlar Şaman ve efendi Klanlarına
Bu neyin kafası caps i tam senlik :)

Farkında mısın savaşı ve tehdidi kocanız Şaman yaptı. Tabi kocanız olduğu için sizden habersiz yapmıştır. Haberiniz olmaması normal :D

ZOOM

Baltacı
Arkadaşlar şunu şurada belirteyim;

şaman klanı tufandan oyuncuları desteklediğimizi görünce sis klanına savaş ilanı yaptı savaş ilanı ise hiç hoş şey yazılmadı sesimizi çıkarmadık. çünkü bu dünyaya başlarken tufan klanı ile aramızda cok güçlü bağlar oluştu bunu neden hazmedemiyor bazı klanlar ben anlamıyorum yok yancısı yok şuyu yok buyu ule sizler kendi aranızda pakt yaptıgınızda herşey güzel bizler yaptıgımızda iğneleyici laflar bunlara karnımız tok. gelelim trol meselesine, o meselede trol klanları ile hem tufan olarak hem sis olarak s.a yaptık nedeni belli idi hem bela klanları hem sab klanları hemde trol klanları ile savaş yaparken bizler durumlarını izah etti trol klanları bizde çıkarlamız doğrultusunda s.a yaptık. her klan önce kendi stratejisini belirler. şimdi şaman savaş ilanı yapacak yarın trol klanlarına. bizlerde rrol klanlarını rahatlatmak için balyoz klanlarını SİS olarak vuracağız nefes aldırmayacağız tufan da sabı vuracak yeri geldiğinde sabı biz yine vuracağız vurmaya devam edeceğiz. bunlar birer strateji gereği yapılan şeyler. Oyun bu neyi gerektiriyor ise onu yapıyoruz arkadaşlar.

şimdi burada bizde şöle mi demeliyiz efendi ve yancısı şaman olaya dahil mi oldu diyelim elbetteki hayır onlarda menfaateleri neyi gerektiriyor ise onu yaptı error şaman ile s.a yaptı ne diyelim yancı mı diyelim bunlara gerek yok strateji belli sab klanları bitecek arkadaki bela klanları bitecek trole şaman ve efendi savaşında destek verilecek ister zorunua gitsin ister cıldırın trol klanlarına tufan ve sis olarak her türlü desteği vereceğiz..

saygılarımla

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Tatile çıkacak arkadaşlar bana atsın bakıcılıklarını :p:rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
IQ tek haneli heralde senin,şamanın trol savaşıyla bizim savas sebebimiz ayni degil sinirlenip kamı atan Mustafa abine sor olayları boş yapma okey?
1. mustafa benim abim değil. Git mustafaya berkaya sor bakayım hangisine sorupta bi iş yapmışım. 2. si desteklediğimiz nadirin selçuğun gazına gelip ettiği tehditler var. Onu niye desteklersek kabahat bizde. Bırak tufan ilk opta silsin gitsin. Sana ne niye destek atıyorsun.

Dimi niye destekleyesin ki Nadiri zaten Nadir kendi icin savaşıyor sadece Sab silse trol tek basına yıllarca tutabilir sınırı zaten,tutmasına da gerek kalmaz Tufanla sisle hemen bi saldırmazlık vur şamana gitsin Oh Allah bereket versin :)

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Benim için W38 bitmiştir. Arkamdan korktu v.s gibi cümleler oluşmaması için tek kelime ile özetleyim bırakma nedenimi. Yola çıktıklarımı, yolda bulduklarıma değişmeyeceğim için hesap sil yaptım.