HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62825

Ziyaretçi
Senin bu hallerini en iyi ben bilirim .. Yine bir yerlerden birşeyler duymussun demek ki 300 - 500 atıyorsun . Bunu bastırmak icin sağ a sola saldırıyorsun :) . Neyse sen beni anladın , neler olacagını da anladın aplaçım..

En iyi halimimi bilirsin ? ablamı ? nusuf cüzdanımda erkek yazıyo kardeş hemcinslerine ablamı dersin ?

DeletedUser62825

Ziyaretçi
komedinin kaynağı derken yanılmadığımı bi kez daha bana hissettirdin :D :D komedi yaaa

DeletedUser62825

Ziyaretçi
Ayyaşmısın kardeş kaç şişe deviriyon ? SEN KIMI DEVIRIYON ;)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Şimdi Hucum la Violin mi birleşiyomuş noluyomuş anlamadım ben ?...
Bendd anlamadım ama konı kapando geç kaldın :) burda kavga hariç eleştiri serbest ama bu arada senddn bir çorba içmeye gelcsm aramız 500 mt :) metinide alım yanıma saolsn metün sürekli uğruypr yanıma senidd beklerim inş.metini yanına al ama sakın klana sokma kardan çok zarardır :)

AvB.

Hafif Atlı
Abi en kısa zamanda yapalım :) Hatta ben önümüzdeki hafta içi çarşıda olurum Metin abide müsait olursa kaparım geliriz yanına bi elini öper çorbanı da içeriz :) Metin abi bizim lojistik desteğimiz kalabalığı önden yaran toma gibi valla :D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
İTLER ÜRÜR KERVAN YÜRÜR ..!

canımız dedikodu yapmak istiyor diyorsanız
al fistanlı entarilerinizi giyin altınıza ..

sevgili can dostum, kankam, kardeşim, aile dostum ve evlatlarımın dayısı kralım ;
seninle aynı yolda yürüdüğümm için çok mutlu ve huzurluyum ...
rabbime sükrediyorum senin gibi bi arkadaşa sahip olduğum için
allah herkese senden bitane nasip etsin...

kuduranlar varsa
veterinere götüründe aşısını yapsınlar..!!!
yeni gördüm bunun yazdığını w26 dan sonra gelip buraya yazı yazabilicek yüzün varmış ya helal olsun yüzsüzsünüz barbar alıp çok bilmişlik yapın.

vedat abi gerekeni önceki sayfada yazmış zaten üzerine konuşmak olmaz :)

tekrardan başarılar özgür abi vedat abi görüşürüz hucumda yanlız bırakmak olmaz :)

*perfect*

Yasaklı
inşallah atlantıs nıklı ısmı bende saklı olan Malum Bayan(memurlar anlamını bılır) gelir bu dunyaya da karsıma cıkar.ama cıkmaz emınım.kralım ıle bır sorunum var o adam ıyıdır aslında.

hucum olarak bu dunyanın ıddıalı ekıbıyız.yonumuzu classıc formu acıldıgından berıdır soyluyoruz da.ısteyen gelır bızım bolgemızde baslar.ıstemeyen de gıder baska bolgelerde baslar.ama şunu net bır sekılde soyluyorum, bu dunyayı kapatan, veya kapatmasak dahı bulundugumuz sure ıcerısınde en ıyı ekıp olacagız. bunun ıcın de yogun caba sarfedecegız.

dosta dusmana duyurulur.

DeletedUser61627

Ziyaretçi
Kendinize güveninizi ve hırsınızı taktirlik buluyorum tüm klanlar böyle olursa tatini kaçirmadan, zevkli bir word oynicaz.

Ancak böyle ağir bir hakaret edemezsiniz bu yapdiniz sadece hücum klaninda ki düzgün ve güzel insanlarin sizden utanmasina sizin gibilerinde daha çok küçülmesine neden olur.

DeletedUser63072

Ziyaretçi
*perfekt*
Seni yanilmiyorsam w13 pusuladan hatirliyorum o zamanlar bi tayin isin flan vardi birakmak zorunda kalmistin hafizam beni yaniltmiyorsa:)
O gunden sonra seni ilk kez forumda goruyorum
W13 te golge sinirinda bizler op yapip yanina gelene kadar nasil mucadele ettigin hala hatirimda iddiali konusmalarina hak veriyorum eminimki saglam bi ekipsiniz
Fakat yazinin en ustunde bahsettigin sahislari tanimasamda biraz agir basmissin daha sakin ve tebessumle bakabilirsin gecmise
Cok tecrubeli oyuncu oldugunu ben biliyorum ki bunlarin farkinda olmalisin ne hesaplar ne worldler ne dusmanlar geldi gecti sadece elde kalanlar benim seni hatirliyor olmam gibi bikac ayrinti guzel anilardan ibaret.
Hucum klanina basarilar hakeden ekip kazansin hatiralarimizda kalacak yeni ve guzel bi ani olarak c7 yi ve mucadeleyi hatirlayalim

DeletedUser55950

Ziyaretçi
özgür abi işler karışmış burda görmeyeli bi tertip düzen lazım sizin konuya :) o_O

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Özgür abi başarılar abicim. İmzanda da sondaki "g" silinmiş abi =) Onu eklersen çıkacak. Sonunun .png olması lazım :p