HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

Kılçık

Baltacı
Koca adamlarsınız ya da değilsiniz neyse. Keşke oyun oynadığınızın bilincinde olsanız. Zira bu yaşanılanların gerçekle hiç bir bağı bulunmamaktadır. Aç kapa tuşunuza basın fabrika ayarlarınıza geri dönün ne bileyim yapın bir şeyler.

Başarılar Özgür abi..

DeletedUser

Ziyaretçi
Burada kavgayı çıkartan ben değildim sizdiniz .. Özür dileyecek bir kişi varsa sizsiniz . Ama buradaki büyüklerimden bende özür dilerim sizleri kaale alıp cevap verdiğim için . W36 hesap sil yaptım ve konu kapanmıştır . İstediğinizi söyleyebilirsiniz .
.RESİSTANCE. Nicki ile kuzeydoguda başlayacagım . Abi ve ablalarınızıda alıp gelirseniz sevinirim . İyi akşamlar HUCUM ailesi ..

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ha şöyle be abi. Yerini yurdunu diplomasini belli et. Oyunculuğunuz konuşsun. Dünya sonu kaybeden güzel oyundu tebrikler desin olsun bitsin çok zor bir şey değil bu. Ona multici buna hileci falan demekle kimse bir yere varamaz.

Gün oldu bir dünyada düşman olduğum adamlarla diğer dünyada aynı klanda oynadım. Beni tanıyanlar bunun örneklerini bilirler. Bu güne kadar hiç birine de saygısızlık etmedim ve sağolsunlar bunun bilincinde olanlarla hala daha güler sohbet ederiz. Rekabetinizin hırsınızın sizi körleştirmesine engel olun lütfen. Size bir kardeş tavsiyesi. Düşüncelerime saygı gösterenler, başkalarından saygı görürler. HÜCUM ailesine tekrardan başarılar diyorum.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Ha şöyle be abi. Yerini yurdunu diplomasini belli et. Oyunculuğunuz konuşsun. Dünya sonu kaybeden güzel oyundu tebrikler desin olsun bitsin çok zor bir şey değil bu. Ona multici buna hileci falan demekle kimse bir yere varamaz.

Gün oldu bir dünyada düşman olduğum adamlarla diğer dünyada aynı klanda oynadım. Beni tanıyanlar bunun örneklerini bilirler. Bu güne kadar hiç birine de saygısızlık etmedim ve sağolsunlar bunun bilincinde olanlarla hala daha güler sohbet ederiz. Rekabetinizin hırsınızın sizi körleştirmesine engel olun lütfen. Size bir kardeş tavsiyesi. Düşüncelerime saygı gösterenler, başkalarından saygı görürler. HÜCUM ailesine tekrardan başarılar diyorum.
Soal valla Anlayış için belaya girdik 36 dünya mevzüsü alakasız bırda ortamı gerdiler yahu oyun için değermi değmez. Çok uzatılıypr konular

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Abi ben w17 de pusula ve ayyıldızla savaştım hala pusuladan sohbet ettiğim selam verdiğim insan az değildir. w3 te ŞAH-İ ile uzun süre oynadım w32 de ŞAH-İ ile savaştım. NOP ta da SAS ta da DİABLO da da oynadım ama hiçkimseyle muhabbetim buralara gelmedi.

Ha ne olur birisinin köyünü patlatınca forumda raporunu paylaşırdım gülerdim ama köylerim gidince de tebrik edip hesap silmesini de bildim.

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Oncelikle hucum ailesine clasik7 icin basarilar dilerim.

Son konusmalari biraz okudum da hep bos konusma konu basligi acan yetkili kisiye saygisizliktan baska birsey yapilmamis

DeletedUser61677

Ziyaretçi
Yok biz ayıp etmedik olayları bilmediğin için böyle konuşuyorsun bilsen kesin hak vereceğinden eminim Gökhan . Ve ben şahsi olarak ADAM klanlarını hiçbir zaman ateşe atmadım ve elimden geldiğince koruyup kolladım . Bunu verdiğim savaştan ODA ve ODD bakarak anlayabilirsin . Sonuna kadar savaşılacak bir olay göremedik çünkü oyundan daha önemli olan gurur , kişilik zarar geleceğinden şüphelerim vardı . Mesaj kutum dolup taşıyordu . Birton şey bu konuları konuşuruz özel olarak uzun uzun inan hak vereceksin hesap sil olayıma .

Sadece buraya birşey yazmak istedim diğer konulara girmedim hucm klanını sevdiğim ve saydığım için
Söylwceğim konuysa yukarıda dediğin gibi Gökhana konuyu bilsen hak verirdn diye ama sen konuları neler yaşandığını nelere maruz kaldığımızı bilmeden yada onların ağzımdan anlattıkları biçimiyle hesabı alır almaz bizleri violini satıcı ilan etmiştin hatırlarsanız? bizim yaptığımızı başkası ve ya başkalrı olsa daha önce yaapardı ama neyse uzatmayım
Kısacası kulaktan duyduklarınla hüküm vereceksen iki tarafıda dinleyip verki senin tarafsız fikrin olsun doğru olsun
Ha gördüklern yaşadıkların zaten senin öz fikrindir ama tek taraflı dinleyip verilen taraflı dır s sende bunu yaptın herkesin kini öfke sebeplerinden birisi de bu tutumundur.
Başarılar hayatta

myw**

Dük
Semaa , yasemin herkes ablan abin oğlum seninde ? Doğrular canını yakmasın git ötede oyna ulan lale gelir alırım seni reelde bakalım böyle konuşabiiyor musun ? Adamsan özelden yaz ...

