HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Benim yakında uzaktan ilgi alakam yok . Ben geldiğimde hesaba zaten violinle bir savaş vardı . Kişiliğine çizik attırma bana benim olayımı bilip bilmeden konuşma , özgür abiye yeterince burada yazmakla ayıp ettik daha da ayıp etmek istemiyorum.

Violinle savaş vardı ama profilde kimse için yazan bir yazı yoktu - müttefiğinizi sattınız vs vs. - . O yazıları yazan sen değilmiydin yoksa hesabın sahibi gelip kendisi mi yazıp gitti o yazıları. Cevabı 36 forum başlığında verirsen sevinirim.

myw**

Dük
Bu arada yöneticiniz hakkında sallamadım kusura bakma , semaya sor sen hıçkıra hıçkıra skype da ağlamadıgına çocugu üzerine yemin etsin sonra gel bana bu konuları aç . Hodri meydan ..

bu konuda hodri meydan ulan işte sen öyle bir insansınki ki sema sor derken o senden zataş yaşça büyük birisi sana başka bir konu hakkında basına gelen bir şeyi anlatırken duygusal bişi yaşayıp yada duygu patlaması yaşamış olabilir sen adam olsun bunu dillendirmezsin zten gidip başşka klanlara direk yansıtmazsın profiller yazmazsın sen busun çapın bu kadar birde iyi bir nane yemiş gibi anatıyorsun erkeklikmi yani bu birde sema diyor kadın için sana HODRİ MEYDAN adın herneyse banada gökhan diyip duruyorsun ki senin adını bile bilmiyorum Merak etme o sninle iletişime geçtiğinden an ve an zaten benim haberim vardıda nys konu bu değil ulan bu olayı yapıp sonra profillere Biz laf tasımayız biz adamız diye yazan sen değilmisin tırrık yaw bırakın bunu surda ölsün istediğini yazsın sema dediğin kişide benm ablamdır ona laf edecek adamında alnını karışlarım herkez haddini bir bilsin

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaşlsr 36 mevzusu kapanmış ayıp ediyorsunız sayfayı kirletmeyin.herkes kendine yakışanı yapsın oyundır biri sildimi onun için o sayfa kapanmıştor yada senin oynadığın dünyada biri silemi aldı saygı duy. Bunları öğrenememişseniz zaten oyun siizi bitirmiştir. Hucum sayfssında bu tarZ tartışmaya giren arkadaşlar yakışmıyor. bize saygısı olmııyan kendisine zaten saygısı olamaz. Burası Hucum sayfası harici konular lütfen dikkat edelim

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Vedat abi doğru söylemiş atlantıs kim ki ekibi olsun onun . Sadece yalakaları var hepsi o kadar . Oynadıkları her dünyada multi hesapla oynamadan , her klanın yönetimine yalakalarını koyup diplomasiyi kendi lehine çevirmeden , savaşmadan oyuncuların üstüne yalakalarını sallayıp düşmanını en güçsüz anından vurup köy almadan yapamayan bir vasat oyuncudur . Her girdikleri yerde içmeye ayranları yokken tahterevalle oynamaya giderler anca :) Bu arada ben w36 faruk2829 hesabını devralıp hesap silen kişiyim , vedat abi değil bilginiz olsun . W36 nasıl yalvardıgınızı isterseniz buraya belgelemeyeyim ki yalakalarınızla aranız bozulmasın . Cüccük kadar otorite ve kariyeriniz sıfırlanmasın . Hayde eyvALLAH :)

Aaaa sıralamada açık ara 1. ve gani gani askeri olan hesabı max. 1 ay içinde çöküşe uğratan,tek operasyonda 50 köy veren baktı patates oluyo rezil olmamak için hesap sildim yenilmedim ki ehehehe diye utanmadan ortalarda dolaşan ezik sensin demek.Buralarda yazarken biraz yüzün kızarsın,patates oldum bari hala böyle laflar söylemeyeyim diye gurur yap kendine.

DeletedUser

Ziyaretçi
Semaa , yasemin herkes ablan abin oğlum seninde ? Doğrular canını yakmasın git ötede oyna ulan lale gelir alırım seni reelde bakalım böyle konuşabiiyor musun ? Adamsan özelden yaz ...