Ben özelden döndümde ortalıkta yoksun pisicik . Umarım İstanbul'dasındır . Yoksa yalandan yere kaç depo benzin yakıcam senin için ..

son olarak bu konusmalar için yazıyorum , şimdi bu arkadaş böyle dedi tabikide özelden konustuk bişiler anlattı bu konusmalarda bana şunu demek istemiş seni gelir alırım derken meğer polislere şikayet edip polislerle gelip aldırtacakmış yani onu demeye getirmiş ben yanlış anlamışım ,benzin depo yakma konusundada onlar beni alırken gelip izleyecekmiş onuda ondan yazmış arkadaş durumu böyle açıkladı özeldeki konusmamızda ben yanlış anlamısım demekki eşşeklik etmişim :) ben çok daha farklı anlamısım demekki :) nys anlayaacagınız saçma sapan bir muhabbet herkesden özür dilerim en çokda özgür abiden tabi bu muhabbet burda dillendi başka bişi değil hucum iyi kadro toplamıs yalnız ben öyle duydum :)

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Hucum ekibine başarılar dilerim umarım birlikte oynayacağınız oyunculardan pişmanlık duymazsınız

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Gokhan inanın girmeddn soğuxdum boöle olması iyi olmadı. Bizlen alakasız konu hucum ile alakasız konu burda çok yakışıksız tartışmalar yarattı bunların tartışılmasası ayıp bişidir hepimizi aklı başında insanlarız. Ama bizim alakamız olmıyan bir konunun bizi bulması başka ayıp. Yahı yakışıksız şeyler valla ayıp şeyler ileride insanın utanacağı olaylar

DeletedUser61775

Ziyaretçi
.resistance. gibi ne yazdığını bilmeyen birinin sizin Hucumda baslıyorsa alakanız olmuyor mu

DeletedUser12293

Ziyaretçi
.resistance. gibi ne yazdığını bilmeyen birinin sizin Hucumda baslıyorsa alakanız olmuyor mu
Nerden biliyorsun hucumda başladığına veya Nerden çıkardın daha önce burda hucumda oynmış yüzden fazla kişş başka klanda oynuypr veya başka klanda oynmış 100 ddn fazla arkadŞ bizlen oynuypr. Biri forumda size küfretse sonra ben hucum oyuncusyum dese bu şimdi hucummı oluyor veya sdn şimdi burda bize hakaret etsen sonra rastgele bir klan ismini versen o klanmı sorumlu olıyor.. Iyi valla ozaman canı sıkılan gitsin milletle kavga etsin sonra hucum adıno versin.. Güzel fikir hepiniz işin içşnden sıyrılın. Hırsız gelsin evi soysun sonra yakalanımca ev sahiibini suçlasın.. Bravo bu mantığa. Gene diyom artık insanon canını sıkmayın bu kişilerin hiç biri hucum ile uzak yakın alaksı yok.. Bir oyun oynıyak dedik. Kavgaseverlerimkahvesine döndü saygılı olun. Biraz hiç birinini bizlen alakaı yok bu sayfadada istemiyoruz. Hiç birinini

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Bundan sonra herkes bir farklı nicklen girsin millete millete küfreedin sonrada sevmediğüniz bir klanın adını verin suçlu o klan olır sizde rahatlayın. Güzeel fikir

DeletedUser31365

Ziyaretçi
:):) w36 ile buranın alakası ne w36 da sorunların varsa oranın sayfasına yaz ordan birilerine düşmanlık beslemiş olabilirsin beraber oynamazsın oyundada düşman klanına geçersin olur biter düşmanlık bile saçma en fazla rakip olursun :)

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Özgür abi defalarca bu başlık altında polemik yaratılmamasını söylemesine rağmen hala polemik yaratmak doğru bı davranış mı kimin kiminle ne derdi varsa 1 hafta sabretsin burada laf yarıştırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum şahsen

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Kavga edenlerden biri olarak zaten kusura bakmayın deyip 36.Dünya'nın başlığında devam etmemiz gerektiğini söylemişim.Hala neyi uzatıyosunuz başkasının söylediğinin aynısını söylemekten keyif mi alıyorsunuz? @xaereo'ya kusura bakmayın dedik,başka bir başlıkta devam edeceğimizi söyledik.Harici kişiler boş yapmasın ;)

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Öyleyse fazla uzatmanın ve senin tabirin ile boş yapmanın mantığı yok ki bunuda hala yapanlar için diyorum ;)