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yorum yapanların hepsi bir birinden beter cidden az saygınız olsun başlığa kişisel meselelerinizi özelden halledin

DeletedUser

Ziyaretçi
Aaaa sıralamada açık ara 1. ve gani gani askeri olan hesabı max. 1 ay içinde çöküşe uğratan,tek operasyonda 50 köy veren baktı patates oluyo rezil olmamak için hesap sildim yenilmedim ki ehehehe diye utanmadan ortalarda dolaşan ezik sensin demek.Buralarda yazarken biraz yüzün kızarsın,patates oldum bari hala böyle laflar söylemeyeyim diye gurur yap kendine.

Ufaklı canım istedi sildim , zirvede bıraktık size gidin köyleri toplayın siz hadee daha çok vaktinizi alır boş köyler bile :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Classicte bu nickle hucumla beraber oynayacagım . Emziğinizi alın gelin . Şu abi ve ablalarınızıda alın gelin doya doya biraz daha ağlatayım .

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Arkadaşlsr 36 mevzusu kapanmış ayıp ediyorsunız sayfayı kirletmeyin.herkes kendine yakışanı yapsın oyundır biri sildimi onun için o sayfa kapanmıştor yada senin oynadığın dünyada biri silemi aldı saygı duy. Bunları öğrenememişseniz zaten oyun siizi bitirmiştir. Hucum sayfssında bu tarZ tartışmaya giren arkadaşlar yakışmıyor. bize saygısı olmııyan kendisine zaten saygısı olamaz. Burası Hucum sayfası harici konular lütfen dikkat edelim

Kusura bakmayın valla kendimi kaptırmışım mesajı yeni gördüm dahada yazmam buraya :) Kendileri buyursun 36.Dünya'nın faruk2829 hakkında açılmış başlığına gelsin orada devam edelim :) Tekrardan başarılar dilerim :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bizden kimse yazmasın daha, cevap verdikce mutlu oluyor garibim. Bu karakter yoksununa değilde, başlığın sahiplerine ayıp oluyor.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Hala aynı muhabbet ayıp yaa ne sorununuz varsa gidin 36 dünya forumuna yazın.. Bu sayfada yazmayın. Haaaa hucum ile sorunu olan varsa başka ama kendi aranızdaki sorunları niye buraya yansıtıysprsunuz 36 dünyadan bize ne yaaa

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Konuyla alakalı yok ama bu konuşma tarzı olan karakterlerle en iyi ben ilgilenirim. Classic7 serverine şiddetle davet ediyorum seni pisicik. Nickim de Yazıyor altta. Ne yazık ki böyle yüksek karakterliler Hücum gibi köklü bi klanın adını lekelemekten başka bi işe yaramıyor.
Classicte bu nickle hucumla beraber oynayacagım . Emziğinizi alın gelin . Şu abi ve ablalarınızıda alın gelin doya doya biraz daha ağlatayım .

myw**

Dük
bunun gibi aamların hucum klanında ne işi var abi nys haklısın burasının mevzusu değil ... o konusan arkadaşada özelden yazdım kim kimi nasıl alıyor bakalım yazdığınınnın yarısı kadar delikanlıysa benimle iletişime geçer buda yazarak artistlik yapmaya benzemez bu işler özelden yazdım adamsan geri dönersin iyi oyunlar dilerim kusura bakmayın

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Benim anlıyamadığım bu tartışan taraflar sizlerin hucumla ne alakanız varki tartışma burda oluyor her iki tarafında hucumla alakanız yok. Kavganozı 36 dünyada yapın bu ne yaaa bizlen alakası ollmıyan kavga burda olmasın

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben özelden döndümde ortalıkta yoksun pisicik . Umarım İstanbul'dasındır . Yoksa yalandan yere kaç depo benzin yakıcam senin için ..

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Neyse yiyin birbirinizi atış serbest anladığınız dil bu hatta forumlara yazalım hangi dünyalarda sorun kavga varsa Onlarıd çağırın. Valla huxum ile alakalı durum olmaaın başkada yiyin birbirinizi ama hucum ile alakalı kişşler yazmasın

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ya birader azcık karakterli olun da kozlarınızı oyunda paylaşın. Yaşca büyük adamlarsınız yakışıyor mu hiç?